0 oy
2,032 göst.
Aile kategorisinde (506 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Beni dislamayin yargılamayin ama çok kiti durumdayım. Bebeğim halen beni emmiyor ben gittim bugün kimlik çıkarmaya geldim baktım yine bebeğimi gorucem emziriyor bebeğim biberon ve görümcemi emiyor beni emmiyor bilmiyorum bebek bana çok yabancı geliyor sevesim gelmiyor sanki benim değilmişim gibi hissediyorum. Gorumcem bana diyor ki sen üvey annesin diyor şakayla karışık ben annesiyim diyor gülerek bilmiyorum bebeği kucağıma bile almak istemiyorum neden böyle. Tedavi ile hamile kaldım ama annelik hissini yasiyamadim eşimle boşanma durumuna geldik evden kovdu beni ablası emsin diye bilmiyorum hiç bişey hissetmiyorum halen kaynanam gildeyiz ve halen eve gecemedik evet kimsen yok mu diye sormayın kimsem yok malesef bilmiyorum hislerim gitti bebeğin benim kokuma alışsın diyor soğudum çocuktan ya yanlış düşünüyorum biliyorum battaniyenin altından ağlayarak yazıyorum onlar bebeğimle ilgileniyor içimde kalmadı bişey :( yaramı görüyorum sezeryan dikislerimi ağlıyorum 

73 Cevaplar

0 oy
(7,606 puan) tarafından
Dier postundada dedim simdide diorummm al cocugunu kardesim emzirmesin yahu bosanirsada bosansiz cock senin emzirmeni isdemiyorum desene benim kokumu bilsin yabancilasiyorum cocuguma deseneeeeee
-Reklam-
0 oy
(2,136 puan) tarafından
Bebeğini bir an önce al ten tene temas kur ,sev kokla .

Senin kokuna alışsın emer kısa sürede.

Pes etme sık sık emzirmeyi dene .

Görümcen emzirirse sana alismaz.

Yaşadığın durum etrafindaki insanlardan kaynaklanıyor aslında.
0 oy
tarafından
Allah akıl fikir versin inşallah
0 oy
(566 puan) tarafından
Sen nasıl izin verirsin görümcenin emzirmesime kapanan postunu okudum ağzımk bozmak istemiyom nasıl görümcen emzirir ya senin o bebek sensin annesi tabiki sana alışacak görümcen kim ki sana alışmasın diye alıp emziriyo biraz akıllı ol o senin bebeğin verme al git annene boyle sacmalıklı olur onların gönlü olsun diye bebegini emzirmemissin almamissın 
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun,merak etme bu günlerde geçecektir,kimse senin kadar bebeğini sevmiyor emin ol şu an pisikolojın yerinde değil normal olarak,bebeğine sık sık emzirmeyi teklif et reddederse zorlama, onunla beraber duşa gir,orda emzirmeye çalış ,
0 oy
(603 puan) tarafından
Bir tür depresyon canım bu. O senin bebeğin senin kanınla canınla büyüdü 9 ay karnında. Görümce emzirdiği için bu duygular birazda. Al sen kokla memeni zorla da olsa tuttur. Atlatman gerek bu durumu. Yakınımda biri yaşadı ağustos depreminde kızı 20 küsür yaşında hala yabancı sanıyor. Neden çünkü tedavi için geç kalındı. Gerekirse destek al diyeceğim ama belli alamayacaksın. Netten videolar izle
(506 puan) tarafından
İstemiyorum artık bilmiyorum benim değil gibi keşke dogurmasaydim diyorum
(603 puan) tarafından
Yok kuzum senin destek alman lazım ya da netten psikologların videolarını izle makalelerini oku. Öyle deme. Kız elin bebeği olsa sevilir öyle düşünme
(506 puan) tarafından
Bana bakıyor gözümün içine ama bilmiyorum
0 oy
tarafından
Saçlarını kokla bir cnm gözlerinin içine bak lohusalığın geçsin alışırsın bazı insanlarda bu olay oluyo malesef 
(506 puan) tarafından
Aynı bana benziyor ama bilmiyorum içimde kalmadi
tarafından
Kalmadı deme cnm git yanına dokun bak inan bazen banada oluyordu lohusalık bu ama şimdi koynunda uyuyo ellerini sev inan bak
0 oy
(248 puan) tarafından
Canım benim bunlar bozmuş seni psikolojini. Lohusalık depresyonu bu. Sakın kendini üzme. Bunlar hiç mi bişey bilmiyor ya seni hiç mi düşünmüyor kuzum imkanın varsa biran önce doktora falan git bebeğin o seni istemsiz böyle düşünüyorsun emin ol. Mümkün olduğunca bebeğini kucağına al göğsüne yatır emmese bile kokunu alsın kuzum birbirinizi siz iyileştireceksiniz koca tarafınıı da Allah alsın ne diyim yapılır mı bu taze anneye kimseye verme bebeğini canım kimseyeee
(506 puan) tarafından
Keşke doğurmasaydim dedim içimden kimseye diyemiyorum şuan battaniye altında ağlıyorum yazarken
0 oy
(1,870 puan) tarafından
Çok zor bir durum canım Allah yardımcın olsun ama bebeğinle temas etmezsen arandaki bağın kurulması çok zor olur asla izin verme gerekirse sağ, mama ver ama bebeğin senin tenine temas etsin senin kokunu alsın. Zor da olsa bunu yapmaya çalış ne pahasına olursa olsun o senin evladın kimse senin elinden böyle alamaz onu.
0 oy
(1,559 puan) tarafından
Anlıyorum seni hormonların bir taraftan baski yapiyor birde üzülme sakin davran daha çok minik o senin çocuğun ama sana tavsiyem mama ver gerekirse emzirmesine izin verme onun annesi benim de ilgili davran
(506 puan) tarafından
Buradaki herkes yargılıyor beni biliyorum
(1,559 puan) tarafından
Seni yargılamak kimseye düşmez canm paylasmak istemişsin sıkıntını elbette moralini bozucak yorumlarda olmuştur takma kimseyi ama beni dinle onlara o fırsatı verme o senin çocugun onun annesi sensin sadece kendine zaman ver daha çok küçük bir kaç ay sonra sana bir gülsün gözlerinin icine baksin o zaman sevincten aglarsin azicik zabır :)
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Allah eşini annesini ve gorumceni bildiği gibi yapsın mübarek günün hürmetine bu nasıl bir vicdan yaa senin gorumcen soluycek iki cahile ben emzirmem annesi odur emzirsin die valla içimden çok şey geliyorda Rabbim biliyor kalbimden geçeni onlara en layık neyise onları yaşasınlar 
(506 puan) tarafından
Kendimi çok çaresiz hissediyorum bilmiyorum
0 oy
(846 puan) tarafından

O gorumcenin sütü var mı ki emziriyor 

boynu altında kalsın niye anneye verilmiyor bu
(506 puan) tarafından
Doğduğu günden beri adam akıllı elime verilmedi ki
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Ah kuzum yaa 

Kendini ezdirme ama bunlar seni evinede göndermez bebe emiyo diye 

Canım sonuçta bebeğin annesi sensin ç,bırak emzirsin yapacak bişey yok gibi duruyor 

Allah yardımcın olsun 
(506 puan) tarafından
Kucağıma bile almiyorum artik
0 oy
(683 puan) tarafından
Kuzum öncelikle sakinleş bu duyguların geçicek kalıcı değil lohusa psikolojisi bu herkes az çok yaşar ama malesef senin çevren beş para etmediği için sen daha ağır geçiriyorsun, bu senin suçun yada eksiğin değil. Bebeğini çok seviyorsun herşeyden çok sadece hissetmen için fırsat verilmemiş, şuan bebeğini al Bi odaya geç gerekirse kapıyı kilitle onun gözlerine bak ve Ten tene olun o duyguyu sana anlatamam. Bunun içn gayret göster ve bebeğine şans ver dünyanın en güzel kokusu ve hissi tarif edilemez bir keyif. Rabbim eşine ve ailesine merhamet ve akıl fikir versn inşallah 
0 oy
(15,196 puan) tarafından
Kız al bebegini ellerinden odaya kapan. Bebeğinin sana ihtiyacı var. Sadece sütten dolayı degilm annelik başka bişey bebek için. Şuan lohusa olduğun için çok bişey hissedemiyorsundjr. Bı de travmalar yasamissin. Ondan dolayı böyle hissediyorsun. Zamanla geçecek o his. Ama sen çocuğunu al onların elinden ve gerekirse mama ver. Görümcen emzirmesin
0 oy
tarafından
Bebegim beni emmesede asla izin vermem emzirmesine baskasinin kokusuna alisir onu arar sakin bunu yapka ya lutfen mama ver kendi gogsunde uyut ten tene temas etsin uzerini cikar bebeginde kendininde oyle emzirmeye calis emmesede memede dursun kokunu alsin bu sekilde sende alisamazsin evet canim bebeginin en cok sana ihtoyaci var yerinde olsam ne olursa olsun izin vermezdim bende sezeryanliydim sutum cok gec geldi hep sagdim sagdikca cogaldi nolur pes etme hep sagim yap emzirmeye calis lutfen bak bende mama kullandim.hep suan 2 aylik sadece anne sutuyle devam ediyorum sende bunu yapabilirsin hepimiz ayni seyleri yasadik 
0 oy
tarafından
Aslaa aslaaaa aslaa ne kınanacak bi durum ne de yadirgayacak. Sen lohusa depresyonundasin çok belli lutfen tedavi ol. 

Gorumcenin emzirme sebebi eşin anladigim kadariyla allah esinin de gorumcenin de kaynananin da belasini versin bu nasil bi zihniyetsizlik ? 

Ailen sahip cikmaz mi sana
0 oy
(875 puan) tarafından
Yazmayacaktım ama dayanamadım ya yıksana ortalığı kimse emziremez desene kocan evden mi kovuyor ara polisi bak nasıl tutuşuyorlar çocuğumu benden aldılar de polise ya o çocuğun sana ihtiyacı var annesine ihtiyacı var nasıl kendinden mahrum bırakırsın o görümceni de Allah bildiği gibi yapsın 
0 oy
(1,410 puan) tarafından
Ben ne okudum ya ay şuan o kaynananın ve  görümcenin saçlarını elime dolayasım geldi bebek nasıl annesinden ayrılır ya çok sinirlerim bozuldu şuan canım belliki psikolujin bozuk lohusasın bak bende kötü günler geçirdim kaynanm yüzünden ama şimdi o kadar pişmaınım ki anlatamam sakın bebeğini bırakma onlara sadece bebeğine odaklan şuan sağlıklı düşünemiyorsun sen bebeğini al koynuna kokla gerekirse kitle kapını ten tene oturun yatın bebeğinle sen emzirdiköe sütün gelir ağlarsa mamasını hazırla ver asla görümcenin eline verme emzirmesine müsade etme ilerde çok pişman olursun eşinden de sakın korkma gerekirse al bebeğini evine git kendi yöntemlerinle büyüt sesein çıkmadığı için ezmeye çalışıyor seni sen sesini çıkarırsan emin ol ağzını açanaz hiçbiri önce kendine güven ve şimdi bebeğini al koynuna
0 oy
(15,681 puan) tarafından
Ya bak şimdi başta hata senin görünceye vermisisn emmiş tabibki sen sogursun yapma Allah aşkına al.bebeginke vakit geçir bı kokla sev senin kokunu alsın seni bilsin geçmiş senin kokunla.sakinlesir emziremiyorsun mama ver. Vermişsin onların eline alırlarsa senden sonra gelip yazma.buraya ağlama bebeğimi aldılar bebeğim beni aramıyor diye kendine gel ve git bebeğini al kucağına kokla ne olursa olsun o merhamet o sevgi anne rahmine düşünce giriyor kalbine rabbim i kadar.yuce işte Allah a dua et şeytan vesvese ediyor düşme sakın. Bebek senin sen doğurdun o görümce de şakayla karışık diyor annesiyim ama her şakanın altında bir gervek te yatar bil 

İlgili sorular

+2 oy
24 cevap 1,283 göst.
0 oy
5 cevap 495 göst.
18 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Asli_eren_47 (762 puan) tarafından soruldu
+1 oy
85 cevap 2,674 göst.
1 Nisan 2022 Aile kategorisinde Umutsuz_33 (506 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 594 göst.
1 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Nurtuba (451 puan) tarafından soruldu