0 oy
504 göst.
Diğer kategorisinde (2,374 puan) tarafından

image

image

Çok tatlı değilmi ama

28 Cevaplar

0 oy
(887 puan) tarafından
Çok güzel tüyleri kadar ömrü olsun, ama sorumluluğu fazla eğer bakabilecekseniz kendinize güveniyorsanız sorumluluk alın çünkü gerçekten ilgi istiyorlar ve maddiyat istiyor sonradan bakamadım verdim olunca kediler çok üzülüyor bende bakıyorum sevgisi şefkati çok güzel 
-Reklam-
0 oy
(612 puan) tarafından
En az bir bebek kadar ilgi istiyor ve masrafı var. Ayrıca fazlaca tüy döken bir bünyesi varsa bebeğin de olduğu için hijyen konusunda 2 kat enerji sarf etmen gerekiyor. Ben 2 kediye bakmıştım. Biri günlük 3 tel ancak dökerken diğerinden yastık içi çıkıyordu :) 
0 oy
(2,593 puan) tarafından
evde küçük bebeğin varsa asla o topa girme derim çok zor oluyor ayrıca temizliği kumu maması bakımı falan derken hem maddi hem manevi olarak yoruyor
0 oy
tarafından
Çok tatlı yaa ama 
0 oy
(1,753 puan) tarafından
Bunlar çok sevimli yaa ama aşısı kumu maması maddi yönden zorlayabilir bakımı falan 
0 oy
(1,019 puan) tarafından

Ay bebeğin varsa nasıl olur bilemem kız geçen sene bende bi kedi getirdim eve kızım hayvani doğduğuna pişman etti bi ara bıyıklarini çekiyordu zavallinin :D bende başkasına verdim mecbur hayvann günahına giremem:D

0 oy
(348 puan) tarafından
Bizim de aynı cins kedimiz. Çok tatlı ve uysal oluyorlar :) tek sorunları tüy dökmeleri. Bir de eğer kısırlaştırmıyorsanız kızgınlık dönemleri biraz zor geçiyor. Ama onun haricinde resmen evin bir bireyi oluyorlar :) Tavsiyem sütten yeni kesilmiş küçük kedi almanız. Bu cins kediler alıştıkları ortamı değiştirince depresyona giriyorlar karakterleri değişiyor

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 535 göst.
0 oy
7 cevap 230 göst.
18 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Eso han (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 300 göst.
2 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,370 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 148 göst.
9 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,370 puan) tarafından soruldu