0 oy
124 göst.
Diğer kategorisinde (178 puan) tarafından
tarafından kapalı
Biri iki yasinda biri 2 aylik kucugum gunduz hic uyumuyor sag solu toparlayayim ev kokuyor resmen ruhum daraliy8r digeri surekli dagitiyor hergun ayni motivasyonla kalkamiyorum esim cocuklarla ilgili ama bana hic alan acmiyor o cocuklarla ilgilenirken ben diger isleri yapiyorum hic nefes alamiyorum bi uarim saat yuru gel demiyor kendi zevki icin hali sahada ayagini sakatladi geldi benden sevkat bekliyor nefes alamiyorum resmen napmaliyim bilmiyorum gurbetteyim cok yanlizim psikologla gorusim dedim sanki ne yalacak gelipde bir isimden mi tutacak kendime gelim cok cikmazdayim kizlar
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

4 Cevaplar

0 oy
(13,202 puan) tarafından
Tabi tek çözümü kendine alan yaratman galiba. Eşinle açık açık konuşmak en doğrusu. 
-Reklam-
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Eşinle konuş ama bazen konuşmaktan anlamıyorlar ben bi kere cinnet geçirdim çok ağladım bağırdım düzeldi şimdi yine aynı 
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Birilerini çağır biraz kafa dagit bunalmışsın sen lohusaliktan da etkilenmissin böyle kimseye faydan olmaz, evi de s.ktir et senin evin kalsin işler. Küçük 6 aylik olunca biraz rahatlarsın Allahin izniyle 
0 oy
(72 puan) tarafından
Ağlamayana meme vermiyorlar. Çıkmak istiyorum demezsen ayy canım sen de bunaldın çık bir hava al demezler. İste bacım her şey senin görevin değil

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 165 göst.
6 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Duru. F. 12354 (3,180 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 212 göst.
18 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde uldgdml (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 250 göst.
17 Kasım 2022 Aile kategorisinde Mevlanaa (4,859 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 601 göst.