0 oy
315 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (13,824 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kizlar biliyorsunuz yasak post diye acamyrm:) ama baktimki anlayisla karsilayan urun denemek isteyen onyargisiz insanlarda var burda oyuzden ozelden bana yazin konusalim:) belki guclu bir ekip kurariz dolabdirici degilim:))) simdiden yazayimda az cok beni taniyanlar vardir belki:)
notu ile kapatıldı: Yasak post

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Farmasi parası olan hiç bir türlü yapamıyor benim görüşüm bu
(13,824 puan) tarafından
Farmasi zor cnm baya yani orda buyumen icin altinda cok insan olmali ama burda ekip olmak daha kolay
tarafından
Farmasi aynen çok çevren ve çok paran olması lazım aman hom bitkisel avon ve diğerlerini hep denedim olmadı
(13,824 puan) tarafından
Ama burda ekip cok daha onemli sistemi bir arastrin  ol mmazsa ckysun zaten:)
(13,824 puan) tarafından
Urunlerinu kullanin memnun kalcksbiz temizlik urunleride is kolaylastrici:)
-Reklam-
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Zamanımı vermem gereken başka şeyler var tisikkirler

(13,824 puan) tarafından
:) peki cvp verdgn icin sag ol yinede
0 oy
tarafından
Farmasi mi canim
(13,824 puan) tarafından
Yok kizlar homm bitkisel farmasi bira daha zor yani orda ekip kurmak cok zor onyargili olmayin kiz:) yapan cok insan var denemeye degmezmi:)
tarafından
Katilmak için sormadim kiz :D napiliyo onu merak ettim
(13,824 puan) tarafından
Anladim  cnm network isi buda ama sistemi daha farkli oyle soyliyim:) ya urun denemek isteyenler oluyor mesela kendi isimi yapmk istyrum diyenler oluyor yazmak istedim:)
0 oy
(2,562 puan) tarafından
Ne ekibi kiiiii
(13,824 puan) tarafından
Homm bitkisel  cnm arastrablrsn :)
0 oy
tarafından
Gereksiz şeylerle ugrasamiyorum kbkmaa
tarafından
Pkih kız  arastrym :))sana yazarm
(13,824 puan) tarafından
Bak kac kisi yazdi insanlar farmasi ya da baska markalar yuzinden cok on yargili:) halbuki farmaside yaptim zamaninda
(13,824 puan) tarafından
Bunda ilerlemek daha kolay dedigim gibi surda bir ekip saglam bir ekip olsturup baslasan zateb otomatik cok guzel seyler olur sistem 3 koldan ilerleiyor cunku zaten baktin olmuyor kmse seni zorla tutmuyorki baktin yapamadin cikablrsin istedigin zaman bir zorundalk yok:)
tarafından
Bnde Oriflame huncalife yaptmda  çevre lazım cnm onlar icin
(13,824 puan) tarafından
Cevre lazim belki ama inan ekip olunca saglam bir ekip olunca her sey daha kolay oluyor ekip isi biraz hep brlkte guzel isler yapysun benimde cvrem kisitlidir ama oluyor urunleri guzel deneyen hep olumlu donuyor zaten dedigim gbi olmadgnda ckablysun zateb cok isterdim burda denemek isteyenlerle kocaman bir ekip olmayi:) kmse yazmadi:)
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Ay kimseler postuma  gelmedi:) kizlar nerdesiniz
0 oy
tarafından
Zor ya bu işler çevren olması lazım 
(13,824 puan) tarafından
Burda ekibin olmasi daha onemli cnm:)sistemi bir arastir istersen homm bitkisel:)
(13,824 puan) tarafından
Iste surda saglam bir ekip kursak super olursu yaoamaynca cikablyaun zateb
0 oy
(13,824 puan) tarafından

image

mutfak urunlerinden birkaci:) hatta su iyonize tek bir urun bircok is yapiyorsun:)gorun diye atyrum:)inanmayanlar olursa belki:)

İlgili sorular

+2 oy
20 cevap 559 göst.
31 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 227 göst.
13 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
87 cevap 2,908 göst.
21 Eylül 2020 Diğer kategorisinde ❤️❤️Mrvnr❤️❤️ (13,668 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 135 göst.
6 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Pampers (205 puan) tarafından soruldu

379,228 soru

11,351,821 cevap

34,822 kullanıcı

...