0 oy
557 göst.
Diğer kategorisinde (174 puan) tarafından
Kızlar burası çok iyi dertleşiyoruz daha önceki postlarimdada yardım isterdim kızlar çok mutsuzum eşim surekli anneme bacıma küfür eder durur bize doğru düzgün bakmıyor yemeyin içmeyin para cüzdanda kalsın diyor kızlar benimde iki oğlum var onlara bakmak zorundayım gidecek kimsem yok kaçarak evlendiğim için kimse bakmıyor bana annemle gizli görüşüyorum telefonda nereye gideceğimi bilmiyorum kendisi evde degil başka şehirde ben cocuklar hep tekiz qrtik yoruldum hergun biryerim ağrıyor bazen ölmek istiyorum cocuklarim var ortalıkta kalırlar bana demediğini birakmiyor mecbur cocuklar icin para harcarım yoksa ben tek olsaydım kuru ekmek bile bana yeterdi belediyeye gitim ikametgahım köyde olduğu için bana yardım etmiyorlar onu bile almıyor gidip kendimde alabilirim qma çok uzak size detaylıca anlatıyorum hayatımı genç kizlarinizi çabuk evlendirmeyin ben kaçarak evlendim çok pişmanım çocuklarım var elim kolum bağlı gidecek yerim yok dün bina yönetimine dedim binayı ben temizleyecem oda dedi biz birini tutmusuz napacagimi bilmiyorum çok çaresizim gerçekten oruçlu halimle artık dua da ediyorum ama Rabbım sesimi duymuyor elimde avucumda ne varsa satım suan parmağımda Birtane yuzuk bile yok hep komşulara sorardım çocuklarıma giymediginiz kıyafetleri verin hepiniz annesinjz sesimi duyun lütfen bana bir çıkış yolu gösterin kimsem yok cahildim bununla kaçtım yiyecek birseyimix yok evde yağ yok diyorum git napiyirsan yap diyor oglum dünden beridir bir çilek için ağlıyor bende bir anneyim çok çaresizim  ablamın esi vefat eti 3 çocukla ortada kaldı surekli yüzüme vuruyor ablan esinin başını yedi enistemde trafik kazası geçirdi suçum ne bundan 6 gün önce kuzenim esi gene kaza geçirdi vefat eti onuda yüzüme vuruyor napacam ne edecem bilmiyorum 

11 Cevaplar

0 oy
(2,562 puan) tarafından
Allahım yardım etsin sana canım yaaa bu 
(174 puan) tarafından
Lutfen bu mübarek ayda bana dua edin
-Reklam-
0 oy
(3,452 puan) tarafından
İlk küfür ettiğinde yeterli tepkiyi vermemissin demekki hep devamı gelmiş. Ayrıca ailenden kaçarak sen aileni değersizleştirmişsin o yüzden eşinde bu kadar rahat küfür edebiliyor. Allah yardımcın olsun inşallah ne diyim. Bir an önce eşini ıslah etsin Allah'ım.
(174 puan) tarafından
Bana diyor ben küfür etigimde sen önümde konuşma ben kendim utanırım
0 oy
tarafından
Ailene gitsen kabul etmezler mi canım bu şekilde hayat geçmez aç susuz sana da çocuklarına da yazık hiç olmadı kadın sığınmaya git 
(174 puan) tarafından
Ailemin üstündede dul ablam var 3 çocuğu var
(174 puan) tarafından
Dayanamıyorum artık cocuklarimala ortada kalmış gibiyim
tarafından
Rabbim yardımcin olsun bırakma kendini bir kapı açılır inşallah
0 oy
(519 puan) tarafından
Kaçarak evlenmenizi ben cahilliğinize yormuyorum kusura bakmayın çünkü o kadar çok kaçarak evlenen ancak mutlu olamayan insan varken sizin cahildim kaçtım demenizi doğru bulmuyorum ben kader deyip geçeceğim o yüzden Allah yardımcın olsun
(174 puan) tarafından
Evt orası öyle ama çok geç bana dua edin
(519 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun eşini de ıslah etsin
(174 puan) tarafından
İAmin çık saolun dua edin bizim icin
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun canım 
0 oy
(44,603 puan) tarafından

Rabbim yardımcin olsun:ermm:

(174 puan) tarafından
Amin insalah bu mübarek aylarda duanıza ihtiyacım var
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Kaçarak evlenmeyi bildiysen cahil değilsin canım kusura bakma. Evlenmek marifet değil işte. Adam hayırsız çoluk çocuk aç susuz. Ailen desen ha keza öyle. Çok üzüldüm durumuna Allah sesimi duymuyor deme sakın üzüntüden diyorsun da deme. Oturduğun yer neresi bilmiyorum da belediye olmadıysa kaymakamlığa git müftülüğe git bi. Allah yardımcın olsun 
(174 puan) tarafından
Napacagimi bilmiyorum manisadayim otobüsle gidip gelmem lazım öyle yerlere çok uzak bana ben komşuma sorarım belki o gelir benle
(4,651 puan) tarafından
Bi sakinleş düşün güzelce.
(174 puan) tarafından
Ben ne yapayım çocuklarım gidip gelip hep birseyler istiyorlar ondan isteyiyorum 100 lira yolar hicbirseye yetmiyor
0 oy
tarafından
Bende kaçarak evlendim 11 ay sonra ailem geri aldı hata yapmış olabilirsin cahilmişin ben 18 yasında kactım bi bataklığa düştüm ama ailem kurtardı inşallah seninde ailen arkanda olur allahım esine akıl versin öyle sorumsuzmuş keske 2 cocugu yapmasaydınız yazık allah yardımcın olsun bnim eski esim bi defa anneme küfür etti bedelini ödettim bu küfürünü unutma babamgile gidince hatırlatacam dedim 
(174 puan) tarafından
Aileler hepsi koydelerr ablam cocuklari var çekiniyorum demiyorum
tarafından
Dememekte hata yapıyosun 6 ay bende demedim hep iyiz dedim sonra sabredemez oldum dedim herkes kızdı niye demedin diye
0 oy
(6,992 puan) tarafından
Anneme bacıma küfür eden adamın alnını karışlarım. 
(6,992 puan) tarafından
Hadi oradan deseydin ben seninkilere edeyim sen de sus o zaman de terbiyesize bak.
(174 puan) tarafından
Anneme diykr orospunun kizi bacimda mecbur 3 oğlu var çalışmalı eli ayağı çok şükür tutuyor ona bile dil uzatıyor diyor bacın geziyor evde otursun
(6,992 puan) tarafından
Ona neymiş milletin derdi onu mu gerdi.
(174 puan) tarafından
Kızlar valahi okadar dua ediyorum ki duzelelim kuranimida okuyorum ama sesim duyulmuyor çok umutsuzum eskiden çok gülerdim neseliydim onun yerine tam tersi hep ağlıyorum
(6,992 puan) tarafından
Sen duanı et canım Rabbim elbet çıkış yolu gösterir içini ferah tut.
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun ama şuan osyandasin Allah sesimi duymuyor diyorsun nerden biluyrosun belki snein içim daha hayırlı bir kapı açılır kimse ne olacağını bilemiyor ki hayırlısını işte dua et Allah büyük sadece sabret eşin de gerçekten insan değilmiş demeki herşeyde bir art niyet arıyor senin Allah'tan başka siginacagni kimse yok ama ailenon yanına gitsen orda çalışsan ailene katkı saglar çocuklarının da en azından ihtiyaç karını giderirsin şuan nerdesjn buarada
(174 puan) tarafından
Mqnisadayim
0 oy
tarafından
Darısı başıma deseydin 
tarafından
Oğlan nasıl
tarafından
İyi çok sukur

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 255 göst.