0 oy
79 göst.
Aile kategorisinde (514 puan) tarafından
Kizlar merhaba bebegim 2 bucuk aylik. sutum kesildigi icin son bir aydir mama veriyorum hep. uzuluyorum. Mamalarda iyidir degil mi? Almasi gereken vitamini alir mi yarin bigun bi sorun cikar mi acaba

7 Cevaplar

+1 oy
(2,501 puan) tarafından
Niye üzülüyorsun ki mama bulamayan bebekler var bende kullanıyorum mama emziremedim sütüm yoktu yani aç kalmıyor en azından hem faydalı olmasa kilo gelişimi olur mu 
-Reklam-
0 oy
(1,685 puan) tarafından
Tabii ki iyidir canım canını sıkma
0 oy
(2,849 puan) tarafından
Benim bebeğimde 2 aylık bende mama veriyorum canım
0 oy
(704 puan) tarafından
2 sene kızıma mama. Verdm sütüm olmadı. Ve yemeğen az içen bi çocuktu 2 yaşta bile ek gıda yoktu bizde reddediyordu kaç kez doktora götürdüm yemio die ama hep kan değerleri ii çıktı 
0 oy
tarafından
Ben bebeğime doğduktan bir kaç gün sonra mama vermeye başladım çünkü sütüm yetmiyordu ve kilo kaybı olmuştu..  Bu tür şeylere bu kadar takılmaya gerek yok bence önemli olan doymaları, sağlıklı olmaları..  Mama bu öcü değil.. 
0 oy
tarafından
Bnm kızım 33 günlük anne sütü hiç almdi uzlmyn bence
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Niye uzuluyorsun. Kötü olsa benim ölmem lazım dı. Gram anne sütü almadan büyüdüm . 34 yasındayım şimdi bende büyütğyorum hemde mamayla ... Valla oturup süt gelsin diye ugrasacaktın ozaman ... Oda öyle kolay olmuyor ben dünyayçnı setini içtim yedim ama olmayınca olmuyor 3 kardeşiz 3 umzde mamayla buyuduk 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 118 göst.
29 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 280 göst.
27 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 353 göst.
20 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mormenekse (1,403 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 88 göst.
12 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde denizanne (514 puan) tarafından soruldu

381,166 soru

11,410,908 cevap

34,952 kullanıcı

...