0 oy
670 göst.
Diğer kategorisinde (1,464 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kızlar utanarak soruyorum. Dün 16 haftadan sonra ilk defa birlikte olduk. {Knk olmuştuk artık.:D } Yavaş oldu ama ben yine de korktum kanama leke falan olmadı agrimda yok. Bebeğe birşey olmamıştır dimi. Birşey olsaydı dün gece anında kanama şekilde gelir miydi? Yoksa gün içinde dikkat mi etmeliyim. Çarşamba randavum var doktora sorsam ayıp olur mu? 

24 Cevaplar

+3 oy
(1,100 puan) tarafından
Kız buraya sorunca ayıp olmuyor da doktora sorunca mı ayıp olacak 

Eğer tehliken yoksa doktor yasaklamadıysa sorun olmaz 
(3,419 puan) tarafından
Güldüm kız :)))
(2,097 puan) tarafından
Buraya sorunca neden ayıp olsun ki.. Bu işin ayıbı mi var?
(3,419 puan) tarafından
Arkadaşta onu demiş zaten buraya sorunda bişey olmuyorda doktordan mi utaniyorsunuz die bida okuyun anlamadiysanix
(1,100 puan) tarafından
Buraya sormak ayıp demedim ki ☺
Amine su :))))
(3,419 puan) tarafından
Utanarak soruyorum demişsin ya
-Reklam-
+2 oy
(44,603 puan) tarafından
Tehlike yoksa doguracagin gune kadar devammm korkmaa
(27,338 puan) tarafından
Miribaaa tqtlimm
(44,603 puan) tarafından
Napiyon melikee shjgdj
(27,338 puan) tarafından
İyi napam uğraşmaca öyle sen npyn
(44,603 puan) tarafından
bende okul bı yandan oğlan bı yandan maraton içindeyim
(27,338 puan) tarafından
Kolay gelsin
0 oy
(3,721 puan) tarafından
Tabi ki ayıp olmaz canım ama bi sakınca olsaydı doktorun uyarırdı zaten cinsel ilişkinin zararı olmaz hatta anne babanın mutluluğu bebek gelişimni olumlu yönde etkiler
0 oy
(8,965 puan) tarafından
Kiz hamilelik demek cinsellik yok demek degil ki ..+ bi durum risk yoksa dr. Da yasak demedi ise bisey olmaz zaten
0 oy
tarafından
Riskli bir gebeliğin yoksa yavaş olmak şartı ile son 1 aya kadar sakıncası yok demişti doktorum sende sor tabi ki zaten sonlara doğru 7 aylık falan olunca olmuyor pek :) zor oluyor 
0 oy
tarafından
Hamilelikte cinsellik yaşamanın bir riski yok başka bir problemin yoksa doktor yasaklamadoysa korkmana gerek yok canim
0 oy
(108 puan) tarafından
Doktor yasaklanmadı ise doğuma kadar ilişkiye girebilirsiniz 
0 oy
(1,426 puan) tarafından
9 ayda sende sağlık bebekte sağlık sorunu yoksa bir şey olmaz aksine doktorlar öneriyor olması için fazla evhama gerek yok senin bebek dediğin kaç kat deri altına rahmin içinde kesesi suyu var öyle bi ilişki de bir şey olmaz düşük tehlikesi vs yoksa
0 oy
(5,954 puan) tarafından
Riskin yoksa gebelikte iliski sağlıkli rahim kasları için tup bebekle gebeydim kalp atisini duyduk dr iliski serbest dogum icin iyi icine bosalma olmasin dedi doguma kadat oldu bebek zaten nerde iliskinin bebekle alakasi yok
0 oy
(704 puan) tarafından
Düşük tehlikem vs olsa ztn doktorun uyarıdi ilk kızımda doktor beni uyarmıştı. Dikkat etmiştik. Şimdi doktorum. Hiç bir sakıncası yok dedi başından beri oluyor 32 haftalığım sadece karnım. Büyüdükçe kasılmalar oluyor senn haftalarda hiç sorun yaşamadım 
0 oy
(119,127 puan) tarafından
bisi oaz boyle devam 
0 oy
(101 puan) tarafından
Düşük tehliken yoksa bişe olmaz. Doktor söylüyo zaten. Utanma merak ettiğin herşeyi sor doktoruna.
0 oy
(544 puan) tarafından

Kız doktorun yasaklamadıysa son güne kadar devamkee:D

(544 puan) tarafından
Birde doktora söylemen hiç ama hiç ayıp olmaz doktora sormicanda bizemi soruyon :)
0 oy
(11,154 puan) tarafından
Düşük tehliken yoksa herhangi bi sorun olmaz canim sadece sık yapmamaya çalış ne bilim haftada 1 2 olabilir biz 35 deyiz bildiğin asker arkadasiyiz yani hareketlerden sonra ayda 1 gönlünü edebilirsen ne ala :)
0 oy
(2,040 puan) tarafından
Zaten gebelikde cinsellik iyi olur doğumu kolaylaştırıyor diyolar
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Düşük tehliken yoksa problem olmaz 
0 oy
(597 puan) tarafından

Hic bisey olmaz cnm. Bir tehlikle olsa ztn doktorun yasaklardi. Ben ilk gebeligimde 35haftaya kadar felan iliskiye girein son 3hafta artik kendim korktummu cekindimmi bende bilmiom :D 

Simdi yine hamileyim doktorum yine yasaklamadi (gerci bi yine limoniyiz kanka bile olamadikda) 

0 oy
tarafından
Sıkıntı olsa doktor yasak koyardı. Bizde yasaktı mesela. Ve doğumdan sonra 2 ay daha yasaktı. Sonra kendi söyledi ilişki yaşanabilir diye. 
0 oy
(7,601 puan) tarafından
Tehlike yoksa korkma
0 oy
(1,859 puan) tarafından
canım doktoruna sor hiç ayıp değil. cinsellik hayatımızın bir parçası bunda çekinecek hiçbir şey yok linçlenecek de bir durum yok. düşük tehdidi veya erken doğum riski yoksa gebeliğin son haftalarına göre cinsellik yasaklanmıyor. düşük tehliken, erken doğum riski yoksa sen de rahatlıkla cinsel yaşamını sürdürebilirsin. 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 190 göst.
7 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Nisalinda (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 277 göst.
19 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 227 göst.
18 Haziran 2022 Aile kategorisinde MeMu (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 522 göst.