0 oy
450 göst.
Aile kategorisinde (2,097 puan) tarafından
Hanımlar merhaba..

Sorum açık ve net. 2 çocuğum var biri 4 yaşında biri 4 aylık. Büyük çocuğum da evde okula gitmiyor ben de çalışmıyorum. Ama asla işler bitmiyor. Yani şöyle her şeyi bitirip bi kafam rahat otursam akşama her yer yine savaş alanı. Mutfak her yemek sonrası korkunç halde zaten.. Çamaşır yıka, katla derken bazen birkaç gün yerlerine bile yerleştiremeden öylece koltuğun üstünde bekliyorlar katlı vaziyette. Ama önceliklerim var evde her zaman birkaç çeşit yemeğim olur ve çocuklara nerdeyse hiç kızmam bağırmam.. Oyun ister işi gücü bırakır oynar, resim yaparım.. Tablet, tv uyuşmasın diye nerdeyse hiç açmam ama ayyy bilmiyorum sorun bende mi. Her şeyi aynı anda yetiştiren var mı? Ben sanırım iyi bir anne ama kötü bir ev hanımıyım..... 

28 Cevaplar

0 oy
(1,206 puan) tarafından
6 aylık bir kziim var bütün gün beraber yerlerde yatıp yuvarlaniyoruz bir yemek yapmaya kalkıyorum birde bulaşık filan geri kalan herşey birikiyor ama mutlu bir çocuk yetiştiriyorum bundan eminim bende belki berbat ötesi bir ev hanımıyım ama en azından  bebeğimle ilgiliyim napayım !) 
-Reklam-
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Amann ev işi bana yetişsin :D
0 oy
(285 puan) tarafından
Ben karnımi zor doyuruyorum iki çocukla :) ev işi hiçte umrumda değil şuan olduğu kadar .hicbirsey psikolojimden daha önemli değil :)
0 oy
tarafından
Aynı ben ya duygularıma tercuman oldun benimde 3aylik oğlum var 4 yaşını geçti kızım var bazen dediğin gibi çamaşırlar koltukta bile kaliyo yetişemiyorum yemek yaparken kızım geliyo oyun oynayalım diyo bugün iftara yemek zor yetisti
0 oy
(7,625 puan) tarafından
Yetişmiyor anam yetişmiyor 3 ve 5 yaşlarında kızlarım var 6 aylık bebeğim var yetişemiyorum bebeğim doğduğundan beri 4 4luk bi temizlik yapamıyorum ama canları sağ olsun ne yapayım 
0 oy
tarafından

Dogru yoldasin bence butun gun tv karsisina koyup evini cicek gibi yapanlari biliyorum ama gel gör ki çocuk sevgisiz ice kapanik buyuyo algilamasinda sıkıntı oluyo gelişim geriligi oluyo. Ben gunduz hic tv acmiyorum oglumla surekli oyunlar oynuyoruz kizmiyorum bagirmiyorum yemek yaparken yanıma aliyorum suanda yurumuyo ama tutunarak kalkiyo mutfak dolaplarindan yanima geliyo bacaklarima sariliyo :) evi tertemiz yapiyim ertesi gun yine ayni oluyo nerde yanlis yapiyorum bilmiyorm ama halimden memnunum ben :D

0 oy
(2,501 puan) tarafından
Benimde iki çocuk var büyüğü 4 bck yaşında küçüğü 8 aylık öğlene kadar ev işi akşam yemeği bitiyorum akşama kadar bosum üstüne satış müşteriler uğraşıyorum 
0 oy
tarafından
İnan bende öyleyim herşeye yetişemiyorum ama bunlar zamanla düzene girer girecek 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 245 göst.
26 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 361 göst.
20 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Muhammed Ensar (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 100 göst.
1 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 529 göst.