0 oy
161 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar yayla çorbası var pirinç li 

Dünden bulgurlu dolma ve 

Patlıcan oturtma var 

Şimdi ben bunları nasıl dengeleyip yiycem ya çorbayı mi elesem patlıcan oturtmayi mi dolmayi canım çok çekiyor onu yemek istiyom yanında yağsız tuzsuz salata olucak ama nasıl yiycem hepsinden canım istiyor bilgisi olan bı yardim etsin :)

8 Cevaplar

+2 oy
(14,428 puan) tarafından
Kız yeeee 

Ekmek tatlı yeme yemeğini ye, o kadar abartmayın yaw
tarafından
Ay nasıl verdin bende aynı senin. Gibi 80 üzereyim lütfen söyle nasıl vereyim
tarafından
Periannesi hamur işi tatlı ekmek yağlı yemekler pilav makarna komple kesmiştim ilk diyete başladım zaman 3 ay çok sıkı tuttum sebze ve tavuk ağırlıklı beslendim ayran yoğurt kefir yumurta bunları bol bol tükettim ve tabiki su günde 3 buçuk 4 litre su içiyodum şuan ramazandan dolayı pek sıkamiyorum biraz kacamakli geçiyor ama bayram sonuna kadar istedim kiloya gelmezsem gene bu şekilde yapicam
tarafından
Peki ya sarkma oluyor mu kilo verince
tarafından
Göbeğimde oldu maalesef hem spor yapmadım hemde sezeryanla doğum yaptım sarktı ama benim için sorun değil
tarafından
Benim çok yok ya inşallah sarkmaz
-Reklam-
0 oy
(4,041 puan) tarafından
Onu diyetisyen bilir ama iftarda protein ve sebze beslenmek doğru
tarafından
Teşekkürler
0 oy
(79 puan) tarafından
Dolma yeme patlıcan çorba ye salata ye yeter ekmeksiz 
0 oy
tarafından
Hepsinden azar azar ye ekmek yeme zaten kaç saat yemek yemiyoruz iyice kesme vücudun karbonhidrat a da ihtiyacı var
0 oy
(28,369 puan) tarafından

:DAh bende istiyorum kilo:ermm:

0 oy
tarafından
ekmek yeme hepsinden az az ye zaten çorba yiyince mide şişecek yiyemezsin fazla önce 1 bardak su iç üstüne çorba ye yer kalırsa diğerleri 
0 oy
(1,361 puan) tarafından
epsinden azar azar ye :) 
0 oy
(795 puan) tarafından
Hepsinden birer kaşık al bisey olmaz 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 312 göst.
0 oy
8 cevap 167 göst.
17 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 126 göst.
9 Nisan 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Taze_anneee1 (224 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 104 göst.
10 Nisan 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Esra_esra (2,588 puan) tarafından soruldu

396,429 soru

11,858,387 cevap

35,956 kullanıcı

...