0 oy
330 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kaçarak evlendiğim için abimle görüşmüyoruz. O da bende gurbetteyim. Abim memlekete gitmiş. Normalde beni arayan annem, babam, ablam aramaz oldular o gidince. Ben aradığım da ise işimiz vardı şöyle böyle. Çok üzülüyorum artık bu duruma. O evlat ise ben neyim? Bir kere de aynı anda memlekette olduk annem eve gelme demişti. Bende ablamlar da kalmıştım. 

10 Cevaplar

+1 oy
(14,491 puan) tarafından
Kendileri asla hata yapmamıştır eminim..

Nedir bu öfke nedir bu kin..

Ölüm yok sanıyorlar 
tarafından
Biz birbirimizin ölüsüne dahi gidemeyiz. Abim de bitmeyen hırs ve kin var
-Reklam-
0 oy
(4,069 puan) tarafından
Çok üzücü gerçekten çok haklısın benimde çok zoruma giderdi Rabbim gönüllerinizi ısındırsın inşallah. Abin bilmiyor mu ailenin senle görüştüğünü 
tarafından
İnşaAllah ısındırır. Biliyor görüştüğümüzü.
0 oy
(1,644 puan) tarafından
Abin istemiyor bellki ama kırılmakta çok çok haklısın 
tarafından
Kimseye karışmaya hakkı yok ki
0 oy
(709 puan) tarafından
Haklısın cnm uzulme
tarafından
Elimde değiş. O evlat ise ben neyim
(709 puan) tarafından
Tabıkıde evlatsın ama
tarafından
Aması var işte :/
(709 puan) tarafından
Allaj sabır versın cnm
0 oy
tarafından
Abin istemese bile anne baba ağırlığını koymalı evlatlar ne zamandan beri anne baba adına söz söylüyor tabi aile buna musade ettiği için kendilerinde hak görüyorlar 
tarafından
Bende söylüyorum aileme ama annem oğlum üzülmesin kırılmasın derdinde
tarafından
Oğlu üzülmesin peki kızı ne el kızı mi
tarafından
Küçüklüğümden beri annem bana tepkili. Örneğin herkesin içinde abim ve ablamı daha çok sevdiğini söyler
tarafından
O zaman sende görüşme tepkini koy
tarafından
Kıyabilsem keşke ama kıyamıyorum
0 oy
(2,145 puan) tarafından
Anneler düpedüz ayrımcılık yapıyor o evlatsa sende evlatsın,sırf abin seni görmek istemiyor diye ablanlarda kalmanı istemiş hâlbuki seninde annenlerde kalman lazımdı anenin abine, oda benim kızım,benim evimde kalacak demesi lazımdı 
tarafından
Hiçbir zaman öyle yapamaz benim annem. Oğlu kırılmasın üzülmesin
0 oy
(66 puan) tarafından
Abinize gönül koymakta haklısınız ama anne babanıza değil. Dua edin sizi affetmişler de yüzünüze bakıyorlar. Herkes yapmaz. Aileniz belli ki abinizin baskısı altında. O varken sizinle konusmamalar.eve almamalar. Zaten bunlar olacak şeyler kaçarak evlenirken. Ne diyeyim ınsallah yelkenleri suya indir de barışırsınız abinizle
tarafından
Kimse kaçarak evlenmek istemez ki. Her şeyin içinizde ukte kalacağını bilerek neden bir insan kaçar ki. Barışmamız zor bari birbirimize tahammül edebilsek
(66 puan) tarafından
Bu durum onuruna dokunmuş kendine yediremiyor. Abinizi anlamaya çalışın ve üzülmeyin bu duruma daha. Onunla konusbilrsiniz kendisini anladıgınızı, bu durumu istemediğinizi ama sizi bu duruma sürükleyen sebepleri anlayacağı şekilde konusun. Kaç yaşındaydı kız  o zaman kaç sene geçti ki
tarafından
Konuşmaya çalıştım kendisi ile ama yok çok inat. Bebeğim var onu dahi görmedi. 25 yaşında idim şuan 28 yaşındayım.
0 oy
(333 puan) tarafından
Ne olmuş kaçarak evlendiysen sanarsın pavyona düştün tövbe tövbe.Gidip evlenmişsin.İş işten geçmiş yapacak birşey yok.Kırılmakta haklısın tabi ki.O evlatsa sen de evlatsın.
tarafından
Kaçarak evlenmek bir tercih değil ki mecburiyet. Ama anlatamıyorum. Beni dışlamasınlar istiyorum
0 oy
(1,655 puan) tarafından
Bunu bana annem.yapiyor özellikle,  babam da kaçtım diye :(. Sen yine konuşuyor mussun ben kimseyle konusmuyom 
(1,655 puan) tarafından
İstee :(((
(101 puan) tarafından
Zaman canım.benim
tarafından
İnşaAllah sende konuşursun ama iş anne de bitiyor
(1,655 puan) tarafından
İnşallah işte annem en büyük sorun şuan benim icin
tarafından
Rabbim kalplerini ıslah etsin merhamet versin
0 oy
(317 puan) tarafından
Benim ailemde sizin aileni gibi..anlamıyorum gerçekten..kardeşleri bir araya getirelim baristiralim..ne bilim ortam yapalım diyecekleri yerde çanak tutuyolar..ne demek gelme..sende hata yaptığını düşündüğün için her yaptıkları davranışa sözlere katlanma gereği duyuyorsun.. vicdan el vermiyor ..buna.katlanmak zorunda değilsin ezdirme.kendini..evlat ayrımı denir buna..yaptırma.kendune.sonu.bitmez artarak gelir 
tarafından
Kıyamıyorum vicdan yapıyorum ama zoruma da gidiyor. Yapılan hatanın bedeli bu kadar ağır olmamalı
(317 puan) tarafından
Bende senin gibiydim kirarlardi beni uzerlerdi farkında olarak yada olmayarak şuan 32 yaşındayım geriye baktığımda o kadar aptallık etmisimki. Ailemde olsa değer görmediğim kişileri hayatımda tutmamaya karar verdim...çünkü bu şekilde altta aldıkça kiyamadimca onlar sana kıymaya devam. Edecek .

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 349 göst.
28 Ekim 2023 Aile kategorisinde asllyd (569 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 477 göst.
30 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Adalett (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 294 göst.
0 oy
34 cevap 515 göst.
29 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu