0 oy
79 göst.
Diğer kategorisinde (1,082 puan) tarafından
Kizlar ben çalışıyorum hamile kalmış olabilirim. Ama.hu doğum izninde maaş ödeniyor mu? Yoksa deve 16 hafta sonunda devlet toplu para mi yatiriyor? Özel sektörde çalışıyorum 

5 Cevaplar

0 oy
(4,403 puan) tarafından
Devlettemisin kuzu özel sektoru bilmiyorum da
(1,082 puan) tarafından
Özel sektör
-Reklam-
0 oy
(3,830 puan) tarafından
Ben memurum canım özel sektör ya da diğer yerler nasıl bilmiyorum ama biz aylık olarak maaş almaya devam edicez bende hamileyim ama izne çıkanlara maaş yatıyor toplu almıyorlar
(1,082 puan) tarafından
Anladım cnm
0 oy
(2,593 puan) tarafından
maaş ödenmiyor 32 de analık iznine ayrılınca doğum yaptığın gün doğum öncesi raporun bitiyor ya işyerin onayladığı zaman 7-10 içinde yatıyor mesela benim işyerim 2 kere de mi almak istersin tek seferde mi demişti ben 2 kere demiştim doğum sonrasında yattı hemen
(1,082 puan) tarafından
Yaaa kötüymüş
(2,593 puan) tarafından
aynen o yüzden ben 2 kere de istemiştim 45 günlük bir yattı birde 67 günlük bir yattı
(1,082 puan) tarafından
Anladım cnm
0 oy
(34 puan) tarafından
Bende özelde çalışıyordum 32. Haftamda izne ayrıldım doğum yapana kadar sigortam devam etti ama sağlık sigortası olarak o süreçte ücret almadım doğumdan sonra ertesi gün hemen bi kısım yattı 1 ay sonra bir kısım bi kaç ay sonra kalan kısım yattı 3 parçada aldım ben izne ayrıldıktan sonra e devletten bakabilirsiniz analık izni diye geçiyor 
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Maas oderlermi kismini bilmiyorim şoyle anlatayim. Eşim benim sigortami oduyor. Kendi dukkanimizda calisiyor gorunuyorum. maas falan almiyorum. 32.haftamda calisamaz raporu verdi doktor. O hafta veriliyormus galiba muhasebecimiz de istemisti. O tarihten itibaren doguma kadar olan kisim icin belli bir ucret yatmis bana. Dogumdan sonra hastane otomatik olarak 2.5 aylik bir rapor daha verdi. Onun içinde bir miktar yatmis. Ama dogumdaan önce kac yil sigortali  olmak gerekir oyle bir sart varmi inan hic bilmiyorum. Benim 9 yildir ödeniyor.

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 334 göst.
15 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Nagiş❤️ (10,220 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 397 göst.
28 Ekim 2019 Yemek-Tarifler kategorisinde gelbebegim (1,423 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 57 göst.
14 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Demirailesi (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 15 göst.
14 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Demirailesi (2 puan) tarafından soruldu

378,253 soru

11,321,394 cevap

34,765 kullanıcı

...