0 oy
558 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Annemlerde kalıyorum eşimle boşanma aşamasında olduğumu biliyordu sonradan barıştık dedim eşim tedavi olacam dedi beni lohusa iken dövdüğü için ana evine gelmiştim. Şiddet olayını bilmiyorlar her neyse. Geldim geleli dirlik vermiyor. Benim bebeğim bir buçuk aylık olmak üzere ve çok huysuz çok ağlıyor az önce zorla uyuttum babam öbür odada bağırıyor ama nasıl bı bağırma anne bağırma çocuk uyuyor dedim bagiririm sanane benim evim değil mi dedi bende gidin salondan ya bagiriyonuz hep dedim çocuk irkiliyor çünkü hep bagirtililar ilk geldiğim günün ertesi günü de babam bağırmışti kardeşim bebek uyuyor dedi banane lan çocuktan diye yirtinmjşti her neyse az once sen sıkıntılısin çocuk uyuyor goruyon bağırma dedim diye demedigin kalmadı dedim her horoz kendi çöplüğünde öter bagiririm sanane dedi tamam yirtin o zaman dedim. Sinirlerim aşırı bozuldu koca evinde de Baba evinde de huzur yok bide o kadar sorunlarımı anlattım biliyor keşke anlatmasaydim bile bile böyle davranıyor sürekli dediğini yaptırmaya çalışıyor babam çay koysa demi az şunu yeme çok yiyon az ye herkesi yönetmeye çalışıyor surkeli kalp kırıyor ama biz bişe deyince asla jabul etmiyor kendisi sıfır hatalı hep etrafındakiler deli hatali kendisi mükemmel bıktım bu annemden sizin anneleriniz de böyle mi??

16 Cevaplar

+2 oy
(851 puan) tarafından
Sana minik bi tavsiye suan annenle yaşadıklarıni yada babanla iyi yada kotu eşine anlatma hatta konu acilirsa cok iyi herssy yolunda diye anlat senn orda da mutsuz oldugunu bilirse sana daha rahat davranir bnce yinede sen bilirsin kuzum
tarafından
Söyler miyim tövbeler olsun
-Reklam-
0 oy
(1,448 puan) tarafından
Bi evine gitte sende kurtul onlar da. Ev üstüne ev olmaz.
tarafından
Evimde de şiddet vardı umarım olmaz bu gitmeye
(1,448 puan) tarafından
Insallah olmaz Rabbim hayirli huzurlu ömürler nasip etsin sana ve evinde huzuru olmayanlar çok üzülüyorum görünce böyle:(
0 oy
tarafından
esin tedavi olucam demis barismissiniz.. donmedin mi krndi evine
tarafından
Keşke dönsem bıktım annemden nefret ediyorum bekarligimda da boyleydi unuttuğum şeyleri hatırlattı. Maalesef haftasonunu brklemek zorundayım eşimin işinden dolayı. Merkeze iki saat uzakta oturuyorum çünkü
tarafından
geciciyse idare et insallah esin de duzeltir kendini de mutlu olursun.. bazen gercekten iyiki burda devamli kalmiyorum dedirtiyorlar
0 oy
tarafından

Eşim askerdeyken 6 aydan fazla annemde kalmıştım. Oğlum uyurken parmak ucunda gezerlerdi de yine de çıt çıktımı burunlarından getirirdim. Lahusalıkta var tabi..

Ayaklarının altını öpsem azdır. Ben ne okudum böyle ya. Rabbim yardımcın olsun kardeş. 

tarafından
Kuzum kötü dedin demedim yanlış anlaşılma oldu :) :) :) Bende sana katılarak yazdım yani :) bazen konuşur gibi yazınca burada olmuyor :/
tarafından
Bu ne ki ben bekarken babam erkek arkadaşım var diye orospuu kahpee derdi bana dediği olmadığı zaman döverdi geçen sene evlendjm evlenmeden bir sene önce kafamı gözümü yumrukladi üzerime geldi.  Evlendim diye unuttum bunları ama iki haftadır burdayim her şeyi hatırladım geri
tarafından
haklısın oyle oluyor sorun yok canım

uzuldum yemın ederım bu kıza bırde esı kurtaj sonrası süs püs bekleyene Allahım eşinde ana babanında hayırlısını versın rabbım ıyılerle karsılastırsın :(
tarafından
Ah canım ya ne agır seyler bunlar :(
tarafından
Rabbim sana eeen hayırlı kapıları açsın. Eşinden yüzünü bu defa güldürsün işte. Yalnız benden sana bir tavsiye eşine gidince oh evim canım evim iyi ki geldim zaten annemlerde şöyle kötü böyle kötü şeyler oldu diye anlatırsan... Kocan bir değil biiiiin fazlasını yapar. Bu nasıl olsa gidemez diye. Sen sen ol ne kadar gitmek istemesen de gidecek bir kapın var gibi davran
0 oy
(13,693 puan) tarafından

O durumu yaşamadan kimse benim ailem böyle değil demesin valla..

Allah yardım etsin kuzum:(

tarafından
Allah razı olsun çok üzülüyorum evlenince de yüzüm gülmedi
0 oy
tarafından
insanin en zoruna giden şeyde bu  anlıyorum seni benm babam da bazen böyle siniri kalktı mi tamm bende kalmıştım bazı sebepler yüzünden ama annem daha uysal şükür ondan duymadim. 

rabbim tez vakitte aydınlığa çıkarsın sizi
tarafından
Benim ikisi de dengesiz
tarafından
evlenince bekarkenki gibi olmuyor aslında bi zamanlar senin olan ev evlenince yabancı geliyor
tarafından
Bekarken de dayak yedim elli lira para verirlerdi kafaları bozulunca basimiza kaldin evlen kurtulak derlerdi babam sinirlenince üçüncü sayfa haberlerine düş seni öldürsün kocan bile demişti
tarafından
tövbe nasil söz bunlar yaa Rabbim göstermesin.

insallah bundan sonra esinle yüzün güler
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Ah canım benim Rabbim seni feraha çıkarsın 

Çaresizlik inşallah seni daha zor durumlara sokmaz
tarafından
İnşallah hiçbir yere sigamiyorum bazen alıp başımı gidesim geliyor
(14,428 puan) tarafından
Neden şiddet gördüğünü söylemiyosun
tarafından
Boşanmadan söyleyip dile düsmek istemiyorum iş ciddiyr binmeden söylersem başıma kalkarlar öyle huyları var çünkü torunlarına kıyafet aldılar bize bı iğne aldirmadilar Allah razı olsun öfkeli anında annem milletten bişe bekliyonuz siz almadiniz diye aldik dedi. Ben şok oldum ben 30. Haftayı bekliyordum ben almayınca almış ben bişe olur korkusu ile bı iğne yapmamıştım beklenti icindeyim sanmışlar
(14,428 puan) tarafından
Canım belki sana daha iyi davranırlar,anlarlar ne bilim
tarafından
Anlamazlar ben zamanında intihar ettim yoğun bakımda yattım bekarken bana ruj hastası dediler çaresiz kaldı demediler Allah beni yine o çaresizliğe dusurmesin evladım vsr çünkü
0 oy
(6,163 puan) tarafından
Eşin inşallah tedavisini olur yuvanda huzurlu mutlu olursun cnm huzursuzluk çok kötü Rabbim yardımcın olsun
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Barıştık demişin neden evine dönmedn
tarafından
Eşimin işinden dolayı haftasonunu bekliyorum bide merkeze iki saat uzaktayım tek başıma gidemiyorum
(6,825 puan) tarafından
Sabret o zaman bı kaç gün daha esinde şiddeti bırakmış ise onada sabret kendi evi her zaman rahattır insanın üzme kendini
0 oy
tarafından
eşinle adam akıllı konuş evde böyle sorunlar olduğunu söyleme sonra anan baban bile bakmıyor sana der konuş düzgün tedavi ol bu sorunları tekrar yaşamak istemiyorum evladımız var onun için tekrar gelicem sana son şans de git evine 
0 oy
(7,673 puan) tarafından
Tam tersi oğlum 3 yaşında oğlum uyurken evde biri çıt çıkarırsa susturur babam çok gürültülüdür yani huyu o hwp öyleydi oğlum uyuyunca annem uyumaya gönderir ya da kapısını kapar çıkma burdan der. Annen neden böyle yapıyor ki torun evlattan tatlı olur derler
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Ay nasil anne baba tövbe estağfurullah 

Annem 2.5 ay kaldi babam snr geldi benim evime bebek.olunce ben bazen istemsizce ses yapardim farkinda olmadan annem babam sessiz olsana derdi uyusun kolikdi oglum dinlensin cocuk sende otur birak elindekini derdi sabah uapari ben derdi annem kurban olurum annemin hakki odenmez wapsapdan görüntülu arar camdan keske alabilsem der oglumu  rabbim annene vicdan merhamet versin 

İnşallah eşinle mutlu olursun rabbim seninle olsun bebegin suyu hürmetine İnşallah❤
tarafından
Allah razı olsun olurken duygulandım inşallah yüzüm güler artık
0 oy
(4,983 puan) tarafından
Anne babanın konuşma seklinden belli zaten gecimsiz olduklari
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Allah kimseyi altın besikle baba evine döndurmesin ne kadar da iyi olsalar sigdiramazlar eve 
tarafından
Bekarken de sığdırmadilar
(1,569 puan) tarafından
Bazi aileler değişik oluyorlar canim
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Cok zor ya okurken üzüldüm durumuna insanin gidicek bi kapısı olmali ya niye böyle davraniyor ailen annende babanda sormadinmi hic sen onlarin evladisin yani
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Psikolog demis ki hize asla gercek hastalar gelmez, onlarin hasta ettikleri gelir. Annen o misalmis

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 521 göst.
0 oy
5 cevap 720 göst.
2 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 798 göst.
9 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 682 göst.
5 Mart 2019 Aile kategorisinde nhnmtn (31 puan) tarafından soruldu