0 oy
507 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ben bu hafta gün alıcam inşallah sezeryana kaynanam vvar ama yararından çok zararı dokunucak yaşlı zaten eltğm onunla birlik oturuyor onada izin vermez diğer eltilerimünde çocukları var gelmezler ailem de uzak Bi tanede kızım var nasıl yapıcaz bilemedim siz nasıl yaptınız 

24 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çilekeş anacığım kaldı kaynanam heves etti ama çocuğun alt donunu bile giydirmeye cesaret edemeyince ") gitti 
tarafından
Benim ailem uzak anam gelemez kaynanam dan çok çektim yararı olmaz zararı olur zaten istemiyorum
tarafından
Artık eltinle konuş o kalsın bir şekilde yada eşin kalacak canım zaten hakikaten yararları olmuyor anca zarar peşindeler
tarafından
Aynn cnm öyle
-Reklam-
0 oy
(2,962 puan) tarafından
Eşim kaldi iyi ki o vardi cok yardimi dokundu
tarafından
Yapabildinmi işini gücünü kaç günde kalktın ayağa
(2,962 puan) tarafından
Ben hastane de 1 gun kaldim ikinci gunu evdeydim o gun bugundur ayaktayim
0 oy
tarafından
Eşimin teyzesi kalmıştı sağolsun annem gbi ilgilenmişti hem bnle hem bebeğimle
0 oy
(9,948 puan) tarafından
Esimin yengesi kaldi benim yanimda. Zaten aramizda 5 yas var kafa dengi :))
0 oy
(1,320 puan) tarafından
Kendi annen gelsin uzak olsa da uçak ile binsin gelsin

İlk gebelikse zor olur sana yardımcı olsun yanında
tarafından
İl değil cnm ikinci. Ama ilki normaldi annem de babam tek başına kalıcak virüs var bide
(552 puan) tarafından
Ayni sikinti bizdede var kaynananm ben gelirim diyo ama k.babam yalniz kalicak yasli adam tek basina yemegi asi kis gunu yalniz ne yapacak annemde hasta kendine zor bakiyo bilmiyorum ne yapariz dogum yaklasti ama biz daha bi karar veremedik kim helsin yada gelmesin esim diyor 10 gun ben bakarim ins ikimiz halledebiliriz iki ailenin ikiside bize uzak
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Kayananam kaldı:) 
0 oy
tarafından

Ailem baska sehirde sehirler arasi yasak vardi gelemediler arkadasim kaldi 

0 oy
tarafından
Ilk gün hastanede kaynanam kaldı 2. Gün zaten 3 gibi evdeydim aksama kadar durdu herkez akşam tek kaldık ertesi gün sabah geldiler şükür hiçte zorlanmadim 
tarafından
Maşallah cnm darısı başıma
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Annem kaldı iyiki de o kalmış eşim olsaydı beceremedik ilk bebek ve ben gaz sancısı çektim hiç ayaklanamadım kötü bir geceydi. 
0 oy
tarafından

Ilk 2sinde kaynanm 3 de annem kaldı :)

0 oy
(2,332 puan) tarafından
Benim yanımda ilk gece eşim kaldı ikinci gece de annemle eşim kaldılar. Eltilerim görümcem vardı ama istemedim onların kalmasını 
0 oy
tarafından
Normal doğum yaptım kaynanam kaldı yanımda yardımı dokundu desem yalan olur ama Allah'tan çabuk çıktık hastaneden
tarafından
Cnm ewde kim kaldı hastane için sorun olmazda
tarafından
Kimse yoktu valla annem uzaktaydı diye hiç kimse yardım etmedi
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Eşim kaldı sonradan yengesini çağırdık 
0 oy
tarafından
Benimde kızım vardı eşim ben kızım kaldık hastnde 1 gün kaldk zaten 
tarafından
Ewde nasıl yapa bildin
tarafından
Canım çantamı ona göre hazırladım bebeginkiler bir kese deydi benimkiler birinde diğer cocugmada bir yedek kıyafet koymstm icecklerm rezene vs bir torbanın içinde aynı çantada bölüm bölümdü uzrine yazmstm zaten birde benim bu sezrynm çok güzel geçti ayağa kalktm kendm degstrdm altını felan kendm ilglndim  bebekle büyük kızımda TV izledi hemşirelere konuştu felnda öyle vakit geçirdi hatta gece büyük kızımla eşim uyudu ben bebise bakiyorsn rabbim yardm ediyor korkma hiç iyki kimse yoktu diyorm ben evimde geciriyormys gibiydim
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Hastaneye ablam eşim evede annem geldi 
0 oy
(62 puan) tarafından
İlk doğumumda görümcem vardı sürekli çocugumu kucağına alıp severdi şimdi ikincisinde ise ben ve eşim olcak
0 oy
(2,444 puan) tarafından
Eşim hiç ayrılmadı yanımdan eknolarak bir gün kahnanam birgün annem kaldı 
0 oy
tarafından
Bende ailemle başka sehirlerdeyim doğuma 1 buçuk ay kala anneme gittim doğum yaptım 40 im çıktı evime döndüm hastanedede eşim ve annem kaldı yanımda  
0 oy
(3,053 puan) tarafından
Eşim ve annem kaldı Allah razı olsun annem bebekle eşim benle ilgilendi tabi benle de ilgilendi sağolsun evdede öyle hakkını ödeyemem:)
0 oy
tarafından
Ilkinde annem ikinci de kardeşim kaldı

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 362 göst.
5 Nisan 2022 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,250 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 101 göst.
0 oy
3 cevap 80 göst.
6 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde fatmanurbgc (150 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 257 göst.

378,133 soru

11,317,574 cevap

34,763 kullanıcı

...