0 oy
488 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Mrb kizlar bugun dogum gunum ve esim pasta hediye aldi kutladi ama vp. De paylasim yapmadi kalbim cok kirildi rehberinde cok fazla erkek var blki ondan ben seni kimseyle paylasamm diyo yinede uzuldum isterdim yani sizce hksiz miyim

34 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap

Mervem Doğum günün kutlu olsun bir tanem İyi ki doğmuşsun İyi ki varsın Ben Seni iyi ki tanımışım❤❤❤❤

Boş ver  kafana takma Benim eşim de paylaşmaz durumda falan asla Çünkü çok fazla erkek var rehberinde ondan olabilir Ama genelde pastasını hediyesini alır 

Bence boş yere Şey yapma üzülme ona Sonuçta duruma erkekler var diye açmayabilir
tarafından
Canimmm benimmm ilknurummm sende iyiki varsin cokkk tesekkur ederim esmer bombam❤️❤️❤️❤️❤️kiz hatirladi kutladi ams vatsapta pylsmadi:)))
tarafından
He Kuzucum orasını Zaten sonradan fark ettim Kusura bakma ama Takma kafana  pastasını hediyesini her şeyini halletmiş gerisini yapmasa da olur sonuçta kıskanıyordur paylaşmak istemiyordur sen ona özelsin diye ❤❤
tarafından
Oda oyle diyoo :)) neyse trip atmiyim bari adama❤️❤️
-Reklam-
+8 oy
(16,030 puan) tarafından

Hey allahım ya. Dün biri eşim bana pasta almadı diye trip atar. Bugün başka biri pasta aldı ama wp de kutlamadı diye trip atar. Bacım siz iyi misiniz. Bizi mi sınıyorsunuz :ermm:

tarafından
İyiyiz iyu:)))))
(2,479 puan) tarafından
Artım bitmiş ++++++ :D Allah başga dert vermesin
(548 puan) tarafından
Bir artıda benden ☺️ a
Dertsiz başına dert arıyorsun sanki canım ☺️☺️
+2 oy
tarafından
Özel olarak kutlamış zaten, genel olarak kutlasa kime neyi kanıtlayacan ? 

Alınman çok yersiz kusura bakma :)
tarafından
Ne bilim canan ya :) icime oturduu
tarafından
Ayy saçmalama derde bak :D
(44,724 puan) tarafından
Canan sana bişey yaaa su bulaşık kurutma bezi varya ikeanin sendede var diye biliyom Alicam ama kararsızım sen memmunmsun
tarafından
Çok memnunum. Hemen suyu çekiyor. En sevdiğim yanı ise anında kuruması :D
(44,724 puan) tarafından
Kız sunme yapiyomu zamanla
+1 oy
(17,834 puan) tarafından
Kendimeeee dert ararken beeeeen :D kuzu iyiki doğmuşsun ❤️
tarafından
Tesekkr ederim bebegimm:)) ❤️❤️
0 oy
(9,630 puan) tarafından
Gereksiz bence eşimde beni paylaşmaz işten bir sürü kişinin görmesine ne gerek var dedi haklı buldum bende
tarafından
Bnmkide oyle. Dedi
(9,630 puan) tarafından
İyi ki doğdun o zaman canım ❤️ ismin Merve mi
0 oy
tarafından
Öncelikle iyi ki dogdun kuzum bence haksizsin ya kendi agzinla diyorsun bak erkek cok diye ondandır yani
tarafından
Tesekkur ederim balım.. evet ondsn sanirim
0 oy
(217 puan) tarafından
Unutmamıs almış kutlamıs, sence haklı olabılır mısın? Onemlı olan hatırlaması degıl mı? Paylasmasının ne onemı var 
tarafından
Evet en onmlisi hatirlmasi ..  ben ypmistim blki ondan oyle bi bklntiye girdim
(217 puan) tarafından
Bırak paylasmasın gızlı kalsın onemlı olan senı unutmasın hatırlasın :) ne esler var burda dogum gununu kıtlamayı bırak hatırlamıyor hatırlarınca eee ne yapayım dıyor :)
0 oy
(4,502 puan) tarafından
Esimde paylasmaz telinde 500 yakin adam var bende istemem gerekde yok hani

Iyiki dogmussun canjm nice mutlu senelere 
tarafından
Tesekkur ederim kuzumm❤️
0 oy
tarafından

Allah başka dert vermesin   bacım kutladığına şükret paylaşması kalsin
0 oy
(1,776 puan) tarafından
Kutlamış işte whatsapta kutlasa ne olacak önemli olan direk sana söylemesi değil mi? 
0 oy
(252 puan) tarafından

Hiç kutlamayan da var şükretmelisin bu arada ıyıkı dogmuşsun :)

0 oy
tarafından
Fazla takılmazdim yerinde olsam ben çeker atar paylaşırım düşman catlatmaknicin oda benim eşim bana kutlasak o yeter zaten :)
0 oy
(302 puan) tarafından
Ya kirilcak başka bir şey mi bulamadın neyine kiriliyorsun anlamıyorum. Yüzde yüz haksizsin bacım kusura bakma rehberi erkek doludur eşini neden onlara göstermek istesin..
0 oy
tarafından
Iyi ki doğdun nice yıllara inşallah 

Boşver paylaşım yapmasin en azından gelip kutlamış 
0 oy
tarafından

Haklı haksız olarak demeyelim de bence eşinin yaptığı daha doğru olmuş. Açıkçası benim eşim de paylaşmaz hiç bir resmimizi, kıskanır 

Bu arada doğum gününüz kutlu olsun :)
0 oy
(1,361 puan) tarafından
Bence boş yere üzülme. Doğum gününü hatırlamayan erkekler var o bacılar napsın. Paylaşmasın sizin özeliniz sonuçta 
0 oy
(1,101 puan) tarafından

Ah ah keşke benimde tek derdim bu olsaass 

Bacım kendine arama bırak benim eşimde özelde kutlar wpde paylasmaz alınmam etmem kutlamış sonucta bırak :D
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Bizim.insanimiz illa gösteriş yapcak yoksa olmaz herkes bilmeli yanii
0 oy
(119,434 puan) tarafından
kiz neyine uzuluyon ne guzel iste kutlamis paylasmasin nazar degdirirler
0 oy
(1,944 puan) tarafından
valla ne yalan söyleyeyim erkeklerin sosyal medyada bu tarz paylaşimlar yapmasi bana cok itici geliyor.Sen seviyorsan söyleseydin belki aklina gelmemistir

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 446 göst.
7 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
55 cevap 909 göst.
0 oy
9 cevap 294 göst.
7 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 338 göst.
28 Ekim 2023 Aile kategorisinde asllyd (339 puan) tarafından soruldu