+1 oy
2,682 göst.
Aile kategorisinde (506 puan) tarafından

image

eşime durumu anlattım bana bunları yazdı. Çocuğumu görümcem emzirmesin benim annelik duygularımı elimden alıyor sevemiyorum aramızda bağ yok dedim bana bunları dedi eve gelim seninle kavga edecem dedi az önce kucağıma aldım öptüm ama bilmiyorum

85 Cevaplar

0 oy
(1,610 puan) tarafından
Eşine şuan söylemek istediğim o kadar çok hakaret varki ama eşin diye demiyorum Allah tez zaman da  ıslah etsin. Sabret Allah dağına göre kar verir unutma 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bu ****** cocugunun yaninda 1 dk dahi durman hata kac kurtar kendini
0 oy
(1,505 puan) tarafından
Hoşt hostkimin bebehini elletmiyor. Kiz sirkelen kendine gel.. Ne diyecegumi bilemedim. Bilmiyorum ne durumdasin ama bebegine sahip cik
0 oy
(361 puan) tarafından
Digerine de yazdim bunu gorunce yazmak istedim demek ki seni istemiyir kocan bosanacak bebek sana verilir diye de böyle bisey yaptilar bebegi bile emzormedi halasi emzirdi diyecekler sen daha once davran bebegin ve kendin icin
(261 puan) tarafından
Aynen dediğin çok mantıki çocuğu kendilerine bağlamaya çalışıyorlar eski postlarını da okudum kocan normal değil. Bebeğine sahip çık. Çok pişman olursun
(361 puan) tarafından
Ben de öyle düşünüyorum zaten emzirdiği icin halasida alışmıştır bosanmak icin yapiyorlar ve sbebekden annesini de sogutuyotlar mahkeme sunacaklari hic bakmadı olacak bacım cocuguni istiyorsan kimse ye elini sürdürme bebegine
(261 puan) tarafından
Okurken için acıdı. Aylarca karnında taşı heyecanla bekle el koysunlar. Insanın kocasıda arkasında durmayınca böyle  oluyor  demekki ama kendisini ezdirmememesi lazım yoksa alırlar elinden allah korusun inşallah yazdiklarimizi görür
(361 puan) tarafından
Insallh bizim tek yapacağımız sey dua ve burdan yazarak akil vermek allah yardimcisi olsun
0 oy
tarafından
Hele şeref.size bak şu hallere bak ne saniyo kendini yik ortalığı başlarım onların işine arkanda polis var her şey var çağır rezil et onları korkma kız onlar senden korksun sülale şey yapmak kolaysa kendi sülalesinden başlasin pzvnk 
0 oy
(732 puan) tarafından
Bunee bee dengezsiz terbiyesiz Allah yardımcın olsun bacım
0 oy
(847 puan) tarafından
Sende azıcık akıl beyin varsa çocuğunu da alır çıkarsın o evden sığınma evine git polise git biyere git Ama bu Şrfsz insanların eline bırakma hiçmi koruma içgüdün yok annesin sen O çocuk SENİN. SENİN ÇOCUĞUN. ve Eşşekten adam olur ama senin kocandan olmaz bunuda unutma 
0 oy
tarafından
Kaç kurtul hemennn
0 oy
(9,703 puan) tarafından
Yarabbim ben burdan doğru kriz geçrriyorum ssn nasıl sabrediyosun al bebeğini çok git polise sığınma evine anana babana muhtaç ol kapılarında yat yinede onların yanında durma 
0 oy
(286 puan) tarafından
Ne desem bos canim allah  sabir versin kocan da ailesi de destek verecek yerde kostek oluyolar anlattiklarina göre  amaclari bebekle senin bagini koparmak izin verme sık  sık emzir o zaman gorumceni emmez o gorumcende masallah firsat kolluyomus resem bebege  cokmek icin
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Senin yerinde olsam polisi ararım mesajlarida gösterir alır giderim evladimi
0 oy
tarafından
Anlamadığım neden görümcen emziriyor
0 oy
(2,208 puan) tarafından
Allqh belasini versin onun annesi sensin karaktersiiiizzz  ya yemin ederim yakinimda olsa bogucam suan bu yorumu nasil yazdigimi gorsen keske . Az kendine guven bak allah rizasi icinnnn Bu mesajı silme al çocuğunu git karakola şikayetçi ol ailene git topla bütün bebeğin herseyini . 
0 oy
(572 puan) tarafından
Eski postunu okudum yemin ederim cok üzüldüm kendimi yerine koydum cok zor lohusalik basli basina bir sorunken birde nelerle ugrasiyorsun Allahim sana yardim etsin su ramwzan gecesi ama esinde gorumcende nasil insanlar buyuk konusmayim ama bana bunlari yazan bir adamla hayatimi mahvetmezdim sana boyle yap demiyorum tabiki vebale girmek istemem ama anlayissiz insanlar onlarin suan sana destek olmasi lazim lohusa depresyonundan haberleri yokmu onlara inat al bebegini kucagina gorumcenin kokusunu benimsemis belli indirme kucagindan hic ilerde cok pisman olursun cok cabuk buyuyorlar bu vakitler birdaha gelmiyor tavrini koy bu cocuk benim cocugum ben emzircem felan halledersiniz umarim olmadi polis cagir boyle seymi olur ya git siginma evine emzir yavrunu doya doya 
0 oy
tarafından
Eşinle aranızda bişey mi oldu. Yani bebeğe bişey mi oldu ki senin bebeğe Zarar vermeden korkuyor
0 oy
(534 puan) tarafından
Bu adam ruh hastası
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Hiç korkma bacım 

Polisi çağır ne bekliyon 
0 oy
tarafından
Çok üzğldğm senin adına belliki görümcenin elinden bebeğinş alamıcaksın böyle bir gücün yok karşı geldikçe de ezileceksin Allah bilir dövüyodur eşin seni. Herşeye rağmen gözümü karartır bebeğimi kucağımdan indirmezdim herhalde herkesi karşıma alırdım konuşması uzaktan kolay biliyorum ama bebeğimize sahip çıkamıcaksak bi zahmet anne olmayalım üstelik tedaviyle olmuşsun ne kadar kıymetli o senin için 
0 oy
(11,217 puan) tarafından
bebegine karsi bsy hissetmiosan bile bunu nie paylasiosun nie yapman gerekenleri yapmiosun anlamadim ki. oturup sezaryan dikislerine aglicagina bebegini emzirmeye calissan belki gorumcenede firsat dogmaz emzirmk icin. sende degsiksin kizma amA belli ki ayni seyleri adama da demissin oda cocuga bsy yapcn die korkmus
0 oy
(119,696 puan) tarafından
dogurdugun cocuga elleme ne demek napti bisi yaptimu sana

İlgili sorular

+2 oy
24 cevap 1,300 göst.
0 oy
73 cevap 2,083 göst.
0 oy
33 cevap 1,125 göst.
0 oy
3 cevap 170 göst.