0 oy
164 göst.
Diğer kategorisinde (3,175 puan) tarafından
Kızlar çok bunalıyorum içim daralıyor doğru düzgün hiç arkadaşım yok annemin sayesinde oldu bu kimseyle görüştürrmez etmezdi evlendim apartmanda Bi kaç abla var ama yaşları büyük taşıtlar gibi birr olmuyor ki ailem yakın anneme gidiyorum o geliyor ama varlığıyla yokluğu bir gibi ne muhabbeti var ne bişeyi anca herşeye karışmayı bilir başkalarının annelerini görüyorum özeniyorum arkadaş gibilir benimki herşeye karşıydı kızın diye gezemem edemem arkadaşlarımla görüşemem onun yüzünden arkadaşlarımdan koptum okuldayken herkes buluşur ederdi ben gidemezdim çoçuk gibi şimdi eşim Allah razı olsun karışmıyor ama öyle arkadaşımda yok tek başıma çarşıya gitsem annem tek gitme eşinle git diyo sanki otobüste beni yicek ler sizinde anneniz öylemi bu arada 36 haftalık gebeyim belki oğlum bana arkadaş olur 

3 Cevaplar

0 oy
(3,860 puan) tarafından
Ayniii bende öyleyim. Lisedeyken ailem izin vermezdi. Şimdi evlendim bazen eşimle geziyorum ona bile kızıyorlar para harcamayın diye. Hiç arkadaşım yok çok yalnızım. Arada ablam ve annemgile giderim o kadar
(3,175 puan) tarafından
Bende bunaldım gerçekten annemde muhabbet yok konuşmuyon deyince de Allah çok konuşun sevmez diyo değişik Bi kafaya sahip anneme giderim yatar durur sadece bende kös kös televizyon izlerim
(3,860 puan) tarafından
Seninki yine yatıyor bnmki papci oynuyo
(3,175 puan) tarafından
Ne papcisi kız benimkinin telefonu yok gerek yok kullanmaya diyo
-Reklam-
0 oy
(4,986 puan) tarafından
Bak kuzum lisedeyken gencken annem gezmeme arkadaslarima gorusmeme izin vermezdi demissin yaa 

Suan ben 15 yasinda ljse ogrencisi bir genc kiz annesiyim  izin vermiyorum bende arkadas okulda gerisi teferruat 

Bu devirde arkadas yok  devir öyle kötü bir devirki  

Cocuklarimizda öyle bir ergenlik geciriyorlarki akılları beş karış havada 

Evladin olsun büyüsün annene ne cok hak vereceksin 

Bende senin gibi düşünürdüm ama simdi benim evladım olunca gözden sakiniyosun 
(3,175 puan) tarafından
Bilmiyorum canım ya
(4,986 puan) tarafından
Sevindim ☺️
0 oy
tarafından
Madem esjn karismiyormus sende kendine yapicak bir aktivite bul canım eşin evli arkadaşlarını çağırsın çaya falan eşleriyle arkadaş olursun belki ,Şu farmasi işleri falan oluyor grup halinde yapıyorlar herkes yapmayı dene canın sıkılmaz hamile olmasan bir kursa falan git derim ama hamişmissin  bur arkadaşın varsa arkadaslariyla birlikte çaya falan çağır 
(3,175 puan) tarafından
Halk eğitime falan gitmeyi düşündüm ama hamile kaldım gidemedim canım
tarafından
Diğerlerini dene bir istersen

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 211 göst.
18 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde uldgdml (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 277 göst.
1 Temmuz 2022 Aile kategorisinde garipkus9 (132 puan) tarafından soruldu
0 oy