0 oy
323 göst.
Aile kategorisinde (24 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Hanımlar eşim bana sadece  cinsellik için yaklaşıyor   üç aylık bebgim var normal de hiç opmez sarılmaz neden öyle yapiyodur sevmiyor müdür sizce beni severek evlendik

16 Cevaplar

0 oy
(1,361 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Yani cnm şimdi buradakileri okuyacaksın üzüleceksin. Kimi adam sevgisi çok gösterir kimiside göstermez. Bu seni sevmediği anlamına gelmez ki. Seni sevmese cinsel lık için de yaklaşamaz. 
-Reklam-
0 oy
(15,864 puan) tarafından
Benim ji çok iyi davranıyor desemm nolcakki ....
0 oy
(2,415 puan) tarafından
Bastan beri mi boyle doğumdan sonra mi böyle oldu canim
(24 puan) tarafından
Ya doğumdan sonra daha fazla oldu sürekli tlfonda tıktok izliyo  çocuk ağlasa kafasını kaldırıp bakmiyo bile
(2,415 puan) tarafından
Bazı erkekler eşi anne olunca farkli bir konuma koyabiliyor ara ara olan birsey desem cinselliktende uzaklasirdi. En guzeli sakin ve tatli bir dille esine sormak. Ben olsam guzelce bakimimi yapip cilve yaparak sorardim bu durumu biraz nazlanirdim ona:)
0 oy
(762 puan) tarafından
Bunu hiç eşinle konuşmayi denedin mi?
(24 puan) tarafından
Anlamiyo ki sürekli beni suçlayıp duruyo
0 oy
tarafından
Hep mi böyleydi yoksa bebekten sonra mı öyle oldu
0 oy
tarafından
4 dakika ilk post cinsellik tey tey teyy
(24 puan) tarafından
Cvp vermek zorunda değilsin bebek bakımı ile kullanıyordum böyle bişey görünce sormak istedim
0 oy
(4,991 puan) tarafından

Cocukla beraber duzen cok değişiyor erkeklerin cogu rahatliga düşkün varlıklardır o yuzden cocuk olunca kendi kabuğuna cekilirler 

Sanki babamizin evinden getirmisiz gibi:angry:

(24 puan) tarafından
Gerçekten de öyle oldu sürekli tlfonda tıktok izliyo çocuk ağlasa kafasını kaldırıp bakmiyo bile
0 oy
tarafından

Yeni açılan hesaplatin böyle cinsellikle ilgili post açınca yorum yazasım gelmiyor hiç 

Gizemli Kadın :)

(24 puan) tarafından
Yazmak zorunda değilsin bebek bakımı olanı kullaniyordum böyle bişey oldugunu görünce sorumu sormak istedim
tarafından
Pek fazla qkil alacağını sanmıyorum burada bu şekilde çok sapık olduğu için yeni acılı cinsellikle soru soranlara genelde herkes biyek yaklaşıyor haberin olsun.
0 oy
tarafından
İsteklerini belirt konuş belki coxukur
0 oy
(3,241 puan) tarafından
Hamileyken nasıl Dı canım
0 oy
tarafından

Premmmsesler gibi :woot:

Ya eserekli benim adam. Keyfi yerindeyse amaan uçar ama canı sıkkınsa yanına yaklaşilmaz. 

0 oy
(8,326 puan) tarafından
Yani iyi davraniyorda sen bence bundurumu esinle konus bacim bura sorana kadar
0 oy
(120,738 puan) tarafından
baskasinjn esiyle kiyaslama yapip uzulme
0 oy
(127 puan) tarafından
Evlendiğime pişmanım.
0 oy
(16,695 puan) tarafından
Yani eşini sen daha iyi tanırsın biz nerden bilelim huyunu suyunu neden sarilmadigini..Benim eşim meselâ uyuduğu zaman ona sarılmami istemez çünkü rahat edemiyorum uyuyamiyorum diyor. Kendi gelip arada bir sarılır öper uyur çok geçmeden yine döner yatar. Bende ilk zamanlar neden sarilmaz derdim ama sonra alıştım çünkü huyunu biliyorum 
0 oy
tarafından
Herks farkkidr . Üzmek istemem ama bian aklıma yıllar önceki eşim geldi  aldatma olabilir mi??

İlgili sorular

0 oy
43 cevap 1,363 göst.
17 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Mrs. Right❤️ (249 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 405 göst.
1 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Mrs.Eris. (2,653 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 641 göst.
30 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Tugce1100 (187 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 204 göst.