0 oy
50 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (940 puan) tarafından
7 bucuk aylik oglumun dun aksam atesi cikti 38 oldu  carpol verdim bugunde gun boyu   ilac etkisi gidince cikti  atesi  (doktor kontrolumuz  de vardi bugun  carpol verebilirsin demisti  distendir  dedi)   en son 38.4 gordu gene ilac verdim ama goturmelimiyim  yada ne yapmam gerekir 

4 Cevaplar

0 oy
(407 puan) tarafından
Genel durumu nasıl yani huzursuzmu bitkinli yoksa iyimi
(940 puan) tarafından
Cok asiri keyifsiz degil  canim  arada mizir mizir sadece
(407 puan) tarafından
Ilık dus aldır canim çok bitkin değilse götürme takipte kal calpolude 6 saatte 1 verebilirsin.
(940 puan) tarafından
4 saatte bir veriyorum 4 saat dolunca zaten hemen cikiyo atesi
(407 puan) tarafından
Gerçi 6 ay uzeriymis çocuğun verebilirsin
-Reklam-
0 oy
(965 puan) tarafından
Aşkım zaten dişten demiş Dr. Boşuna götürme ortalık hastalık kayniyo bide git gel zor oluyor çocukla sen suurup vermeye devam et düşer üzerini kalın yapma ev sıcak olmasın yeter
(940 puan) tarafından
Bogazindada hafif kirmizilik var dedi ama onun icin ilac bisey vermedi brnde olan ilaci soledi  ilk bebegim acemilik de var tabi korkudaa
(965 puan) tarafından
E canım sen sıcak şeyler tuketirsen bebegini emzirirsen o boğazına cok iyi gelir sıcacık süt

Emmiyorsa biberonla filan mamayı ver sıcak ağzını yakmayacak gibi insalah duzelir ;)
(940 puan) tarafından
Saol camkm insallah ihlamur verdim biraz icti insallah iyi gelir
0 oy
(383 puan) tarafından
benim kızım da 18 aylık diş çıkarıyor canım hem ateşi var hem de kusuyor. doktor bu dönemde normal dedi bakalım. bağışıklık düştüğü için diş ve hastalık arka arkaya gelir diyor. Ben de calpol verdim bir de ışık duş aldırdım iştahsızlık konusunda da ısrarcı olmamamı tavsiye etti. Bir vitamin şurubu yazdı. 
(940 puan) tarafından
Sizede gecmis olsun canim  gecsin gitsin cocuklar hasta olmasin hic  vitamin kullaniyo ilacini verdim nobetteyim bakalim
0 oy
(627 puan) tarafından
Ayaklarına limon sur cnm çok faydası oluyor hatta limon suyuyla islat çoraplarını giydir ayağına
(940 puan) tarafından
Saol canim denicem tesekkur ederim

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 280 göst.
21 Şubat 2021 Diğer kategorisinde CoronaSu (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 179 göst.
11 Mart 2022 Diğer kategorisinde Vuslat_vuslat (218 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 27 göst.
27 Temmuz 2023 Aile kategorisinde sumeyye69 (177 puan) tarafından soruldu