0 oy
1,190 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar hastenede 1 gece kaldığınızda kim kaldı veya kim olacak evde iken kim klacak

Benim ilk hastendeyken kaynvalidem gelecek yanıma annem evde yatağımı  serip yemek yapacak 

Dogudmna sonra da 1 hafta annem kalırım diyor 1 hafta da kynvakjdme kalırım diyor 

58 Cevaplar

+2 oy
(1,072 puan) tarafından
Tabiki de annem kaldi. Kayınvalide de iyi güzel ama annenin yerini hiç bir şey tutmuyor malesef. herseyini çekinmeden anlatabiliyosun daha rahat ediyorum ben. 
tarafından
Benim kyanvikdem annemden farkı yok çok rahatız
(1,072 puan) tarafından
Çok şükür canım benim kayınvalidem de öyle ama annenin yeri daha farklı
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Mesela şuan hastanede yatıyorum annem kalıyor
tarafından
Rabbım. Sağ salim çıkarsın canım
tarafından
Kız kardeşim küçük olunca babam agece çalışyor annem evde kalmak zorunda eşim de annemgilde yemek yer
+1 oy
(12,264 puan) tarafından
Kız kardeşim kalmıştı 15 gün yanlız kaldım kızım doğduktan sonra kardeşim geldi
tarafından
İyi olmuş canim
+1 oy
tarafından
Annem kaldı bnmde
tarafından
Annem dayanamaz ben ağlarım annem ağlar hahaha
tarafından
Anan ağlyck doğumda senin zaten ahhah
0 oy
(27,183 puan) tarafından

Allah razi olsun eltim kaldi teyze kizim olur kendisi  rahat ettim şükür 

Eve geldim Kayinvalidem annem baktılar  20 gun kadar sonra ayaklandim zaten annem gitti

tarafından
Tanıdık olması iyiymiş
0 oy
(2,351 puan) tarafından
Bnm yanmda kocam.kalmisti kaynanam evde yemek felan yapmisti gece dogum yaptgim icn annem sabh gelmisti calisiyordu cnku 1 hafta annrm kaldi snra 1 haftada kaynanam kalicakti ama gerk duymadm :)
tarafından
Bende duymuyorum 2 gün ideal ikisine de bence
0 oy
(54 puan) tarafından
İlk gün annem kaldı, ikinci gün görümcem. Ama evde sadece annem kaldı. 
tarafından
Benim annem uzak kaynvalidem karşı binada
0 oy
tarafından

Ailem uzakta şehirler arasi yasak vardi arkadasim kaldi 

tarafından
Yakın arkadaş iyi olur
0 oy
(1,790 puan) tarafından
İlk doğumda hastenede annem kaldı evde de kayınvalide ile birlikte oturuyordum sonrasında annem o yüzden kalamadı lohusayken. İkincide hem hastanede hem evde annem kaldı çok şükür 
tarafından
Çok şükür canim
(1,790 puan) tarafından
Annen veya kayınvaliden her kim olursa olsun kime en çok güveniyorsan o kalsın yanında canım çünkü zor bir süreç
0 oy
(118,487 puan) tarafından
Gunduz esim vardi gece esimi kabul etmediler oda eve gitti yani gidiyom diyip arabada yatmis ☺️
tarafından
Ah bu eslerimiz
0 oy
tarafından
Gurbetteyim 1 buçuk  ay öncesinden  annem galdi  hastanedede 2 gece kaldi  dogum yaptim 21 günde yanimda kaldı gitti
0 oy
(1,597 puan) tarafından
hastanede eşimle annem kaldı doğumun zor gecti diye bırakmadılar beni.  evde de annem kardeşimle kaldı 10gün
0 oy
(583 puan) tarafından
Kardeşim ve kayinvalidem kaldilar iki gün doğumdan  sonra kayinvalidem  kaldı kalmaz olaydı 2 ekti enisteler kayinpeder 5 çocuk hergün sabah öğlen akşam o lohusa halimle  hizmet ettim 17 gün boyunca ve çanları ne istiyorsa onu pisirdim  kendim aç yattım bir daha asla ve asla kayinvalidemi istemem  yanlız kalmayi tercih ederim 18.gün kendim anneme kaçıp gittim  rahat ettim
0 oy
(761 puan) tarafından
Kayinvalidem kaldi. Evdede beraber oturuyoruz zaten. Saolsun yemegimi faln yatagima kadr getrdi. 
0 oy
(90 puan) tarafından
İki kere doğum yaptım ilki sezeryandı 1 gece annem 1 gece ablam kaldı 2. Doğumum normal ölü doğumdu 1 gece ablam kaldı. Bu defa arkadaşım çok kalmak istiyor ablamda teklif edecektir hatta annemde kayınvalidemde ama ben eşimi istiyorum Allah izin ederse onunla kalacağım. Hiç kimseyle onun gibi asla rahat edemem sırf bu yüzden herkese doğumdan sonra haber vermeyi düşünüyorum. Çünkü çıkıp gelecekler bi daha onlarla yok ben kalayım aman erkek adam olurmu biz kalırız muhabbetine girmek istemiyorum. Normal doğum istiyoruz vede bekliyoruz Allah isin ederse normal olursa eşimle ikimiz altından kalkarız sezeryan olursam eşim zorlanır. Bakalım kısmet ebede kimseyi istemiyorum ama kimse bana sormayacak herkes çıkıp gelecek gelenede git diyecek değiliz mecbur kalacaklar. 
0 oy
tarafından
Annem kaldı keşke kalmasaydı vallahi bizi nasıl büyüttü hala şaşkınım hicbir yardimi dokunmadı sezeryan oldum çocuğu istiyorum kucağıma atiyo gobegimin üstüne koyuyo kac defa aglatti beni canimi acitti kucagims ver diyorum inadina yapar gibi dikisime koyuyor keske kayinvalidem kalsaymış yanımda soru soruyorum bilmiyom diyo hemsire çağırıyo Agliyip duruyo bacağım agriyo diye eve geldik ertesi gunu eşimden cay istiyo kahve istiyo ayagim agriyo diye yerinden kalkmadı esim hem bana hem bebege hem anneme bakti 1 hafta kovdum annemi daha çok dayanamadım kaynanam daha cok yardim etti sabah geldi yemeğimi yaptı etrafı topliyip gitti sirf evde rahat ediyim diye 3 ay esim bakti bana cokta iyi oldu
0 oy
(1,327 puan) tarafından
Benim ilk gecemde kızım kaldi ikinci gecemde anam kaldi evde kimse yoktu eşim bir hafta izinliydı sonra ben kendi kendime yettim şükür 
0 oy
(10,269 puan) tarafından
Hastanede annem.kaldi evde de annem iki hafta falan kaldi şimdi de annem geldi o kalacak aynı şekil evdede biraz durur yanımda inşaallah 
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Kayinvalidem kaldı, evde de 5 gün kaldı gitti evine .sonra eşim ve ben idare ettik. Kendi annem geleyim kalayım bile demedi.
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Annem eşim kaynanm 

İlgili sorular

0 oy
41 cevap 384 göst.
1 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Hamisanne. (137 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 359 göst.
5 Nisan 2022 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,163 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 502 göst.
12 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 6,102 göst.
14 Mart 2019 Aile kategorisinde HilalRıdvan (93 puan) tarafından soruldu

374,681 soru

11,207,276 cevap

34,510 kullanıcı

...