0 oy
101 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Neden tecrubelerinizi sır gibi saklıyorsunuz. 3 bin TL para istediler ya nerden bulup verelim su dönemde o parayı. Siz bilgi aktarımı yapın bari 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kac aylik canim yazık o parayla kışlık kıyafet alırsın kuzucuga öncelikle sabırlı ol yanında uzan saçlarını okşa ninni söyle oyle dene bakalım 
tarafından
20 aylık ama yanında yatınca uyuyor. Hiç sallamadim doğduğu günden beri. Tek sorun gece sık sık uyanıp el ele tutuşuyoz. Elimi bırakmıyor. Gece de 30 kere kalkıp el istiyor çok uykusuzum :(
tarafından
Bende hiç sallamadim yanına uzandım mi hemen uyuyor çok şükür ama o gece uyanması zor oluyor senin de
tarafından
Hemde çok zor. Bir bakıyorum kalkmış gelmiş yatgima elimi tutuyo. Sağıma soluma donememekten tüm kemiklerim birbirne geçmiş gibi ağrıyo
-Reklam-
0 oy
(229 puan) tarafından
 Ben kendim verdim 4 aylıktı verdim şuan 7 ay hala devam eder bi diş zamanı zorlanıyoruz o kadar
tarafından
Nasıl verdin ne yaptın :( benimki sallanmadan yanında yatınca uyuyor ama el ele tutuşuyoruz. Elimi bırakmıyor gece de defalarca kalkıp el ariyo çok yoruldum
(229 puan) tarafından
Vermem kolay olmadı ilk yatağına koydum saçını okşadım ninni söyledim kızımla elimi tutup uyuyordu elim yerine uyku arkadaşı aldım eline onu verdim bi kaç gün direndi ağlatmadım ağlayacağı zaman elimi verdim sonra uyuyunca elimi çekip oyuncağı verdim 1 gün 2 gün derken gözünü açınca oyuncağı gördüğü için alıştı şimdi yatıyorum akşam 7 buçuk ta yatağına hemen oyuncağını alıyor iki yatakta dönüyor hemen uyuyor
tarafından
Çok teşekkür ederim ❤️❤️☺️
0 oy
tarafından
O parayi verenlere sasiyorum ben ya cok bos 
tarafından
Para olsa boş değil gerekli bir egitim ama para yok paraaaaaa :D
tarafından
Kendin ver asko arastir birazheryerde video var instada birsuru cikiyo benim karsima
tarafından
Baktım da pek bize uygun değil bizim el ele tutuşma huyumuz var. Yeniden bakarım tabi ama
tarafından
İnstada bahar caylak var onu takip et oda yeni baslamis uyku egitimine gayette basarili gidiyo goz gezdir hikayelerine
tarafından
Yaa hemen bakamaya gidiyorm çok teşekkür ederim ❤️
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Kuzum ben beş bucuk ayken kendi beşine odasına koydum kamera da aldım. Dönmeyi biliyordu. Dönme sesi bile geliyordu. Ben ayakta hiç sallamadım. Baktım karnı tok altı temiz. Mızmız ağlıyor. Beşiğine koyup odadan çıkardım ık pık ağlar. Döner döner uyurdu. Beşiğinde çok güzel uyurdu. O aylarda. İlk zamanlar durmazdı bizle uyudu. Sonra tekrar koyardım kıyamet kopartcak derece de ağlıyorsa alır oyun oynatır öyle tekrar koyardım. Gene kıyamet kopartcak gibi ama uykusu var yanıma alırdım. Ninn söyleye söyleye kalkmak ister ama izin vermezdim. On beş dk ya uyur beşiğine tekrar koyardım. Bazen de kameranın müxik sistemini açar onla uyurdu. Öyle öyle alıştı. İki ay sonra yanımıza alsam bizle uyumaz. Kendi düzeni var. Birey gibi alışmış. Yani kedi alsan nerde uyutursan oraya alısır ya bu da öyle. Odasında. Huzurlu. 17 aylığız şuanda da.
(2,545 puan) tarafından
10 ayken de yastıgı yere koyuyorum onun bir yastıgı var. Elimle yastığa dokuyorum hadi gel keyif yap deyince . Yatar yastıga çok hoşuna gidiyor yastığı onun. Salondan çıkarmıyorum. Biz nasıl dinlenmek istiyorsak o da hep hareket halinde dinlenmek ister
tarafından
Yaa çok teşekkür ederim coookkk ne güzel yardımci oldun vallahi minnet duydum. Hemen baslicam yarın cok sağol ❤️❤️☺️☺️
(2,545 puan) tarafından
Ne demek kuzum benim biz anne olarak çok duygusal düşünebiliyoruz. Mesela ilk başta ben odayı ayrdıgımda ama babasının teli çalıyor uyanıyor. Dönerken aramızdan düşebilir. Hamak beşiğe sıgmıyordu :) Ama sonradan ben rahatladım. Şimdi o senin elini tutmaya alıştı ya sen çekerken için burkulabilir. Ama ilerde daha rahat olacak onun içinde senin içinde. Artık o bir birey :) yeni düzen kurulduktan sonra emin ol çok daha rahatlıcaksın. Bebişte daha rahat olacak:)
tarafından
Nasıl içimi rahatlatıp Cesaret verdin bana ya :) rabbim birini bin etsin. Yavruna sağlıklı uzun ömür versin bı aklı basinda annesiyle inşallah ❤️  su serpildi içime çok sağol ❤️❤️☺️
(2,545 puan) tarafından
Amiiinn kuzumm. Rabbim seninde birini bin etsin. Evladınla ailenle mutlululuk huzur yakanızdan ayrılmasın, uzun sağlıklı ömüler güzel günler  dilerim :)))

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 271 göst.
12 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 208 göst.
31 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esra gumus (622 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 78 göst.
18 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Aytug (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 397 göst.
4 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Masal2603 (795 puan) tarafından soruldu

380,401 soru

11,389,786 cevap

34,896 kullanıcı

...