0 oy
510 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bu lafı inanıyor musunuz benim kısmen benziyor sanki çektiklerim ama annem daha çok çekmiş ama çektiklerimiz ortak noktası çok fazla anneme bazen bir şeyler anlattığımda kaderin bana çekmiş diyor sizce böyle bir şey var mı tabii ki de yoktur ama annesiyle benzer şeyleri yaşayan var mı

27 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Annem sürekli der, 

Senin kaderin bana cekmis ...

Bazen anlatirim birşeyleri, sen benim cektiklerimin birebir aynısını çekiyorsun, sen anlatınca ben o eski zamanlarima gidiyorm der .

-Reklam-
+1 oy
(119,461 puan) tarafından
yok yaa oda oyle bi soylenti 
0 oy
(5,904 puan) tarafından
Valla doğduğun ev kaderindir sözüne inandım ben 1. Katta doğdum büyüdüm evlendim hala 1. Katta oturuyorum :)) 
(179 puan) tarafından
Hahahahhh bende öyleyim babamın evi 3.kattaydı evlendim yine 3.katta oturuyorum :)
(548 puan) tarafından
Hahahha 1. Katta doğmuşum 1. Katta oturuyorum aynı kaderi yaşıyoruz:)))
(5,904 puan) tarafından
Demekki neymiş kızlar doğduğumuz ev kaderimizmiş :)
(179 puan) tarafından
Bu yorumları gördükten sonra aynen öyleymiş :)
(5,904 puan) tarafından
Sana işin garip kısmını söyleyeyim abim ablam hep 1. Katta oturuyoruz yani bunu ayarlamadık denk geldi evlendiğimde eşimin evi zaten öncesinde vardı Mesela :)
0 oy
(446 puan) tarafından
Benim ki de çok benziyor malesef kötü anlamda tabi :(
0 oy
(736 puan) tarafından
Ben inanmıyorum öyle şeye . Benim annem çok çekti babaannem olacak kişi az yapmadı zaten ayrılalı 3 sene oldu. Ondan önce hep birlikte. Çok şükür benim kaynanamla iyi bazı huyları hoş değil ama herkes de 4 dörtlük dgl. Birlikte değilim hamdolsun.yani annemle kaderimiz benzemiyor inşaallah benzemez
0 oy
(1,569 puan) tarafından
2 baciyiz ikimizinde kaderi annemınkine benzemiyor annem cok cekmis 
0 oy
(11,380 puan) tarafından
Benim de biraz benziyor ama bu kötü anlamda değil nasıl desem babamın elinden neredeyse her iş gelir eskiden anneme yardımcı olurdu evde falan eşim de o şekilde annem maddi zorluk çekti çok şükür bizim şuan öyle değil tabi hayat ne getirir kimse bilemez Allah herkesin yuvasına huzur versin 
0 oy
(814 puan) tarafından
Ben de inanmayanlardım bu söze. 
0 oy
tarafından
Bir nebze olsada evet bizim oralarda derler hatta 

'Ananın  Kaderi Neyse Danasının Kaderide o olur '
0 oy
tarafından
Atalardan gelen negatif enerjileri temizlemek gerek kopmak gerek onlardan o kötü enerji bağını kesmedikçe evet olabilir benzer şeyler yasayabilirsin
tarafından
Ne kadar yerinde bir yorum haklısınız aslında kötü enerjiyi kendimiz çekiyoruz
tarafından
Kızların birçoğu evlilikte annelerinin rolüne bürünüyor azla yetinme,belli tabular,fazla fedakarlık ve daha bir çok şey var bu konu biraz derin sana bir kitap tavsiye edicem mutlaka pdf olarak indir ve oku. Özelden yazıyorum
(1,439 puan) tarafından
Kitabın adı ne
0 oy
tarafından
Benim şükür benzemiyor Allah vermesin annemin kaderini
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Belki tesadüfler vardır ama şükür bizim çekmedi annem çok çekmiş eski zamn sekiz çocuk fakn ama biz yedi kız kardeşiz hepimiz çok şükür evimizin hanimiyiz birimizin bı sıkıntısı yok rabbim bundan sonrada vermesin 
0 oy
(179 puan) tarafından
Benzer şeyler yaşamadım annem şuan yaşamış olsaydı benim için çok çok sevinirdi çok şükür ne kayınvalidemden yana ne de eşimden yana hiçbir sorun dert yaşamadım bundan sonra Allah'ta yaşatmasın. Annemde çok şeyler yaşamış şükür biz öyle olmadık
0 oy
(303 puan) tarafından
Annenin bahtı kızın tahtı derler. 
0 oy
(133 puan) tarafından
Ben inanmıyorum ya. Ben annemin kaderini almamışım çok şükür 
0 oy
(2,904 puan) tarafından
Ben inanmıyorum annemin kaderi başka benimki bam başka 
0 oy
(87 puan) tarafından
Çok şükür kaderim benzememis yoksa babam gibi bı adamla  hayat geciremezdim....  Umarım kardeşimin de kaderi anneme benzemez. 
0 oy
tarafından
Kaynanam der mesela annem için öyle güzel yaşlı bakar ki diye iyi dedim anneme derim de bakar seni de. Benim annem kötülük olmasın diye kendini paspas etmiş biridir. Ona benzememek için elimden geleni yaparım insanlar hiç bir yapılanı haketmiyor. 
tarafından
Benimki de öyle çok fedakar bir insan asla aneme benzemek istemiyorum çok yıprandı
tarafından
Benim annem 65 yaşında halen hizmet ediyor yapma etme diyordum ama artık karışmıyorum çünkü ne dersem diyeyim kendini helak etmekten geri durmuyor ben artık karışmıyorum.
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Kızlar babasına benzeyen adamlarla evlenir kader o şekilde benzer ben buna inanıyorum
0 oy
(1,439 puan) tarafından
Ben tamamen ayniyjm

İlgili sorular

0 oy
55 cevap 860 göst.
9 Kasım 2022 Aile kategorisinde sweetlady (627 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 250 göst.
19 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 538 göst.