0 oy
276 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (712 puan) tarafından
Doğum yapalı 9 ay oldu ben aldığım bütün kiloları verdim. Ama pekte  memnun değilim yanakların çöktü kıyafetlerim üstümden dökülüyor. Hamileyken çok hoş olmuştu yanaklarım kanlı canlı toparlanmisti. Peki şimdi nasıl kilo alabilirim? Hala emziriyom sağlığıma da dikkat etmek isterim acaba kanımı fln mi ölçtursem? 

19 Cevaplar

0 oy
(1,097 puan) tarafından
Hamilelik :D
(712 puan) tarafından
Onu yeni geçirdim kız az dursun :D daha bu ilkin tadına varamadım
(1,097 puan) tarafından
Valla 53le başladım 32 haftalık olucam az kaldı. 16 kilo aldım :D nasıl gideceeek
(712 puan) tarafından
Emzirirswn çok çabuk gidiyor çocuk inine inciğini kurutuyor insanin  :D
(1,097 puan) tarafından
İlkimde hiç kalmamıştı kilo 52 başlatıp 70 bitirmiştim. Lohusalık sonrası 52ydim. İnşallah buda öyle olur
-Reklam-
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Merve bilir merveee geellll
(13,702 puan) tarafından
Ahahahahhaha Allah seni hipotiroid etsin :D
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Valla benim lohusalık biter aldığım bütün kilolar giderdi 3ünde de aynısı oldu ki hamileliklerde 25 kilo rahat almışımdır bünye kabul etmiyor kiloyu :) 
(712 puan) tarafından
Hay maşallah ama doğum öncesi kilondan memnunsan sorun yok bende oldum olası çiroz:D
0 oy
(3,127 puan) tarafından
Su içsem yarıyor hiç öyle bir ugrasim olmadı :(((
(712 puan) tarafından
O su dan banada ver bende bi bakimm:D
0 oy
tarafından
Bende çok fenayım oruç tutmakta çok zorluk yaşadım bugün ya 48 den 42 ye düştüm üzüntü etkiledi
(712 puan) tarafından
Oo allah kolaylık versin dikkatli olmak lazım.
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Bende çok istiyorum ama çözüm bulamadım

0 oy
(7,945 puan) tarafından
Bende çok istiyorum ama tavsiyelere bakayım bı burdann 45 kiloyum 5 kilo alsam yeter
(712 puan) tarafından
Bende diyorum 5.6 kilo olsa yetcek gibi
(7,945 puan) tarafından
Boyun kaç canım
0 oy
(1,539 puan) tarafından
Ya bende bekleyim 42 ile hamile kaldım 69 la doğuma girdim 40bitti 50 ye düştüm o zman kadar sonra bı baktım ki 42 kiloya geri düştüm şimdi yulaf bebe bisküvisi fıstık ezmesi bal süt muz  shek yapıp içiyorum günde iki defa 46 oldum ama düzenli kullanamadim başka yöntem bakıyorum yulaf ve bebe bisküvisini un gibi çekip yapıyorum tekrar başlayacam bakalım İnşallah tekrar alırım başka yöntemlerde bulursam yapacam 
(1,539 puan) tarafından
Himm aynen kesiyor İnşaallah canım
soyadın Zengin mi senin
(7,945 puan) tarafından
Yok canım ne oldu :)
(1,539 puan) tarafından
Zengin sandım isminden benim de zengin de o yüzden sordum :)
(7,945 puan) tarafından
Olabilir cnm ben samsunluyum burda soy ismi zengin diye komşumuz var onlar buralı ama
(1,539 puan) tarafından
Hım anladım canım
0 oy
(1,995 puan) tarafından
hızlı yemek ye

bol bol makarna hamur işleri

muz 

pekmez 

böyle şeyler 
(712 puan) tarafından
Çokta severim herşeyi ama öyle bool bol da yiyemem midem küçük heralde:D bi kahvaltı da en fazla 2 poğaça türü yiyebiliyorum
(1,995 puan) tarafından
zorla kendini hele muzu hiç boşlama
süt iç
bal süt
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Ye iç yat harektsiz kal ekmek bol ye cikolata abur cubur ne varsa göm☺
(712 puan) tarafından
Afacan gibi bi baby ile çok zor yatmak  :D
(712 puan) tarafından
He birde abur cubur da sivilce den başka bisey yapmıyor bende cildim bozulup gidiyor daha sinir  bozucu
0 oy
tarafından
Vanilin iştah açıcı baya süt ile tüketin. Bir bardak süte bi paket vanilin.
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Kız hamilelik yakıştı işe bence bir yöntemi var :D 
(712 puan) tarafından
Olduu  ömrü billah artık hersene :P
0 oy
(7,029 puan) tarafından
Senin ilacın bende :)
(2,572 puan) tarafından
Neymiş kız ilacı bizede söyle
(712 puan) tarafından
Aha neymiş söyle bakim:D
(7,029 puan) tarafından
Sabah öğle akşam öğünler atlanmayacak sabah muhakkak iki adet haşlanmış yumurta öğün aralarında sandviç ekmek arası tarzı şeyler olacak ve gün içinde muhakkak bir dilim kek ve bir avuç kuruyemiş yenecek diyetisyen onaylıdır  :D
(712 puan) tarafından
Anamm o neymiş öyle ben acıkmam ki öyle pldr çok yemeğe canım ister mi ki :O :)))
(7,029 puan) tarafından
Valla bunu iki ay yaptım 39 kilodan 51 kiloya çıktım kız hem de sağlıklı yani  :)
0 oy
(2,572 puan) tarafından
Bende surda bekliyim.47 kiloya düştüm
0 oy
(1,499 puan) tarafından
Allaaahimmm benim fazla 30 kilomu al bu güzel arkadaşlara pay et kurban olduğum :/ bir tedavi gördüm ömrümde ilk defa 80 kiloyu gördüm tartıda üstüne bide hamileyken 10 kilo daha geldi üstüne Allah beni almasın belkiiii şuan 86 kilodayım oğlum iki buçuk aylık emmiyoda adam akıllı ne zamana kadar 80 lerde kalcam kimbilir :((
(712 puan) tarafından
Geçmiş olsun inşallah zamanla o kilocuklari da verirsin çocukla uğraşırken ederken gider bi şekilde
(1,499 puan) tarafından
Oğlum sağolsun çok uğraştırıyor ama gider mi bakalım ne güzel olurdu o arada gitse kilolar ben versem kiloyu sizde alsaniz ne güzel olurdu ❤️
0 oy
tarafından
MakarIna kesinlikle ben aldıysam sende alırsın.  3 senedir 49 kilodan yukarı  cikamiyodum doğum 'dan sonra biraz aldım sonra yine aynı kilima döndüm. Ama 3 aydır düzenli her gece uyumadan yarim paket makarna yedim ve 8 kilo aldım. Ablam basya inanmamıştı ama aldigimi görünce o da başladı. En kestirme yol bu cnm
(7,945 puan) tarafından
Ne zamn icinde 8 kiloyu aldın
tarafından
En fazla 4 aydi
(7,945 puan) tarafından
Anladım canım sağol ben 49 olsam bile sukrederim boyum kısa ya keşke olsam uf
tarafından
Ama benimde bou uzundu 1 65 tim
(7,945 puan) tarafından
Anladım ben 158 im
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Allah rızası için gel benimkileri al
0 oy
tarafından
Allahım bende böyle post açmak istiyorum bıktım şişkoluktan :) 
0 oy
(323 puan) tarafından
Gece bol tatlı :) 
(712 puan) tarafından
Ahh tatlıya bayilrimmm. Her çeşidi ayrı güzel şerbetli tatlılar sütlü tatlılar pastalarrr çikolatalar...

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 114 göst.
2 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Emel Azra 07 (143 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 124 göst.
0 oy
3 cevap 117 göst.
10 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mdbk (129 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 108 göst.

380,150 soru

11,380,327 cevap

34,869 kullanıcı

...