0 oy
183 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
13 aylik sabah kahvalti yapiyo bi kac saat snra emiyo oglen uykusuna geciyo 3-4 gibi uyaniyo yemek yediriyorum bi kac saat sonra tekrar emiyo aksam biz yerken ona da veriyorum ama pek istahli yedigi soylenemez bi kac lokma aliyo snra yemek istemiyo. 8.30 gibi de uyutuyorum sabaha kadar uyuyo sadece emmeye uyaniyo acaba uyandirip biseyler mi yedirsem acikmiyo mudur o kadar saat diş sıkıntısı da var cok yemek istemiyo bu aralar ama ac kalsin da istemiyorum

8 Cevaplar

0 oy
(1,257 puan) tarafından
Benim kızım o yaşlarndayken yatmadan önce çorba yapardım onu yedirip uyuturdum gece uyanınca da Mama kullandığı için mamasını içip uykuya devam ederdi 

Bence doymasa huysuzluk ederdi ağlardı Gayet rahat uyuyorsa gerek yok bence kendisi uyanıp emiyormus zaten :) 
tarafından
Evet canm ama tek emmesi yeter mi ki acaba :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bilen yok mu kizlar       
0 oy
(166 puan) tarafından
Benimki sabah 2 haslanmis yumurta yer, 2 saat sonra bir bardak sut icer uyur. 3-4 saat sonra yemek yer aralarda kuruyemis, meyve falan yediririm. Aksam 7-8 gibi yemek veririm 9da sut sonra uyku
tarafından
Süt icirmiyorm daha kucuk diye ama meyvesini de yiyo aksam yemegi yok iste direkt uyuyo
(166 puan) tarafından
Ben laktozsuz sut veriyorum ya cok seviyo. Benimki de 15 ayina girdi. Emziriyorsaniz uyumadan emzirirsiniz tutar onu. Gece uyanmiyosa iyi
tarafından
Emiyo canm emmek icin uyaniyo gece bi kac kere
(166 puan) tarafından
Benimki 3 ay mahvetti beni 10 dkda bir uyaniyodu artik mecbur kestim memeden. Seninki iyiymis bikac kez uyaniyomus emzir sen
0 oy
(25,223 puan) tarafından
En son 8 de yiyo 9 bucuk gibi uyuyo 
tarafından
Biz aksam yemek yerken bi kac lokma yiyo onla yatiyo sabaha kadar da sadece emiyo
0 oy
tarafından
Gece beslenmesi uygun değil öyle alıştırma kesinlikle zaten acıksa kendi huysuzlanır emiyosa yetiyodur ona birde maşallah diyelim sabaha kadar uyuyor demişsin nazar değmesin bebişimize 
tarafından
Sagol canm emmek icin uyaniyo tabi deliksiz uyumuyo :) irmikli muhallebi yapip yedirirdim artik onu yemek istemiyo sabah kahvalti bi de 4 gibi uyaninca yemek yediriyorm aksam biz yemek yerken bi kac lokma yiyo o kadar snra uyuyo
tarafından
Tamam canım eğer düzenli şekilde güzelce yiyorsa sorun etme zaten çocuğa yemek konusunda çok israr edilmez
tarafından
Yok canm israr etmiyorum zaten hepten yemek yemekten sogumasin diye
0 oy
(3,821 puan) tarafından
Ağzı boş durmuyor ki canı sıkıldıkça bişey yemek istiyor
tarafından
Masallah canm benimki de istahliydi ama bu aralar eli surekli agzinda salyasi akiyo diş döneminde de istahi boyle kesilmiyodu ama artik yanlardan mi cikiyo bilmiyorm cok zorluyo bizi
(3,821 puan) tarafından
Köpek dişler çok zorluyor canım şuan bizimde onlar çıkıyor salya sümük geziyor ortada
0 oy
tarafından

Benimde 1 yaşına girecek canım sabah kahvaltı sonra da uyumaya yakın emiyor uyuyor uyandıktan  sonra da çorba ya da muhallebi ya da meyve yiyor sonra da akşam yemeğini bizimle yiyor 7 buçukta falan sonra da emiyor hep zaten 9 gibi uyuyor sabaha kadar sadece 2 defa uyanır meme için :D Bu aralar neler yapıyorum neler ama ağzına zorla iki lokma yemek koyuyorum yemiyor deli oldum

tarafından
Benimkinin de eli surekli agzinda salyasi akiyo pek istahi yok gunduz yine biraz iyi yiyo meyveyi falan da cok seviyo da aksam biz yerken yedirmeye calisiyorm yemek istemiyo tek derdi meme oldu bu aralar
tarafından
Ahhh bu meme ahhh ☺
tarafından
Gece uyaninca bile tekrar uyumak icin meme istiyo ya memeden kesince ne yapcm hic bilmiyorum ☺
0 oy
(119,779 puan) tarafından
uyumadan 40 dk once
tarafından
Aksam bizle bi kac lokma yiyo o kadar acaba ac mi yatiyo ki ama yedirmeye calisinca yemiyo
(119,779 puan) tarafından
yeniyosa zorlama toktur
tarafından
Zorlamiyorm dis geliyo galiba eli surekli agzinda salyasi da akiyo pek istahi yok bu aralar

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 49 göst.
1 gün önce Diğer kategorisinde Mh. 2606mt (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 102 göst.
12 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Rizaazra (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 364 göst.
0 oy
19 cevap 283 göst.
17 Ekim 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu