0 oy
2,030 göst.
Aile kategorisinde (506 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Beni dislamayin yargılamayin ama çok kiti durumdayım. Bebeğim halen beni emmiyor ben gittim bugün kimlik çıkarmaya geldim baktım yine bebeğimi gorucem emziriyor bebeğim biberon ve görümcemi emiyor beni emmiyor bilmiyorum bebek bana çok yabancı geliyor sevesim gelmiyor sanki benim değilmişim gibi hissediyorum. Gorumcem bana diyor ki sen üvey annesin diyor şakayla karışık ben annesiyim diyor gülerek bilmiyorum bebeği kucağıma bile almak istemiyorum neden böyle. Tedavi ile hamile kaldım ama annelik hissini yasiyamadim eşimle boşanma durumuna geldik evden kovdu beni ablası emsin diye bilmiyorum hiç bişey hissetmiyorum halen kaynanam gildeyiz ve halen eve gecemedik evet kimsen yok mu diye sormayın kimsem yok malesef bilmiyorum hislerim gitti bebeğin benim kokuma alışsın diyor soğudum çocuktan ya yanlış düşünüyorum biliyorum battaniyenin altından ağlayarak yazıyorum onlar bebeğimle ilgileniyor içimde kalmadı bişey :( yaramı görüyorum sezeryan dikislerimi ağlıyorum 

73 Cevaplar

0 oy
(361 puan) tarafından
Herkes aynisini demis farkindayim ama o cocuk senin ne gorumcenun ne kocanin sadece senin emzirtme mama ver yaninda uyut kimseye verme cocugunu öp kokla hic biseye taviz verme biraz da sen kendin yapmissin kendine gel toparlan o bebek senin ya da hiç sevmeyeceksin umursamayacaksin  buraya yazarak kimse sana sevdiremez o bebegi ....... yani allah baska dert vermesin sahip çık çocuğuna emmoyirsa emmesin senin kokunda uyusun senin verdigin mamayi icsin
-Reklam-
0 oy
(1,106 puan) tarafından
Canım bende tedaviyle hamile kaldım. İnanır mısın o kadar uğraşmam rağmen hiç sütüm olmadı. Benim bebeğim hiç anne sütünün tadını bilmiyor. Başlarda bende bebeğe ısınamadım gibi sanki biri gelip o benim bebeğim deyip alacaklarmış gibi oldu. Sen boşver bana sorarsan kafana takma mama ver bebeğe, görümce de emzirsin hiç değilse bebek anne sütü almış olur.... Onlarda unutmasın ki emzirmekle anne olunmuyor, sen o bebek için neler yaşadın unutma bunu.... Keyfine bak bebeğinin keyfini sür... Görümcene de ben çok zenginim seni süt anne tuttum de gitsin...... Ha eşinle de aranı bozma o anki gerginliği inan çok iyi biliyorum, benim eşim yeminle şu yediklerini ben yesem 10 bebeği emzirecek süt gelirdi memelerimden dedi ben 3 gün ağladım o lafa. Şimdi gülüp geçiyorum inan 
0 oy
(673 puan) tarafından
Lohusa sendromu yaşıyorsun canım. Onlar da üstüne geliyor. 
0 oy
tarafından
Bence seninki onlara olan nefretin bu yüzden bebeğini sevmediğini hissediyorsun 
0 oy
(2,197 puan) tarafından
Allah o gorumcenle kaynanani kocanı birkerede alsın canlarını topluca . Arkamda bir nefes olmasın varyaa tek.kelme hepsinin o agzzzina sicarim sicaaaarrr lan siz kimsinizzzz benim bebeğimi kucagimdan alıp emziriyosun . Bak sana da çok sinirlendim gecenki gibi ya kalksana sen başlatma battaniyeye kalk kalk git al bebeğini lan ne yapacaklar kitle kendini odaya çişin gelsin git camdan ise yemek yeme ama o bebeği çıkartma verme odadan kızım Bi kendine gel Allahını seversen sen ya 
0 oy
tarafından
Senin sutun yok mu Neden emmiyor seni
0 oy
(28 puan) tarafından
İste suclu sensin baslikdada soylemissin bebeyimi sevemiyorum nasil anneler var yaa sen sevmiyosun o yuzden gorumcen bakim emiziriyo ya arkadaslar bu kadinin tarafini cekiyosunuz nasil bir ane ola bilirki insan evladi icin canini bile verir ya gorumce kim 
0 oy
tarafından
Hiç bir şekilde bebeğinin halasını emmesine müsade Etme o senin canın, kanın.. al kucağına o mis gibi kokusunu içine çek 
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Ben senin daha önceki postuna da denk geldim annelik duygusunu tatmana müsade etmediler ki seni yargilayalim çocuğu doğurdun resmen elimden aldılar gorumcen emzirir kaynanan çocuğu almana musade etmez ama buna bir çözüm bulmak zorundasın canım o senin çocuğun buna çözüm bulmazsan bu durum böyle devam edecek belli artık ailen sahip cikiyomuydu hatırlamıyorum orasıni ama eğer ki sahip çıkıyorlarsa ara ailen müdahale etsin sen bu üç vicdansizla bu halinle baş edemezsin kendini toparlayıp çocuğun için duruma müdahale etmen gerekiyor yoksa yorgan altında ağlamaya devam edeceksin bu kabulleniş sana acı verir 
0 oy
(2,226 puan) tarafından
Ya nasıl insanlar var Allah akıl fikir versin gerçekten 

Hiç yapılacak şey mi hiç denecek şey mi 
0 oy
(7,379 puan) tarafından
cok uzuldum suan 2 bucuk aylık bebeğım var senın yerıne koydum kendımı al bebegını yanında dursun gerekırse mama al ama senın kokunu duysun 
0 oy
(257 puan) tarafından
Ya yazıp yazıp siliyorum ne diyeceğimi bilemiyorum benimde eltimin çocuğunu görümcem 1 kere emzirmiş kaynanamda duydu bunu birdaha görmeyeceğim duymayacağım herkes kendi çocuğunu emzirsin dedi. Sen bu çocuğu doktor kontrolüne gittiğinde doktora söylesen bi nebze olsun yardımcı olur Allah akıl fikir versin eşine görümcene kaynanana öyle saçma iş mi olur ya kendine gel gözünü seveyim bi toparla kendini hangi çağda yaşıyoruz ya sen böyle saldıkça tepene çıkar millet kimsen olsun olmasın bu devirde herkes kendi ayağının üzerinde durmaya çalışıyor onlara muhtaçda değilsin her türlü destek var devlette ama sen böyle yok şöyle yok böyle der durursan bu iş yürümez... 
0 oy
(444 puan) tarafından
Ya sen şaka mısın Allah aşkına. Bebege alisamaman lohusaliktan olabilir ama emzirdikce süt gelir insanlar emzirmek icin neler yapiyor acilen o cocugu gorumcenden al ve bir daha emzirmesine izin verme. Siz iyi misiniz ya bu nedir çocuğu doguran sensin baskasi neden emziriyor? 3 gün seyimde sonda ile acidan aglayarak cocugumu emzirmeye çalıştım. Dogumda damarim catladi kan kaybettim oturamiyodum bile ben inanamiyorum bunlari okuyunca gerçekten

İlgili sorular

+2 oy
24 cevap 1,281 göst.
0 oy
5 cevap 495 göst.
18 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Asli_eren_47 (762 puan) tarafından soruldu
+1 oy
85 cevap 2,673 göst.
1 Nisan 2022 Aile kategorisinde Umutsuz_33 (506 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 593 göst.
1 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Nurtuba (451 puan) tarafından soruldu