+1 oy
801 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (2,097 puan) tarafından
Yani bakım konusunda çok kötüyüm maselef ama artık bir şeyler yapmak istiyorum.. Cilt bakımı, diş fırçalama, saç tarama toplama tmm da şu makyaj konusu çok komik geliyor nedense. Yani baya baya evde makyajlı mı dolaşıyosunuz yapanlar :)

50 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Herşey kocamaymis sjjs 

2 aydır kaslarimi bile almıyorum sjjs 
(2,097 puan) tarafından
Nerde ki kocan :)
-Reklam-
+1 oy
(25,224 puan) tarafından

Ay duvara mı makyaj yapcam ya ne dolaşcam öyle evde :D 50 kere yüzümü yıkıyom zaten  biyere çıkarken yapıyom 

(2,097 puan) tarafından
Di miiii bence deee
tarafından
Ayy seloo bendensın sırf bu yuzden yapmıyorum valla sürdügüm bakım ve makyaj malzemesıne yazık valla yazın hele dk bası yuzumu ensemı yıkarım bunalırım hemen sıcaga gelemem ama kas bıyık alma yuzu jel ile yıkama vs bakımını yaparım sacı da guzelce tara topla mis iste :)
+1 oy
(217 puan) tarafından

Makyaj degıl de sabah yuzunu yıkar nemlendırıcı surerım gozaltılarıma kapatıcı surer kırpıklerıme seffaf rımel surerım ne bıleyım aynaya bakınca krndımı kotu gormeyeyım dıye yapıyorum bunları :D

(2,097 puan) tarafından
Sen baya bisiy yapiyomussun :)
(116 puan) tarafından
Aradığım azim ve istekkkk :))ben neden bu kdr hayatı sevemiyorum artik yaaaa
(217 puan) tarafından
Kızlar toplam 5 dk suruyorrrr bunlar yaaa sızfe yapın valla ben aynaa bakınca agladıgımı bılırım bana noldu dıye :D
0 oy
tarafından
Askim zaten dis sac onmli bende makyaj ara ara yprm
(2,097 puan) tarafından
Di mi diş saç tamamsa tamam bence de
tarafından
Yaa alemsin kizz bak gunluk dis fircalarm sacimi banyoda anca tararim el bakimi yprm adetken oje yaprm disarda cok abartmam kapali oldugum icin dikkat cekmiyim diye
0 oy
(679 puan) tarafından
Valla bacim ben evde makyaji birak disari cikarken yapsam onuda beceremiyorum 
(2,097 puan) tarafından
Evet bu ben agahdkdl
(679 puan) tarafından
Ben o kadar vahim durumdayimki gratise gideyim dedim anam bi baktim ben hicbisey bilmiyorum fondoten bile alamadan geri ciktim :) :)
(2,097 puan) tarafından
Ahahah tanıdık geldin :)
(15,212 puan) tarafından
Ahahahaha ben de öyle
(679 puan) tarafından
Iyi yalniz degilmisim allahtan ahahhaha
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Sadece kalem çekerim.  Digerleri kaşındırıyo ;)
(2,097 puan) tarafından
O bile büyük başarı :)
0 oy
tarafından

Dışarı çıkarken bile mkyj yapmayan ben evde hiç yapmam :D

(25,224 puan) tarafından
Kanka sen yapma zaten hangi biyerine sürcen malzeme yetmez:D
tarafından
Hahahah benim sahte güzelliğe ihtiyacım yok la senin gibi :)
(25,224 puan) tarafından
Puhahahah o sahtelik değil güzelliğe güzellik katmaktır:D
0 oy
(3,127 puan) tarafından
Yok bea oğluşum günde elli kere öpüyor ben onu öpüyorum nasıl yapıyım makyaj anca çalışırken yapıyordum şimdi bir de hamileyim hiç yapmiyorum makyaj
(2,097 puan) tarafından
Evet bebelerle hiç olmuyor hele
0 oy
(996 puan) tarafından

Tabiki de her gün değil ama hiç olmazsa hafta da iki veya üç günü mutlaka makyajlı geçiririm uyanır uyanmaz ilk işim makyaj yapmak olur diye eşim ister evde olsun ister geceye kadar eve hiç gelmesin dışarı da çıkmayayim hiç üşenmem yaparım :D

(2,097 puan) tarafından
Hey maşallah şu azimden bi parça da bana ins :)))
(996 puan) tarafından
Valla akşam 10da 11de  eşim işte evde tekken bile makyaj yaptığımı bilirim hem de oldukça detaylı highlitherden tut kontur makyaja kadar :D uyumadan önce de çıkarırım Bir iki saat durur yani öyle :D
(2,097 puan) tarafından
Yorumsuz :)))
0 oy
(1,257 puan) tarafından
Bende yapmam canım isterse eşim için odaaa 3 aydan 3 ayaa belkii :))) 

Sadece temiz giyinir mis kokarim makyaj falan yapmak istemem
(2,097 puan) tarafından
O bile yeterli aslında koku en önemlisi hele
0 oy
(119,326 puan) tarafından
bakim sart ☺ severim bakim yapmayi
(2,097 puan) tarafından
Ne güzel :))
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Canım eşimin gelmesine yakın Üstümü giyinirim saçımı tararım makyajımı yaparım otururum yatarken de çıkarırım düzenim bu hep böyleydi eşime süslenmesi severim 
(2,097 puan) tarafından
Ben de bi deniycem artık yaa bı daha bu kadar genç güzel olmicaz sonuçta yapmak lazım :)
(7,376 puan) tarafından
Valla canım insan kendine bakmalı ya dene eşinde bile değişiklik olur görürsün
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Her gün olmasa da birkaç güne bir makyaj yaparım :) Bakım konusunda da dikat ederim cilt temizliğine, kaş bıyık alımına, saçlara, koku vs. 
0 oy
(6,181 puan) tarafından
Kız valla ben bi kaş bıyık aldırabilirsem benden güzeli yok gibime geliyo hacı ahmet gibi dolaştığım günler oluyo ortalıkta bugün aldırdım mesela gidip gelip aynada kendime bakıyom:)
0 oy
(12,856 puan) tarafından
3 yaşında ve 25 günlük iki oğlum var sabah kalkar kahvaltı ev işi vs sonra bebeklerimi güzelce giydiririm sonra da kendim giyinir makyajımı saçımı yaparım çok daha iyi hissediyorum yapmadığım zaman keyifsiz oluyorum 
0 oy
tarafından

Hiç makyajdan anlamam ve malzemem bile yok hayatımda da yapmadım canım :D ama sac bakım yaparım kendime maske falan 

0 oy
(2,194 puan) tarafından
7 yıllık evliyim 2-3 sene yapardım çok seviyorum süslü bakımlı durmayı evlenmeden öncede bakkala bile çıksam makyajlı olurdum içinden gelirdi sonra bıkkınlık geldi haftada iki üçe düştü sonra  şimdi de  çocuk var yetişemiyorum malesef olduğu kadar doğal halimle geziyorum umursamıyorum ama dışarı çıkarken hala yaparım  eşim çocuğu tutar ben hazırlanırken dışarı çıkarken 
0 oy
(7,395 puan) tarafından
yapamıyom malesef esım kızıyo ama bu ay gızlı makyaj mazemesı aldım dugunlere bılan teyzemde durcek napem valaha dugunlerde hıc guzel olmuyom
0 oy
(7,629 puan) tarafından
İlk evlendigim zaman kocamdan önce uyanır makyaj yapar yataga geri yatardım hahaha sonra aradan3 sene gectı saldım çayıra mevlam  neylerse güzel eyler :)))) 
0 oy
(2,447 puan) tarafından

Saçımı toplayıp dişimi fircalayip yüzümü yıkayıp uyanırım, aynı sırayla akşam yatarım :D arada dışarı çıkarken aklıma gelirse rimel sürerim. Makyaj düğüne ya da misafirliğe gideceksem yaparim oda binde bir:D 

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 429 göst.
2 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Daisylovess5 (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 751 göst.
12 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Civcivim (1,108 puan) tarafından soruldu
+1 oy
22 cevap 1,276 göst.
25 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Canim (670 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 402 göst.