0 oy
169 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Yarin goturcem allahtan bisey olmazsa öncelikle şunlari soyleyim benim oglum sık kulak iltihabi geciriyor gece uyumuyor 23 aylik devlette 4 tane doktora gittim 2 cocuk 2 kulak doktoru antibiyotik yazip yazip yolladilar bakmadilar bile israrla bakmalarini isteyince azarladilar beni

Devllette bi uzman doktor dediki sen bunu cocuk doktoruna goster detayli muane etsin dedi gösterdim cocuk doktoruda dediki kulak doktoruna git ondan ona gonderdiler

Bende daha önce özelde kulak doktoruna gitmistim bana dediki yine kulaklari iltihaplanirsa getir dedi gittigimde toz vermisti iyi gelmisti

Oglum yine tutuyo kulaklarini bende diyorumki sabah bi saglik ocagina gideym baktaym kulagna eger iltihaplysa o doktorami gideyim yoksa cocuk doktorunami ikisine gitme şansim yok birine ancak yeter param

Siz olsaniz hangisine gidersiniz

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
İyi bi kulak burun boğaz doktoru bulup götürmen lazm kuzu
tarafından
O doktor yine getir demisti
tarafından
Kuzum gene getir demiş götür dicem ama vakit kaybı bence eğer maddi durumun varsa özele götür isteesen
tarafından
Aynen hangi doktor iyidirki
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım kulak iltihabı şakaya gelmez bir an önce en iyi Bi doktora götür durumun varsa özele Git devlete vakit kaybetme 
tarafından
Gitcem canim
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Sık kulak iltihabı boğaz iltihabına pafa sendromu deniyo doktor daha önce Çocuguna pafa sendromu dediyse çocuk immünolojisine götürceksin 
tarafından
Omce iyi bi kulakbdoktoruna gitmem laizm

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 146 göst.
6 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Papatya43 (524 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 187 göst.
0 oy
3 cevap 76 göst.
30 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy