+1 oy
2,470 göst.
Aile kategorisinde (38 puan) tarafından
Kafam çok karışık ne yapacagımı bilmiyorum. 2 aydır düşünüyorum zaten ama açıldıktan sonra pişman olursam diye çekiniyorum. Benim gibi bu durumlarda olan veya yaşayan var mı? 

28 Cevaplar

0 oy
tarafından
12 yaşında kapanmaya başladım canım hiç açılmayı düşünmedim kızım baskı yapıyor bana açıl diye ama Ben başımda ayet taşıyorum ve o ayeti kimse için çıkarmam diyorum. Bence iyi düşün ve nisa süresini bir oku tesettür ayetlerini bir oku canım hadisleri rivayetleri oku sonra karar ver pişman olma canım.
-Reklam-
0 oy
(11,298 puan) tarafından
Açılmayı düşünüyorsan zaten ona hazırsın demektir bana göre 
0 oy
(1,361 puan) tarafından
Yapma bacım ne güzel nasip olmuş kapanmışin. İnan açılınca rahat edemiceksin.
0 oy
(270 puan) tarafından
Belki mecburiyetten baskıyla kapandin içine sinmeden belli bir yaşa gelincede istemiyorsun belli ki

2 aydır bunu dusunuyirmussun bence bi 2 ay da kapanmanin önemini dinimizden yerini iyice bi araştır zaten biliyorsundur da o konuda yoğunlaşmak ramazan birde şeytanların bağlandığı ay derler sonra kendin için doğru kararı versin

Bu arada ben açığım ama kapalı olmayı öneririm kızımı da öyle yetiştirmek istiyorum daha 10 gunluk
0 oy
(1,499 puan) tarafından
Şuan bu ikilemde olmanız bile aslında gerçekten açılmak istemediğiniz için eğer gerçekten çok isteseydiniz koşa koşa açardınız başınızı ... Sizi tanımıyorum bilmiyorum ama inanın öyle bir enerji aldım ki sizden Allah korusun eğer açılırsaniz o an çok büyük bir pişmanlık yaşıyacaksınız lütfen yapmayın Allah her kuluna nasip etmez bu dünya geçici misafiriz burda hele ki bu güzel ayda hiç düşünmeyin tamam insanız dört dörtlük bir kulluk yapamıyoruz malesef ama yaptığımız bir doğruyu da nefsimizin gazına gelip bozmayalım .. inşallah açılmaktan vazgeçtim diye bir konu açarsınız en kısa sürede ❤️
0 oy
tarafından
Hayat senin hayatın, ahiret senin ahiretin yine de sen bilirsin. 

Ama yapmamanı tavsiye ederim.

İlgili sorular

+1 oy
29 cevap 2,030 göst.
20 Ocak 2022 Moda kategorisinde aysenurcan1906 (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 2,115 göst.
20 Temmuz 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 861 göst.
0 oy
3 cevap 148 göst.
10 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seddy (915 puan) tarafından soruldu

380,248 soru

11,384,488 cevap

34,884 kullanıcı

...