0 oy
720 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Yaaa arkadaşlar az önceki postumda paylaştım. Eşim verdiğim tepkinin normal olmadığını oruçlu olduğum için bu kadar tepki verdiğimi söyledi ve büyük yemin etti mantıklı düşünmüyorsun yemezsen boşanırım diye ben ne yapayım Allah aşkına bende mi sorun var. 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Onun için orucmu bozucan 
tarafından
Ben bozmam asla ama diğer postunu okudunuz mu bilmiyorum ama o yüzden açlıktan mantıksız davranıyor muşum güya eşimde büyük yemin etti ne yapayım ben yaaa Allah aşkına.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Konudan ayrı önceki posta cevap yazmadan yeni post niye
tarafından
Çünkü bu başka sorudan bahsediyorum.
0 oy
(1,964 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bence normal davran ortada ispatlı birşey yok sonuçta. Dinlemesi saçma eveet bende tepki verirdim ama baktım uzatıyor he der geçerim. Böyle basit birşey için yemin edip orucunu bozmanı istemesı kadar saçma birşey yok birde bozmazsan boşanacaksa kapı orada 
0 oy
(2,471 puan) tarafından
Iki postta bana gire cok saçma bir şarkıyı bu kadar uzatmak yersiz bence bosuna gerilmissiniz  hele bo yüzden oruç bozmani istemesi daha sacma birde boşarım demis ne bileyim liseli âşıklarda değiliz ki gereksiz trip atalım 
tarafından
Bence de saçma ama bunu eşime anlatamıyorum. Şimdi de çıktı gitti dışarıya. Allah aşkına siz de kadınsınız benim yaptığım çok mu yanlış birşey yaa
(2,471 puan) tarafından
Tepki göstermekte haklisin ama çokmu abarttın  sende kendinde değilsin boz orucu diyo sana
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Yemezsen bosanirim nedir ya cidden yorum yazcak cumle bulamadim...
tarafından
Evet güya böyle tepki vermemin nedeni aç olmammış o yüzden büyük yemin etti ye doyur karnını aklın başına gelsin yemiyorum dedikçe o da büyük yemin etti yoksa boşanırım dedi
(13,821 puan) tarafından
Degisik gercekten cocuk gibi

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 798 göst.
9 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 521 göst.
0 oy
16 cevap 559 göst.
24 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy