0 oy
1,101 göst.
Aile kategorisinde (531 puan) tarafından
hislerimde yanılmadım Ben eşim 20 bin lira çekmiş ve para yok ortada harcadım diyor nereye gitti o kadar para diyorum bilmiyorum bende anlamadım diyor düşünün 60 bin lira dan 15 bin kalmış ne oldu bu para diyorum.  bilmiyorum harcandı diyor kafayı sıyırmak uzereyim ev için biriktiriyorduk bitti dedim bende annemlere geldim şimdi ne yapcam düşünüyorum

33 Cevaplar

0 oy
(531 puan) tarafından

En İyi Cevap
şuan 2. şokumu yaşadım. hani 15 bin lira para var demistim ya oda yok ortada sinirden ölüyorum kocaman 60 bin lira yok naptin diyorum bilmiyorum diyor nereye gittiğini bilmiyorum diyor çocukların üzerine yemin ediyor gerçekten bilmiyorum diye ne deyim ne yapayım nerelere gideyim ben yıllardır müstakil yerde oturuyorum fareli evde biraz birikim yapalım diye yılların birikimi uçtu gitti ben ne hayallerle biriktirdim parayı ev alırız diye buhar oldu para yok bende şart kostum o zaman ev al dedim ailemi kattım içine annem geldi . 2 ay müsadeya ev al yada boşanın dedi napcam ben Allahım çıkmazdayım
(3,527 puan) tarafından
Hesap hareketleri ne baktın mı canım anlamaması mümkün değil illaki bişeyler olmuş
(6,919 puan) tarafından
Çarptırdı parayı galiba yoksa kuran diyosun  el bastı demekki bilmiyor
(531 puan) tarafından
bu işin içinde bi iş var anlamıyorum kocaman 60 bin lira nereye gitti ben onu ne emeklerle ne zorluklarla biriktirdim milletin kötü evlerinde oturuyorum ucuz diye 2 çocuğum var ev müstakil sobalı kömür le fareyle böcekle falan uğraşıyorum aman idare edeyim diye benim yıllardır biriktirdiğim para buhar oldu gitti kafayı sıyırmak uzereyim bende oturup seneye ev alıcaz diye ne hayaller kurup evime yavaş yavaş eşya alıyorum ama meğer arkamdan ne işler dönmüş
(531 puan) tarafından
yarın gidip dokümanları cikaricaz herşeyi çıkaracak ortaya neler çıkıcak du bakalım
(6,919 puan) tarafından
Ya üzülme dur bakalım helal para o  bı yerden gider bı yerden gelir  kötü bişey yaptıysa illaki ortaya çıkar  sakın ol. Allah büyük  çıkar kokusu sabaha merak etme
-Reklam-
0 oy
(5,162 puan) tarafından
Sıkıntılı Bi durum nasıl bilmiomuş yalan 
0 oy
(4,282 puan) tarafından
Dekontlari vardır illaki
(1,015 puan) tarafından
Nakit çekip harcadıysa dekont olmaz ki kuzum.  :(
0 oy
(1,428 puan) tarafından
Ya biriyle yesi ya kumar ya içki başka seçenek yok pavyon falan ne biliyim günaha girmek istemiyorum ama ne biliyim hayır yapacak hali yok ya birine borç verse neden kredi çeksin
tarafından
Katılıyorum valla başka seçenek yok
0 oy
tarafından

Dünden beri seni gozluyordum ne zaman yazacak diye.. 

40 bini de mi yemiş 

(806 puan) tarafından
Gözleyenlerden biride bendim şuan da okuyunca çok üzüldüm bende ya :( zorla biriken şeyi nasıl böyle rahat eziyorlar anlamıyorum karısına yazık valla emeklerine üzüldüm.  60 binden 15 kalmış ve nasıl bitti bilmiyorum diyormuş insanın aklına herşey geliyor ya...
tarafından
Allah yardımcı olsun inşallah eş ile sınanmak çok zor bir kadın için Rabbim yasatmasin
(806 puan) tarafından
Amin canım amin aynen öyle
0 oy
tarafından
Ailesine falanmi verdi acaba sen kızarsın diye gizli gizli yardımcı mi oldu 
(238 puan) tarafından
Sence de aşırı iyimser değil misin topraaam :)
tarafından
Ah benim şu ponçik kalbim :D hep bu yüzden kaybediyorum hee
(238 puan) tarafından
Bütün yorumlarında bi iyimserlik var senin üzerler bacım seni :))
tarafından
Resmen dünyaya 0rh+ gelmişim . Kazandiklarim sıfır ama pozitiflik daimi :D
0 oy
tarafından
Abooo dekontlarini iste 
0 oy
tarafından
Canm kendini üzme boşver sen den degeeli değil  para keyfine bak uzulsen olan  sana olur  
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Napti ki o parayi ne demek bilmiyorum ya
0 oy
(3,741 puan) tarafından
daha once iddaa falan oynamis miydi ? ailesine vermis olabilir mi
0 oy
(12,773 puan) tarafından
İnsan yediği içtiği harcadığını bilmez mi diyemiyor dur açık açık
0 oy
(883 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun zor bi durum :(
0 oy
(344 puan) tarafından
Bin lira değil 2 bin lira değil koskoca 60binden 15bin kalmış ve nereye gittiğini bilmiyormuş. Sana yedirseydi bilirdin nereye gitmiş öyleyse bu para Allah ıslah etsin 
(472 puan) tarafından
Kalan 15 bini bile yemiş canım hiç para kalmamış ortada
Olan kadına oldu ne hayaller kurmuş içim parçalandı
0 oy
tarafından
Diğer postta daha önce aldattı demişsin sizin rizkinizi başkasıyla yemiş açık net yani 
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Sıkıntılı bir durum banka hesap hareketlerine bakabilirsin orada görünür tüm herşey
0 oy
(5,360 puan) tarafından
Günahını almak istemiyorum senin de moralini bozmak istemem ama dost acı söyler bacım bana sanki birine ev acmış gibi geldi öyle hissettim zaten daha önce de aldattı demiştin öyle tahmin ediyorum. Ki inşallah yanılıyorundur
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Yakana bak sen kız peşini bırakma dekont iste 
0 oy
(69 puan) tarafından
Yaa Allah yardımcın olsun kardeşim bekle bakalım çıkar illaki sebebi ortaya eve bişey almadıysa nereye gider bu kara para birilerine borç mu verdi iddaa falan mı oynuyor yada inşallah öyle değildir parası için erkeklerin peşine takılan adi o... Lar var inşallah öyle değildir bir ana önce durum düzelir o da ne yaptıysa pişman olur huzur bulursunuz 
0 oy
(673 puan) tarafından
Diger postuna da baktimm 

Aldatti demissin 

Baska kadinlara yedirmistir bu parayi
0 oy
(27,166 puan) tarafından

Normal bı durum değil onca parayı napmis 

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 2,848 göst.
27 Şubat 2021 Aile kategorisinde ❣2 Prenses Annesi ❤ (531 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 590 göst.
7 Haziran 2022 Diğer kategorisinde ayse.gul (581 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 342 göst.
14 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 298 göst.
9 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Prenses 67 (679 puan) tarafından soruldu

374,630 soru

11,204,783 cevap

34,506 kullanıcı