+1 oy
405 göst.
Diğer kategorisinde (1,446 puan) tarafından

Herşeyi çok takıyorum kafama ufacık şeyleri bile . Ve bazen takmak istemiyorum tabi bu istemsizce bi durum var mi benim gibi çok takıntılı olan ;)

22 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben.                      
(1,446 puan) tarafından
Bazan kafamda kendi kendime kurduğum şeyler de var :))
-Reklam-
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Aynen ben şuan kafamdaki şeyi insanlara söyleyip konuşamadığım için uyuyamıyorum 
(1,446 puan) tarafından
Valla çok haklisin
(1,663 puan) tarafından
Çocuklu olaylara daha bir takıntılı oldum çocuk düştü ne annesi kucaklayıp kaldırdı ne babası ben bıdırdanmaya başladım eşim diyo sus alın bir sarı sarmalayın diye sonra kendi kızım aklıma geliyor ben olmasam ne olur hali diye sonra düşün düşün bir hal oluyorum
(1,446 puan) tarafından
Niye kaldırmıyorlar ki tuhaf yani
(355 puan) tarafından
Bende bugün oyle hastanede gördüm nerde hangi sehirdi canım
(1,663 puan) tarafından
Erzurum da canım
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Var ben. Belki senden bile daha aşırıyım. Çünkü sırf bu yüzden bütün saçlarım beyazladı ve agzımda diş kalmadı. Yaşımdan tam 20 yas büyük duruyorum ve bu durumu aşmanın imkanı yok. 
(2,746 puan) tarafından
Hayır var meşguliyet
(3,551 puan) tarafından
3 çocuk ev iş ayrıca el işi yapıyorum. Ne kadar meşgulüm bilemezsin o işi yaparken bile kafamda Bi bir türlü düşünce. Hele uyurken gör beni. Catlıyorım bazen. Alıyorum en son telefonu sosyal medya cart curt derken iyice uykuya sıkışıp sızıp kalıyorum. Bu konu yüzünden bir psikiyatra gideceğim. Cidden en nefret ettiğim huyum bu ama çocukluktan bu yana var bende aşamıyorım asla.
(1,446 puan) tarafından
Kafanda kurduğun şeyler meşgul ettirmiyor ki insanı  yani bazen o düşünce olunca bisey yaptırmıyor insana
(3,551 puan) tarafından
Aynen bencede canım. İşleme işliyorum şuan mesela kafamda bişi olunca hep yanlış yap sök yap sök en son atıyorum kenara. Direk telefonu alıyorum
0 oy
(3,552 puan) tarafından

Gamsizligiyla ün salmış olan ben :angel:

(1,257 puan) tarafından
miisssss :)))
0 oy
(128 puan) tarafından
Malesef ben ve nasıl kurtulacağımı hiç bulamadım. Çok yorucu :(
(1,446 puan) tarafından
Bende ya cidden artık yoruyor beni
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Çözümü meşguliyet arkadaşlar 
(1,446 puan) tarafından
Meşgul olmana izin vermiyor ki
(3,162 puan) tarafından
Çözüm meşguliyet değil canım. Ben çalışan bir insanım. Çalışan insanın evle iş arasında inan kendine ayıracağı zamanı kalmıyor ama o düşünceler, vesvese seni saniye yalnız koymuyor
(1,446 puan) tarafından
Aynen deran katılıyorum sana
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Ben de takarım 10 sene önce daha faxla idi. Şimdi de takıntılıyım ama bazen o kadar değil. Törpüledim biraz kendimi. Çünkü migren hastasıyım
(1,446 puan) tarafından
Keşke bende yapabilsem
0 oy
(1,257 puan) tarafından
Aşırı hâlâ 4 gün önceki saçma sapan bir konuyu düşünüyorum halbukiii Olay benim dediğim gibi sonuçlandi ama hâlâ sorguluyorm  

Ama asla unutmuyorum unuttum gibi yapıyorum 

Gamsız olmak isterdim 
(1,446 puan) tarafından
Ya bende öyle 1 hafta olan şeyi düşünüyorum
0 oy
tarafından

Benim her şey dilimde bacım kendimi üzeceğime üzerim takmam ne takıyon hastalık çıkar sal gitsin ....dünyaya bir daha mı gelecen:D

(1,446 puan) tarafından
Enn iyisij
0 oy
(341 puan) tarafından
Az birsey  bendede war. Ewi nsl temizlerim cocuk war. Yemek nsl yapacam cocuk war sadece bu genel kadinlarin sorunu
(1,446 puan) tarafından
Yemeği geceden düşünen ben :D
0 oy
(17,885 puan) tarafından
Benimde yapacağım işlere takıntım var bişeyi yapacağım diyip asla erteleyemem beynim susmaz sinir oluyorum ya yorgunluktan ölsem bile durmuyorum çok zor aslında 
(1,446 puan) tarafından
Aynı o da var bende :)
(17,885 puan) tarafından
:D diğer türlüsü yok ama çat çat cevabını veririm bide olsaydı kafayı yerdim valla
(1,446 puan) tarafından
Ben cevap veremiyorum bazen onu çok takıyorum işte
0 oy
(997 puan) tarafından
Ay bende öyleydim baktım kendime ediyorm hiiiccccc de birşey takmıyorum artik olduğu kadar olmadığı kader nasip eder işime bakarım :) en güzeli valla
(1,446 puan) tarafından
Ben de öyle diyorum kafamın içi susmuyor ya
0 oy
tarafından
Ben öyleydim. Sonra dedm sen takıntılı olmuşsun yapma ve yapmadım. Ama hala bazen fark ediyorum hemen dur diyoruum.. sjsjsjsj
(1,446 puan) tarafından
Susmuyor hiç kafadaki sesler :))
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Olmaz olur mu ☺️❤️
(1,446 puan) tarafından
Düzelecez beee
(3,162 puan) tarafından
İnşallah canım benim.
0 oy
(1,414 puan) tarafından
Şey bu ben.. :)
(1,446 puan) tarafından
Var mı bi çözüm:)
(1,414 puan) tarafından
Kelin ilacı olsa kendi başına sürer bacım bak kafaya taktım şu saate kadar uyku yok sinir oldum iyice
0 oy
(114 puan) tarafından
Ben de öyle sacma sapan seyleri takiyorum düşünmekten uyuyamıyorum huzursuz oluyorum
0 oy
(2,064 puan) tarafından

Ben aşırı takıntılıyım ;)

0 oy
(1,726 puan) tarafından
Yaş geçtikçe bu takıntı herkeste oluyo sanırım gece yatağa yattigim zaman hep oradan burdan kafamın içine doluyorlar uyu uyuyabilirsen 
0 oy
tarafından
Takıntı var ama aşırı değil
0 oy
(2,359 puan) tarafından
Malesef ki bende öyleyim. O bana şunu yapmıştı,o bana şunu demişti,o böyleydi diye diye beynimin içinde dolanıp duruyor olanlar sürekli hemde. Hatta psikologa filan da gitmeyi bile düşündüm. Çünkü sürekli geçmişi kurcalayip boşu boşuna kafama takıyorum. Özellikle temizlik yaparken çok düşünüyorum. O yüzden temizlik yaparken ya bir şeyler izleyerek yaparım ya da şarkı dinlerim düşünmemek için.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 88 göst.
28 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 243 göst.
3 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Oflu61oflu (605 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 242 göst.
15 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elif&hanim (5,492 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 124 göst.
4 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Aymiraaa (7 puan) tarafından soruldu

381,277 soru

11,414,114 cevap

34,961 kullanıcı

...