0 oy
673 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Esimin teyzesi cok rahatsizlaniyodu simdi telefn geldi vefat etms ve nedendr bilmem karnima cok.kotu bi agri.grdi. annesi aradi agliyo smdi yarn gitsemmi gitmesemmi.bilemedm 34+2 haftalk hamilemiyim. Esim ne gel diyebiliyo nede gelme. Napcami sapittim onunda korkusu anneeeannesi bu haberi duyarsa 84 yasnda oda ykilir diyo. Bana napcna karar veremedi. Gitsemmiki rahatsizlanrmyim orda. Esimde bisi diyemiyo. 

10 Cevaplar

+2 oy
(806 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin kayinvalideniz kötü dusunmezse iyi karşılarsa bence gitmeyin anlıyorum sizi çünkü ben de aşırı etkilenen biriyim bebek için sıkılıp etkilenmeniz iyi değil 
tarafından
Yok dusunmez gidersem kizma ihtimali cok yuksek esim gtme sen dedi. Bn esim icin istiyorum.
(806 puan) tarafından
O zmn gitmeyin bence tabi en iyisi ni siz bilirsiniz:)
tarafından
Gtmem yaa kotu olurum bide
-Reklam-
+1 oy
tarafından
uzak mi ki yol . farkli sehir mi
tarafından
15 dakika.farkli sehir ama bunnla alakali degil benm sordgum.  Uzuntu acisindan. Kararsz.kaldm
(8,276 puan) tarafından
Naptın zahide gittinmi canım son durum ne?
tarafından
Yok esim.goturmedi. kaynanamda tembihledi gelme diye. Bi sure goturmez bnu ne zaman hafifler o zman
(8,276 puan) tarafından
Bı süre gıder canım ılk zamanlsrı gıtme sen.Gebesın yanı eykılenebılırsın
tarafından
Ewet ya kotu olurm
+1 oy
(108 puan) tarafından
Bilinc alti olarak etkileniyorr kuzum gitme derim ben yasadim esimin babannesi oldu 2hafta oluyorr . 1hafta yoruldum wee insan etkileniyorr zorlaniyorr rahatsiz oluyon uzuluyon uzuldgun icin kramplarin ck oluyor . Gitmee 
tarafından
Esimde bu yuzden  bisi diyemiyo gel yada gelme diyemiyo.
(108 puan) tarafından
Bende normalde gitmeDim ama 1mhlle yukarimda oldugu icin mecbur kaldim ama gitmee yanii . Aradan 2gun gecsin ortalik hafif rahatlar gibi olursw gitt . Sen kasarsan bebek etkilenir millet agliyor agitlar yakiyolarr kotu bir duyguu oluyorr senin icin ruyana giiyorrr . Bence gitmee sen blirsin yinedee ben fkrimi soyledim cnim
tarafından
Zaten cok.etkilenen birisiyim. Nasl uyucm bugun bilmiyorum
+1 oy
tarafından
Uzaksa gitme cnm rahatsızsan kimse bişey demez sonuçta hanesin .Ve artık son ayin kimse yadirgamaz bence tabi yinede senin fikrin 
tarafından
Yok yadirgamaz kayonvaldem istemez.zaten 15.dakikalk mesafe gorumcemde hamile 20 gun var aramzda.
tarafından
O zaman yarim saat git bir gozuk cnm bişey olmaz napcan mecbur ayıp olmasın tabi sen bilirsin yinede
tarafından
Yok onlar ayip.kusur aramaz kayinvaldem. Oda istermi bilmiyorm gelmemi. Olmazsa ona sorarim
tarafından
Aynen kaynana sor cnm ona göre hareket edersin
+1 oy
(2,032 puan) tarafından

Öncelikle başınız sağolsun cnm eger yol uzaksa ve cok etkileneceksen gitme:(

tarafından
Yol uzak.degil ama herkez feryat figan gider. Bnde sulu gozluyum ama esimide yalnz birakmak istemiyorm oda salar kendini korkuyorum.
+1 oy
(1,865 puan) tarafından
Esin birseyxdemiyorsa tamamen senin kararın. Ancak şuan gidip destek olabileceğini pek düşünmüyorum. Senin durumundannoturu gelip gelmediğini gözetmezlerse gitme. Ancak eşinin ailesi gönül koyacak yapidalarsa kendini iyi hissedersen git. Ancak ben olsaydım eşimin teyzesini cok severim fakat gitmezdim. Hem mesafe uzun isteyince evime gelemem cenaze dua vs uzun sürebilir orada kalmam, gelen gidenlere ilgilenemem kimseye yardımcı olamayacagimdan kendimi yük gibi hissederdim. Tabi sizin yol mesafeniz yakında gitmeniz daha hos olur zorlanırsanız evinize dönmeniz kolay olur.
tarafından
Yok kayonvaldem kizar zaten bn esime destek.icin dedm ama goturmen seni diyo bska bsi demiyo smdi
+1 oy
(355 puan) tarafından
Bence qitmelisin destek olmalisin esine yani cok rahatszlanirsan donersin yine yakinmis madem. Esin bise demiyor ama icten ice qitmeni istiyordur bence 
tarafından
Goturmedi beni.
0 oy
(1,232 puan) tarafından
Yarın ki haline göre değerlendir.Yaeinniyi olursan gidersin çok durmazsin geri evine donersin canım.Koru olursan gitmezsin
tarafından
Yk zaten.kayinvaldemler gelckms ablasnn eeine. Seh z ler ayri arabayla 15 dkika flan suruyo gdisede bgli tabii. Gtmem.esim gotrmuycmndedi
0 oy
(4,758 puan) tarafından
Başınız sağ olsun canım benim Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun gitme sen üzülme de herkes biliyor hamilesin üzülürsün o daortamda anlarlar halinden bebeğini düşün tatlım 
tarafından
Gtmicem.balim zaten ya esimde goturmem diye dayattrdi
(4,758 puan) tarafından
Iyi yaptı gitme canım doğuma az kalmış hiç iyi olmaz orası senin için
(4,758 puan) tarafından
Iyi misin şuan kuzum
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Gitme canin Allah korusun fenalawrsin benm babaannem vefat etdi gitdim tansiyonum filan yukseldi eve geldim hemen
tarafından
Gitmedm canm zaten ya dunden kotu oldum kayinvaldemn sesni duyunca gtmedm
(6,681 puan) tarafından
Iyi etdin canm bebeyinide duwun

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 335 göst.
29 Mart 2022 Aile kategorisinde Sakin 13 (36 puan) tarafından soruldu
+1 oy
23 cevap 1,072 göst.
18 Şubat 2024 Aile kategorisinde Eranur (36 puan) tarafından soruldu
0 oy