0 oy
302 göst.
Aile kategorisinde (4,040 puan) tarafından

Ben hiç doktorla iğneyle polisle korkutmam. Çok karşıyım böyle şeylere. Oğlumun eline dikiş atıldı hiç cirpinmadi çok az ağladı doktor da şaşırdı normalde çocuklar çırpınır bırakmaz üç beş kişi tutar diye. Ama ben ona anlattım dinledi sarıldım masal anlattım sakinleşti.

Böyle büyük birseyi atlattık gel gör ki duşakabin de yerdeki suyu içmeyi bir türlü biraktiramadim. İçersen böcek gelir ağzına girer dedim anne anne korkuyorum dedi. 

Her banyo sonrası yerde biriken suyu içer dizanteri olacağına kork dedim artik:angel:

7 Cevaplar

+1 oy
(3,135 puan) tarafından
Bazen ne dersen de laftan anlamıyorlar bende korkutmam ama laftan da anlamıyorla birde üstüne iki yaş sendromu var Allah yardımcımız olsun
(4,040 puan) tarafından
Malesef herşeyi tam yapamıyoruz yetişemiyoruz
(1,576 puan) tarafından
AA iki yaş sendromumu bilmiyodum bunu bende diyorm nye hiç yernde durmuyo
-Reklam-
+1 oy
(47 puan) tarafından
Böcekle korkutma bence kızım her türlü böcekten çok korkuyor hala atlatamadı 4 yaşında geceleri bile bazen yatakta böcek var diye ağlayarak uyanıyor 
(4,040 puan) tarafından
İşte bu kadar hızlı etki edince ne korktuğu belli oldu bunu da istemezdim ama bu huyu ile başa cikamiyorum duşakabin de her gün çamaşır suyu ile yıkanıyor biz içinde yıkanınca ölü deri birikiyor tüm bunları içmiş oluyor çok tehlikeli
+1 oy
(2,471 puan) tarafından
Bu arada duşa kabindeki suyu içmesi cok sağlıksız hasta olur banyo yapılıyo yikarkende kimyasal içeren detarjan kullanıyoruz böcek değilde hasta olursun sevdiği oyuncağı yasakla mesela yada yanında tuz bulundur banya sonrası içine at yada sirke kokar  mesela  belki içmek istemez tiksinir 
0 oy
(833 puan) tarafından
Yani bazen de korkmaları iyidir ya bende karsıyım her zaman degil ama böyle hayati durumlar da kullanıyorum 
(4,040 puan) tarafından
Ya şimdi belki rüyalarına girecek iyi değil ama napim bir türlü birakmadi huyunu
0 oy
(1,154 puan) tarafından
Ahaaha bu konuda iyi yapmışsın 
(4,040 puan) tarafından
Çok iyi değil mecbur kaldim
(1,154 puan) tarafından
Evet iyi değil faakt yapıcak bısey yok mecbûrî olmuş
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Bu sefer böcek fobisi olusur. Hasta olursun ve parka gidemeyiz desen?
0 oy
(2,471 puan) tarafından
Bende öyle hic korkutmadım doktordan polisten zaten gereksiz yine biz çekeriz korksalar zaptetmek güç  olur özellikle kizim hic korkmaz 3 tane dişi birden çekildi ağlamadı bile ama yaramazlık bol tabi kızıyorum genelde babanıza söyleyecem diye korkutuyorum ise yaramıyo gerçi de onuda demem aslında lakin bazen başa  çıkamıyorum zamane cocuklari ne laftan anlıyo ne kizmaktan

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 283 göst.
18 Kasım 2023 Diğer kategorisinde uldgdml (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 597 göst.
19 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 496 göst.
23 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Esila65 (716 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 591 göst.