+1 oy
2,674 göst.
Aile kategorisinde (506 puan) tarafından

image

eşime durumu anlattım bana bunları yazdı. Çocuğumu görümcem emzirmesin benim annelik duygularımı elimden alıyor sevemiyorum aramızda bağ yok dedim bana bunları dedi eve gelim seninle kavga edecem dedi az önce kucağıma aldım öptüm ama bilmiyorum

85 Cevaplar

+13 oy
(1,455 puan) tarafından
Senin yerinde olsam kadesi indirir eve geldiğinde hemen basarım
(2,872 puan) tarafından
Çok haklısın  
Sere.fsiz adam ya bu
Ay Allahım boğasım geldi
tarafından
Hemen ailene sole hemen
(1,455 puan) tarafından
Bizide haberdar et
-Reklam-
+8 oy
(13,698 puan) tarafından
Üzücü olan ne biliyo musun?

Bunların hepsi geçecek.

Öyle yada böyle geçecek.

Ama sen bu lohusa halinle bu kirginligini asla unutmayacaksin..
(2,829 puan) tarafından
Evet ya aynen öyle olacak çok üzücü çooook:(
+4 oy
tarafından
Sakin kal o bebek er yada ge. Anlicak senin annesi olduğu bunu kimse deyistiremez sende bebegi öp sev ve biberonla cok sık doyur o zaman emmez kimseyi bi de emsede cok canını sıkma tek derdi aclik deyilki bi bebegin yanında yatir sensiz uyumucak hale getir benim ,3 yavrda oyleydi ikisi emmedi beni mama yedi ama yinede elim kiclarinda uyiyoz pis piş esine bisey atlatma ne dediysen esin se ni yetersiz görür ve zaten bebeğe bakan var diye sana bu sekil davranir guclu durmalisin eski zaman da cok insan sütü yok diye sut anne buluyomus onlar neden evlatların dan sogumadi oyle düşün bu durum gelip gecici bi durum al çocuğu sarmala çocuk deyilsin annesin cocuk gibi davranma ben 40 yasindayim 18 yasinda anne oldum senin gibi meydani bıraksaydim benim yavrum bensiz büyürdü benzer seyler yasadim dik dur zaten gerisi gelir esine tatli yanaş alistim yavruma filan de dua oku Allah yardımcın olsun aklini başına al bi an onceee
(7,791 puan) tarafından
Vay be son sayfaya bakayim dedim gayet mantikli bi yorum bosanma sansi yoksa en mantikisi bu
tarafından
Boşanma şansın olsada bi durmak gerekir once daha hersey cok yeni losa kafası zaten hemen ne kolay evlilik bitiirmemek gerek çözüm vardir belkiidee
(7,791 puan) tarafından
Canim zaten bastan sona gözden gecirdiginde bosanmak uygun olabiliyo bazen ama bosanma gerektiği halde imkanin yoksa ayak uydurmak en güzeli.
+2 oy
(3,859 puan) tarafından
Yaâ sen onun annesinin ne demek elleme sereffsize bak helee.. resmen bebeğini senden uzaklaştırmak istiyorlar. Buna daha ne kadar katlanacaksn
+1 oy
(217 puan) tarafından
Nasıl konusabılıyor bu senınle ya, bellı psıkolojın bozulmus gorumce ne bk yemeye emzırıyor denın bebegnı senden izinsiz yok mu anan baban gelsınler alsınlar senı bakalım yakabılıyormuynus sulalenı ateş olsa curmun kadar yer yakar anca osuruk 
+1 oy
(15,681 puan) tarafından
Pardon da sen niye seni anlamayan birine ke dini anlatıyorsun host deseydin zati görümce dokuz ay taşıdi doğurdu cefa çekti sadece şunu diyorum bacım kendine gel ve bebeğine sahip çık sonra bu mesajları kullanır eşin bı guzel mahkemeye sunar yapma 
+1 oy
(15,196 puan) tarafından
İnan ki cok üzüldüm bacım. Sana bişey demek haddim değil ama bn olsam çocuğumu alır sığınma evine falan giderdim
0 oy
tarafından
Tövbe tövbe pisliğe bak ya görümcem nie emdiryo şakamı bu
0 oy
(1,750 puan) tarafından
******** dengesiz kusura bakma pislik niye yapmış o zaman senden çoçuk 
0 oy
(246 puan) tarafından
Vlah cnm kocan tm bir gerizekyalı   allahın cezası  sanada kurban olsun o bebegede ins
0 oy
tarafından
Yani çok yanlış konuşmuş eşin ama ona çocuğumu sevmiyorum falan dediysen zarar verecegini falan mı düşündü o yüzden mi dokunma diyor
tarafından
Bu arada lohusa misin eğer öyleyse maalesef ki yaşadım bunu. Yani ilk kez anne olduğum günden kirkima kadar falan alışamadım duruma. Uykusuz kalmak bakmak vs beni zorladi. Ama şimdi o olmadan nefes alamam diyorum. Kucağına al sev anne kokusunu hisseder o. O senin dokuz ay taşıdığın yavrun o görümce emzirsede baksada o bebek senin kokunu ister canım
tarafından
Bu lohusalık değil kadına neler soylemişler
0 oy
(2,562 puan) tarafından
Ben haledecem dediği ne
0 oy
(1,935 puan) tarafından
Bebeğinizi sürekli kucaginizda tutun opün sarmalayın. Yavaş yavaş alışmaya çalışın. Uzak durmayın onun annesi sizsiniz ipleri kendi elinize alın. Bide bence kimseye bu hislerinizden bahsetmeyin. eşiniz dahil 
0 oy
(479 puan) tarafından
Verme sende ozmn görümcene bebeğini annesin eşinin böyle konuşması normal değil sende o görümceye verme çocuğu yarın öbür gün elinden alınırsa hiçbir şey yapamazsın ben bike şoktayım yaa
0 oy
(1,389 puan) tarafından

Bebekten uzak dur ne demek ya kimin bebeği o kaç kurtul o evden bebeğinle hani ablama neden laf söylüyosun senin bebeğin o fln dese anlarm çocuğu elleme uzak dur nedir ya yemn edrm öldüresim geldi herifi 
(1,389 puan) tarafından
O msjları silme sana dokunursa git şikayetçi ol hatta kades indir teline direk polis ayağına gelsin
0 oy
tarafından
 Öyle bir adamın yanında 5 dakika durmaz çocuğu da alır giderdim bu mesajları da sakla elimde bulunsun benden demesi 
0 oy
(7,191 puan) tarafından
Beyins.iz ******. 9 ay anası mi taşıdı karnında ne demek uzak dur ya Allah böylelerin belasını versin bir anneye bunu yaşatıyorlar da o emziren kadının memesi kurusun başka da bir şey demiyorum içim nefretle doldu su mübarek gün ... 
(1,251 puan) tarafından
Oyle de deme o kadin da yeni doğum yapmış onun bebegine yazik
0 oy
(522 puan) tarafından
Bebeğini al çık o evden Allah ıslah etsin ne biçim insanlar var
0 oy
(1,730 puan) tarafından
O nasıl küfür ya emziremez kardeşim senin çocuğunu gorumcen emziremez 
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Bebeğini al o evden kaç emin ol o şekil hayatın böylesi den daha iyi olur buneeee bu adamla bir gün kalınmaz canii resmen

İlgili sorular

+2 oy
24 cevap 1,283 göst.
0 oy
73 cevap 2,034 göst.
0 oy
33 cevap 1,111 göst.
0 oy
3 cevap 168 göst.
31 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,604 soru

11,363,646 cevap