0 oy
631 göst.
Diğer kategorisinde (31 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kizim tam 24 aylik markete girdik gelen gecene gülüyor bidr herkesin arkasindan gidiyor bi bakiyorum kasiyerin peşinde bi bakiyorum kendinden büyük kiz vardi 4 5 yaşlarında onun peşinde sizinkilerde oyle mi

25 Cevaplar

0 oy
(2,314 puan) tarafından
Maşallah keşke bizim de öyle olsa:D zamanla öğrenir herkese gidilmeyeceğini heralde.
(31 puan) tarafından
Tabi canim babasi bugun biraz kızdı biz olmadan bi yere gitme elimizi birakma falan ama.nerede dinleyen:D
-Reklam-
0 oy
(1,837 puan) tarafından

1 hafta hastanede yattık yemin ediyorum erkek doktor hemşire görevli kim varsa peşine ağladı. İnsanlar kızım yüzünden işlerini bırakmak zorunda kaldılar. Önce kızımı alıp susturup işlemi yapıp gönlünü eglendirip sonra çıkıyorlardı odadan. Koridorda yürürken de erkek birini gördüğü zaman kucağına gitmek için kendini parcaliyor ama sadece erkekler için :D ve henüz 9 aylık 

(31 puan) tarafından
Auu masallah masallah benim kizimda kızlara daha cok düşkün erkeklerle pek arası yook :))
0 oy
(1,505 puan) tarafından

Kızım daha 5 aylik hiç sorma o dert şimdiden başladı herkese gülüyor guguldaniyor :D

(31 puan) tarafından
Ayy masallah kuzuma :)
0 oy
(7,376 puan) tarafından
16 aylık canım herkese gülüyor gidip sarııp kucağına oturuyor yabancı bilmiyor bakalım nasıl bırakacak bizde ya 
(31 puan) tarafından
Yok bizimki kucaga gitmez sadece peşlerinden gidiyim güleyim onlara bakayim napıyorlar falan :)
(7,376 puan) tarafından
Bir yabancı tersler gibi yaptı şimdi bir nebze gitmiyor kimseye kadın tersledi resmen kızımı bende kadını tersledim ne cürretle bir şey dersin eğilip çağırma diye ama şimdi biraz çekiniyor gitmeye yabancılara kadından korkmuş herhalde
(31 puan) tarafından
Ayy kiyamam ne insanlar var cocuk ya melek onlar tabi kuzum simdi cekinir insAllah aklinda kalabilecek bi olay olmaz iyi yapmissin vallaha

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 116 göst.
12 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Istanbullu 34 (5,272 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 245 göst.
25 Mart 2022 Aile kategorisinde mehal (587 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 137 göst.
0 oy
5 cevap 165 göst.
5 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Papatyaa0 (95 puan) tarafından soruldu