0 oy
750 göst.
Aile kategorisinde (1,108 puan) tarafından
Aradı az önce akşama çok güzel ol yemeğe ciksricam seni dedi bende ben güzel değil miyim dedim 

Makyajlı daha güzel oluyosun ya ondan dedim dedi 

Yani art niyet aramak istemiyorum ama zoruma gitti öyle demesi 

Eskiden makyaj hiç yapmazdım yapar olunca böyle der oldu :(

36 Cevaplar

+8 oy
(222 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bence kötü bir durum yok bunda sen de sonuçta eşin daha özenli giyindiğinde takım elbise vs.daha bir yakışıklı bulmuyor musun? Yemeğe çıkacakmış süslen püslen kocana eşlik et neyi takıyorsun kafaya Allah başka dert vermesin :) 
(1,108 puan) tarafından
Amin canım teşekkür ederim :) ♥️
(5,272 puan) tarafından
Evet arkadaşa katılıyorum.bizede foto paylaş
-Reklam-
+3 oy
(2,864 puan) tarafından
Makyaj her zaman daha bakımlı ve hoş gösterir bu dogru ama böyle dan diye söylemesi iyi olmamış 
+1 oy
tarafından
E doğru zaten ama makyaj yapan her insan daha güzel oluyo. Bide makyaja alıştırdıysan yüzünü makyajsız hasta gibi duruyo insanın yüzü 
(1,108 puan) tarafından
Evet makyajlı güzel daha  oluyoruz ama ne bilim sağol yorumun için :)
tarafından
Ama makyajj yapinca ben hic guzel olmuuorum maske takmisim gibi yakısmiyor bna :) her insan cildi bir degildir herkese yskışmaz
tarafından
İşte doğru makyaj yapımı var tabi :) arkadaş doğru ve yakışan bi makyaj yapmış ki eşi de beğenmiş herkes için farklı makyaj yöntemi var mutlaka :)
(1,108 puan) tarafından
Aynen özelikle beyaz tenliysen makyaj maske gibi duruyor fondöten seçimi çok önemli rol oynuyor bu konuda :) onun farkına vardım
tarafından
Evet beyaz tenli oldugum icin kendime yakistirmiyorum sadece bir sürme bana yeterli geliyor ki bu yaz gunlerinde fondoten surülmuyornhic :) arkadasin kocasina gelincede  kötü niyet yok gibime geldi mesela benkm kocamda makyaji sevmez yapma der ama gorumcemin kocasi sever yap der oyuzden her erkek bir degildir
+1 oy
(7,118 puan) tarafından
Insanın yüzü müsait değilse makyaj da ise yaramıyor. Aşırı profesyonel yapılmadığı sürece. Makyaj yapmak bakımlı olunduğu anlamına gelmiyor deseydin eşine. Bazen görüyorum, saçında 1 kilo yağ var, les gibi kokuyor, full makyaj yapmış neymiş "bon bokomloyom" sen önce hijyene dikkat et derler insana :)
(1,108 puan) tarafından
O konuda haklısın canım benim bakımlı kadın deyince aklına makyaj geliyor ama bence kişisel temizlik daha önemli :)
Ve ben hiç makyaj yapmayı da beceremem buna rağmen istemesi garip :) birdaha post açacağım makyaj hakkında bilgi almak için
(7,118 puan) tarafından
Sen kendini nasıl mutlu hissedeceksen öyle yap canım.  Herkesin bakım anlayışı farklı işte:)
(1,108 puan) tarafından
Sağol ♥️ :)
(7,118 puan) tarafından
Rica ederim canım :)
+1 oy
(3,545 puan) tarafından
Kötü birşey dememiş adam akşama suslen puslen makyajını yap keyfini kaçırma boşuna makyaj kadınların kusurlarını örtüyor cirkinlikle alakası yok kafanı buna takip keyfinizi bozma iyi eğlenceler afiyet olsun şimdiden
(1,108 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım yorumlar gerceten içimi rahatlattı iyiki varsınız :) ♥️
0 oy
(3,380 puan) tarafından
Bakımı sevio eşin belliki bence pek takılma
0 oy
(461 puan) tarafından
Belki güzel biyere gideceksiniz foto çekileceksiniz daha canlı gözükmen içinde demiş olabilir makyajsızken solgun olabiliyoruz takılacak bişey değil bence 
(1,108 puan) tarafından
Doğru diyosun :) teşekkür ederim yorumun için
(461 puan) tarafından
Ne demek canım bende beyaz tenliyim ve gözlerim iri renkli makyaj yapınca çok dikkat çekiyor ve yüzüm çok terliyor eşim bu yüzden yapınca da akıyor yüzmde diye istemez yaosamda güzel oldun der birde çok dikkat çektiği için ama ben yaparım fotolarda güzel çıkmak için :)
(1,108 puan) tarafından
Benimde gözlerim yeşil doğru düzgün makyaj yapmayı beceremem :D  buna rağmen demesi tuhafıma gidiyor fotoğraflarda makyajlı güzel çıktığımız kesin :)
(461 puan) tarafından
Benimki yeşil canım makyaja da bayılırım çok severim herkeste iyi yaptığımı söyler uğraşmayı seviyorum eşim makyaj yapmaktansa ona ayırdığım zamana daha çok kızıyor diyebilirim :D
0 oy
(6,360 puan) tarafından
Benimki de bana makyajlı maymuna benziyosun der bende makyajı çok seviyorum çok tartıştm bu yğzden ama artık yapmıyorum istemiyo diye belki özenmeni istemiştir ondan öyle demstr canm
(1,766 puan) tarafından
Kız maymun a mı diyor
(6,360 puan) tarafından
Makyaj yapınca maymun gibi olmssn maymuna benzemişsn diyo öyle bişeyde yok halbuki kardeşine falan da yaptırtmaz sevmiyor makyajı alıştım bende makyaj yapmamaya
(1,766 puan) tarafından
Bnmkide sevmez vallla
(1,925 puan) tarafından
Ahaha kız benm eşimde öyle der belkide biz makyajı güzel yapamıyoruz.
(6,360 puan) tarafından
Valla abartı bişeyde yapmam ki taş patlasın en aşırım rimel göz kalemi hafif bi rujdur o da çok nadçr yani onu da güzel yapamıyosam öleyim o zaman sjsjss  göz kalemi sürsem kıyamet kopar sjsjs
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Benimki de makyajı sevmiyo 
(1,108 puan) tarafından
Bir kaç yorum da da sevmiyor demişler seven niye seviyor sevmeyen niye sevmiyor :)
(2,244 puan) tarafından
Onu eşlere sormak lazım ahım şahım bi güzelliğim de yok yani bakımı seviyorlar yada sevmiyorlar diyelim :D
(1,108 puan) tarafından
Makyajı sevmesi saçma eşlerin aslında öpüşürken filan ne bilim yalaş bulaş oluyo :)
(2,244 puan) tarafından
Hiç sorma gözünü kaşıyacak olsan kaşıyamıyosun kocana yanaşsan fondöten bulaşacak kıyafete falan kıyafet demişken evde pantolon falan giyen var mı acaba ben şort atlet oturuyorum evde rahat doğal olmayacaksan nerde olacan acaba
(1,108 puan) tarafından
Bende aynı evde rahatım öyle olması gerkeiyor zaten dışarıya çıkarken tesettürlu cikiyorum :)
0 oy
(2,350 puan) tarafından
Allah başka dert vermesin
(1,108 puan) tarafından
Amin ♥️
0 oy
tarafından
Bakımlı ol sende demekki öyle seviyor evli olunca neden kadınlar kendini salıyor 
(1,108 puan) tarafından
bakimliyim canım hamile olmama rağmen hiç salmadım kendimi ama makyajlı daha güzel oluyosun demesi biraz garipsedim :)
0 oy
tarafından
Benimki de yaptığım makyajı sil der hiç yakışmamış der takılma canım 
(1,108 puan) tarafından
Bu erkekler hepsi bı alem :) beyaz tenliyim doğru düzgün makyaj yapamıyorum ama demmeki öyle seviyor beni
tarafından
Olabilir canım ben de beyaz tenliyim o yüzden yapamam zaten ama yapınca da sil der bu arada kıskançlıkla da alakası yok
(1,108 puan) tarafından
Öyledir ya demekki makyajı sevmiyor senin herif
0 oy
(1,766 puan) tarafından
Zavallı eşler ne dese takıntı oluyor, adam belliki seviyor seni o halde görünce demekki makyajı yakıştırıyor yemeğe çıkartıyor güzel ol demiş. Çirkin olmu  deseydi, çok düşünme art niyet yok. Benim eşimde bana der yapma yakışmıyor e ben de yapmıyorum 
0 oy
tarafından
Kız ne var bunda ben eşimden büyük gösteriyorum bana teyze diyo bazen şakasına :)))) 
(1,766 puan) tarafından
Kız sen iyi dayanıyorsun bunal ilgili post aç sana dşyecekler git boşa
(1,108 puan) tarafından
Şükür bana teyze demiyor hele bı desin :D
tarafından
Haahahah ne var kız bunda niyetini biliyorum sonuçta :))) kendi 28 yaşında ben daha 21 önemli olan nüfüsta ne yazdığı ama eşimin 18 gösterdiği doğru :)))
tarafından
Sunehriii evliliklerde şaka olmayınca olur mu gülüm sen ona o sana takılacak ki ömür geçsin :)))
(1,766 puan) tarafından
Aynen cnm geçen bana aşı çıkmıştı eşim benden büyük şakasına dşyor nine sana daha önce çıktı kalkıp kavgamı etseydim
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Onun için ozel bir an olacak demek ki canım adam özenmiş. Kırılma takma. Her halini sevmese evlenmezdi. Düşün ki senin icin özel bir yere gidecek olsaniz. Esin ev sorti parmak arasi terlik ile gelmesini ister miydin
(1,108 puan) tarafından
Haklısın canım :) öyle değince sormadım bile akşam nereye gidecez diye teşekkür ederim yorumun için
(2,252 puan) tarafından
Rica ederim. Bosuna sıkma canini :)
(1,108 puan) tarafından
:)) ♥️
0 oy
(27,339 puan) tarafından

Seviyor öyle demekki olumlu düşün

(1,108 puan) tarafından
teşekkürler ederim :)♥️
0 oy
tarafından
Ya kız adam.iltifat etmiş yanında güzel bir kadın görmek istiyor takılma süslen
(1,108 puan) tarafından
Akşama cicilerimi giyim o zaman :D
tarafından
Giy kiz:)
0 oy
(530 puan) tarafından
Off eşim bana boyle dycekte bej nasl suslenirm
(1,108 puan) tarafından
Yaa gaza getiriyosun beni :)
0 oy
tarafından
Birde eşi sürekli küfür edip hakaret edenler var eşinin dediği lafta bişey yok bence 
(1,108 puan) tarafından
Allah öyle erkeklere akıl versin canım eşlerine de sabır :(
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Benim eşimde tam tersi fazla süslenip puslenme der. Fazla takılma bakımlı olmani istiyor eşin demekki sende evdede azıcık surunuver gözüne hoş gelirsin öyle beğeniyor demekki 
(1,108 puan) tarafından
Bundan sonra daha çok suslenecegim canım amaolmuyor inan beş buçuk aylık hamileyim ne eski enerjim var nede eski vücudun :(
(1,403 puan) tarafından
Canım doğumdan sonra dahada vakit bulamayacaksın çocuktan lavaboya bile gidemez oldum. Ama iki allık bir rimel bile insanın ifadesini çok değiştiriyor. Baştan sona suslenmene gerek yok evde allık rimel bitti :)
(1,108 puan) tarafından
Ahahah ben napican bilmiyorum ya birde ilk çocuk olacak sıfır tecrübe :)
Olmadı gelince eşim bana makyaj yapsın :))
(1,403 puan) tarafından
:D madem makyaj istiyor yapiversin :)))

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 426 göst.
2 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Daisylovess5 (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 510 göst.
17 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Sebnem (138 puan) tarafından soruldu
+1 oy
50 cevap 800 göst.
0 oy
15 cevap 528 göst.
12 Haziran 2020 Moda kategorisinde ᗩᒪᗩᖇᗩYᗩGᗰᑌᖇᑌᑎ ᗩᑎᑎEᔕI (769 puan) tarafından soruldu

378,334 soru

11,323,894 cevap

34,775 kullanıcı

...