0 oy
345 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Buzdolabı alacağım yanında mikrodalga fırın almaya niyetim var. Aldığına pişman olan varmi.

Eşim anneler günü hediyesi diye alacak. Ama emin olamadım. Çevremde kullanan görmedim. Sadece aldım keşke almasaydim diyenler varmı onu merak ediyorum

19 Cevaplar

0 oy
(1,403 puan) tarafından
Bende var kullanıyorum hemen birşey ısıtmak için iyi oluyor. Dondurucudan çıkardığım yiyeceklerin buzunu cozdurmek içinde kullanıyorum. 
-Reklam-
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Kız pişman olunur mu hemen pilav ısıt çorba ısıt yemek ısıt çk pratik
0 oy
(3,826 puan) tarafından
Ay yok iyi ki almışım hayat kurtarıcı 
0 oy
(1,257 puan) tarafından
Benimde var ama çok kullanmiyorm acil olmadıkça bence gerekli birşey Bir tabak yemek için güzel oluyor ısıtması buz çözdurme falan 
0 oy
(373 puan) tarafından
Almakla en iyi karar verdigim şey. Elim ayagim benim . Gunde 10 kere calistryorum arceligin benimki asiri memnunjm
0 oy
(272 puan) tarafından
Olmassa olmazlardan biri mikrodalga. Hic bi zaman pismanlik duymadim. Tencerede isitilmicak seyleri (pilav, makarna gibi seyleri) at isit cok pratik
0 oy
(2,157 puan) tarafından
Ben pişman oldum ama evim dar olduğu için koycak yer bulamadım masanın üstünde 5 ay flan kullandım 4 senedir kullanmıyorum kaldırdım valla şimdi diyorum belki ileride kullanabilirim :) 
0 oy
(2,052 puan) tarafından
Valla ben kullanıyorum çok memnunum hemen birsey ısıtmak isteyince atıyorum çok pratik iyiki almışım buryere gidince soruyorum varmi kullanayım diye yoksa daha tipte ısıt et diyene kadar uzun sürüyor 
0 oy
(1,506 puan) tarafından
Vallahi ben çok memnunum en doğru kararım almak oldu 
0 oy
tarafından
Ceyizimde aldığım en iyi şey diyebilirim 
(1,988 puan) tarafından
Almadığıma bin pişman olduğum şey
0 oy
tarafından
Yoo neden pişman olayım. Çokta işime yarıyor. Küçük birşeyi ısıtmak için birebir. Hergün kullanirim
0 oy
(1,389 puan) tarafından
İyiki almışım dediğim şeylerden biri bence evinde olmalı
0 oy
(5,049 puan) tarafından
Valla elim kolum resmen. Hiç pişman olmadım
0 oy
tarafından
8 yıldır kullanıyorum hic pisman olmadım cok cok işime yarıyor
0 oy
tarafından

8 yıldır kullanıyorum hic pisman olmadım cok cok işime yarıyor iyiki almışım diyorum param helal olsun:D

0 oy
(1,831 puan) tarafından
Benimde doğum gününde hediye gelmişti benim için çok kullanışlı oldu hem buzluktan çıkan bir şeyi kolayca çözebiliyor hem kalan yemeği veya hazır gıdayı mis gibi ısıtıyor
0 oy
tarafından
Hem sağlık açısından iyi değil bana gereksiz geliyor 
0 oy
(6,364 puan) tarafından
Benim yok ama almayı düşünüyorum şuan kiracı oldgm evde var çok rahat tencere tava bulaşıgı bitiyo pilav pizza makarna dondurulms gıda vs çok ile yarıyo 
0 oy
(1,584 puan) tarafından
Benimde var ozellkle hasta oldugumda 11 yaşındaki oğlum yemeklerini orada kendi ısıttı yedi 

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 1,071 göst.
14 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Prensesp (7,425 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 334 göst.
29 Mart 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde damlanur.krc (303 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 97 göst.
29 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,081 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 54 göst.
5 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,081 puan) tarafından soruldu

380,238 soru

11,384,052 cevap

34,884 kullanıcı

...