0 oy
107 göst.
Diğer kategorisinde (1,465 puan) tarafından
Soğuk almamış öksürük burun akıntısı tıkanıklıģı hapşırma hiç bir şey yok uzun zamandır kulaklarını çekiyor sağlık ocağı baktığında kulaģında bişey görmemişti ama bayadır çekiyor tabi bnm söylediğim zamanda baya oldu aile hekiminin söylediği yarına randevu aldım birde çok afedersiniz baya geyirdi üst üste sizce bu neyden kaynaklanmış olabilir

6 Cevaplar

0 oy
(4,135 puan) tarafından
Diş cilariyodur
(1,465 puan) tarafından
4 üstte 2 altta var acaba yeni diş çıkarıyor olabilir mi
-Reklam-
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Ya bi cvp verin Allah aşkına ya güzdüzde açtığım posta cvp veren olmadı bebek bölümünde soruyorum zaten cvp alamıyorum burdan bi umut belki cvp veren olur diye geliyorum burası da aldı başını gitti
0 oy
tarafından
Kaç aylık bebeğin 
(1,465 puan) tarafından
11 aylık cnm
tarafından
Canim distir çünkü 15 gün önce de benim kızıma azi dişlerini çıkarırken ateşi çıkıp geri düşüyordu elinle damagini kontrol et azı dişlerin olduğu yerde şişme var mı
0 oy
(5,268 puan) tarafından
Damaklarına baktın mı elini agzına sokuyor mu dişten de olabilir diş ağrısı kulağa vururmuş
(1,465 puan) tarafından
4 üstte 2 altta diş var cnm yeni diş çıkarırsa olur mu ki
(5,268 puan) tarafından
Çıkar canım benimki 4 buçuk sylıkken damak kaşımaya huysuzlanmaya başlamıştı 6 aylıkken de ilk dişleri patladı diş dönemi çok uzun sürüyo bizimkinde ateş olmuyodu ama aşırı huysuzdu emerkende ısırırdı iştahsızdı. Genede doktora götür bide evi çok ısıtma bunalmasın
(1,465 puan) tarafından
Tmm cnm çok sağol Allah razı olsun yarına randevu aldım götürcem inşallah
0 oy
tarafından
Dis belirtisi de olabilie kusum
(1,465 puan) tarafından
6  dişi var kuzum 2 altta 4 üstte yeni diş çıkarsa yine de ateş yapar mı
tarafından
Bünye meselesi canim
(1,465 puan) tarafından
Diğer dişlerinde hep huzursuzluk huysuz salya ve kulak çekme vardı
tarafından
Zor çıkartan bir bebek demekki
(1,465 puan) tarafından
Aynen cnm üst dişleri çıkarırken nasıl çıkardı hiç anladım huysuzluğu vardı tamam ama bi baktım çıkmış ama alt dişleri çıkarana kadar sürekli salya kazaģı komple su gibi olurdu zor çıkardı alt dişleri
0 oy
(2,571 puan) tarafından
Benim kızımda öyle canım.Damla kullanıyorum ağrıdıkça.Cok geçmiş olsun
(1,465 puan) tarafından
Bizimde jel var fakat bey efendi bırakmıyor süreyim diyorum ya ağzını açmıyor yada dişliyor
(2,571 puan) tarafından
Kız nette gördüm diş için.Bu ağız mendilleri var ya ıslatıp buzlukta donduruyolar.Sonra veriyolar bebelerin ellerine rahatlatiyomus damaklarini.Ben denemedim ama sen bı bak istersen
(1,465 puan) tarafından
Eczanelede varmıdır acaba
(2,571 puan) tarafından
Diş kaşıyıcı olarak sor.Var eczanelerde
(1,465 puan) tarafından
Tamam cnm sağol Allah razı olsun

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 89 göst.
5 Temmuz 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 97 göst.
5 Mart 2022 Diğer kategorisinde Mevlanaa (4,860 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 467 göst.
0 oy
6 cevap 113 göst.
18 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Damla berna (1,750 puan) tarafından soruldu

377,939 soru

11,312,500 cevap

34,745 kullanıcı

...