0 oy
168 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

22 yaşındayım bu yaşıma kadar rabbim ne istediysem nasip etti.  13 yasinda ankara'ya taşındık iyi bir lise istedim verdi. Liseden sonra iyi bir uni istedim verdi. Evlilik istedim verdi( okulu dondurdum.) Evlat istedim verdi. Ev istedim verdi. İçini kendi istediğim gibi döşemek istedim maddi imkanlar yettiği kadarıyla nasip etti. Ama hep daha fazlasını istiyordum asla memnun degildim. Esim evinden ise isten evine gelen nir insan içkisi sigarası öyle kötü bir huyu yok.  Cocuguna iyi bir baba elinden geldigi kadar evinin eksiğini alir bizi kimseye muhtaç etmez. Ama cok dik konuşur kavga etmeyeceksen bile onun laflariyla kavga ederken bulursun kendini. onu hep tavlayacaksin oyle bi insan ben bu huyundan cok sikayetciydim. Tum güzel huylarını birakip sadece bunu görüyordum.

Simdiki taşıdığımız evde üst katımızda 2 gelin ve 1 kaynana ayni evde yasıyor. 3 tanede çocuk var. Onlari görünce kendimden o kadar utandım ki. Bana verilen o kadar nimeti elimin terisyle itip eşimin  sadece bir huyunu gözüme almam ve bunun icin surekli trip atmam basima dank etti. O gelinler Benim evime gelince tam benim hayalimdeki ev dediler esimle çocuğumla böyle bir evimiz olur ınşaallah dediler yemin ederim yerin dibine girmek istedim. Bazı şeylerin gercekten kıymetini bilmiyoruz ama başkalarının hayali oluyor.  

Hata mi anladim cok şükür.  Esime çocuğuma daha ilimli yaklasacağım bundan sonra rabbim onları basimdan eksik etmesin 

4 Cevaplar

0 oy
(1,921 puan) tarafından
Amin             
-Reklam-
0 oy
(6,433 puan) tarafından
Amin. Allah herzaman iyi insanlarla karşılaştırsın hakedenleri. Mutluluğunuz daim olsun.
0 oy
(378 puan) tarafından
Pozitif bakman cok guzel canim, her ne kadar esin hatali davransa da senin pozitif yaklasmanla eminim o da yumusayacaktir oyle hissediyorum bu mubarek gunlerde icimden oyle gecti rabbim mutlulugunuzu daim etsin
0 oy
tarafından
Herkes kendi derdini büyük görür ben her zaman bir sıkıntıya düştüğümde kendime diyorum ki bu yaşadığım hayat bir çok insanın hayali o yüzden şükret Özlem diyorum her sıkıntı gelir geçer Rabbim dermansız dert vermesin inşallah 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 237 göst.
4 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Senben45 (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 97 göst.
1 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Zelihanur_80 (770 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 375 göst.
0 oy
4 cevap 279 göst.
31 Mart 2024 Diğer kategorisinde hayrullahkubra (567 puan) tarafından soruldu