0 oy
334 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (303 puan) tarafından
Kızlar eşim Redmi note 9 pro telefon almış bana. Elimdeki samsung acaba kullanım olarak zorlar mı? Bide kullanan memnun kalan bacılar var mı?

16 Cevaplar

0 oy
(217 puan) tarafından
Eşimin telefonu eşim cok memnun ama ben sevmıyorum hoc essek kadar telefon agır 
(303 puan) tarafından
Önemli olan memnuniyet bacım :D karnımızda bebeler taşıyoruz telefon mu taşımayız :D
-Reklam-
0 oy
(15,721 puan) tarafından
Xiomi serisinde en iyisi redmi 9produr ben aldigima pişman değilim harika bı telefon 
(303 puan) tarafından
Evet telefoncuda dediğini söyledi kuzum
0 oy
(1,610 puan) tarafından
Güzel bence Samsung dan daha iyi 
(303 puan) tarafından
Bence de samsung kasıyor bazen
(1,610 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
(29 puan) tarafından

Sooo telefonları (oppo, resmi,Huawei v.d) asla merak salmadim çünkü biliyorum ki tel de en iyileri iPhone ve samsung o telefonlarda sonradan çok sorun çıkıyor gözümle gördüm alanlar oldu çevremde samsung varken neden onlar merak ediyorum :)

(303 puan) tarafından
Samsung da kasıyor çok seri çıktıkça kamera kalitesi özellikleri düşüyor. İphone da israf bence kullanan arkadaşlarım var kamerası öyle abartıldığı gibi değil
(5,877 puan) tarafından
3 yıldır Huawei kullanıyorum ve Samsungtan geçtim inan bana telefonum zerre kasma yapmıyor güncellemelere rağmen birde ben çok program kullanan biriyim..
(303 puan) tarafından
Markası ne telefonunuzun
tarafından
Hiç denemeden merak salmadan bu kadar emin konusmayin bence iki telefon üst üste Xiaomi kullandım sadece eskidigi için değiştirdim eskisi bile hala kullanılabilir durumda sorun yaşamadım
(5,877 puan) tarafından
Huawei p30 lite 128 GB aldım 3 senedir hiç kasma donma yok
0 oy
tarafından
Aynı telefon eşim yeni aldı bana bende Samsung falan istedim ama bu kısmet oldu biraz büyük geliyor bana ağır dan içeriği iyi güzel kamerası da güzel daha tam özellikleri bilmiyorum çözmeye çalışıyorum
(303 puan) tarafından
Zamanla alışıyor insan bence. Bazen farklılık iyidir 2.5 yıl arkadaş kullanmış hala da kullanıyor çok memnunum diyor
0 oy
(765 puan) tarafından
Note 10 pro var memnunum 
(303 puan) tarafından
Redmi serileri hepsi güzel o zaman
0 oy
tarafından
Benimki de o canım çok güzel bı telefon
(303 puan) tarafından
Kullanışlı bir telefon mu? Donma kasma yapıyor mu
tarafından
Hiç olmadı 1 yıldır kullanıyorum
0 oy
(5,877 puan) tarafından
Xiaomi telefonlar Samsunga göre daha sağlam bence artık.. Samsungun adı var. Ama xiaomi sistemi daha düzenli ve güzel geliyor. 
(303 puan) tarafından
Evet öyle diyorlar samsung da seeri çıktıça kalitesizleşiyor
0 oy
tarafından
Benim tel çok guzel
0 oy
(1,076 puan) tarafından
Çok güzel canım şu an kullanıyorum.memnun kalırsın.cokta sağlamdır.
0 oy
tarafından
Telefon ağır iki elimle anca rahat kullanabiliyorum onun dışında normal iyi 
0 oy
(565 puan) tarafından
Kullanırsın cnm bize redmiler yakışır güle güle kullan:Dddd
0 oy
(1,160 puan) tarafından
Çok iyi telefonu dahili hafızası çok iyi kasma vs yapmıyor pubg oynarken kasmıyor ekstra 10 uygulama olsa bile sorun çıkartmıyor
0 oy
(1,438 puan) tarafından
Benim telefonumdan cokk ama çok memnunum
0 oy
(880 puan) tarafından
Bugüne kadar hep samsung note serisi kullandım oğlum o kadar yere atar maşallah bişey de olmaz kullanımı da rahat 

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 1,071 göst.
14 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Prensesp (7,425 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 346 göst.
6 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 617 göst.
4 Aralık 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sinem unal (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 1,357 göst.
4 Nisan 2020 Aile kategorisinde eylul ruzgari (50 puan) tarafından soruldu

380,246 soru

11,384,488 cevap

34,884 kullanıcı

...