0 oy
173 göst.
Aile kategorisinde (1,541 puan) tarafından
7 aylik hamileyim eşim bana bıraktı ıstersen iftar verelim dedi ailelere ben kararsız kaldım yemek yapmak sorun değilde evi temizlemek biraz zor oluyor verirsem 8 kişi  bu menu yeterli olur mu 

Mercimek çorbası 

Pilâv

Fırında türlü 

Salata 

Meyve suyu

Tatlı yeter mi 

10 Cevaplar

+1 oy
(291 puan) tarafından
İlla vereceksen bir çeşit daha yapabilirsin börek gibi ama.bizde hamileden su bile istenmez derler onlar seni çağırsın canim yazık mı değil canına dinlen bolca yorma kendini
(1,541 puan) tarafından
Ablam yengem annem çağıracak kaynanam yok bende yeni evliyim ilk zamanlar 1 kere cagirdim başka çağırmadım
(291 puan) tarafından
Olsun bence yorma kendini hamilesin sen zaten kimse beklemez senden baya da büyükmüş 3 4 aylik falan olsa hadi neyse diyeceğim
(1,541 puan) tarafından
7 aylik olacaz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yeterli canım o halinle ne yapacaksın daha 
(1,541 puan) tarafından
Teşekkür ederim hayırlı ramazanlar
0 oy
(149 puan) tarafından
36 haftalik hamileyim cagiriyorum milleti ya cok sewiyorum ben ramazanda misafir cok guzel oluyor :) yorucu mu dersen ewet dk basi oturuyorum
(1,541 puan) tarafından
Bende seviyorum  saden oruç tutamicam yemek iyecegim icin zorlamam diyorum da evi temizlemek zor 8 kişilik yeter mi ki menü
(149 puan) tarafından
Ewet walla temizlik baya zor oluyor kuzum
(149 puan) tarafından
Allah bereket wersin guzel bence
(1,541 puan) tarafından
Allah razı olsun hayırlı ramazanlar
0 oy
tarafından
Ben de önümüzdeki hafta eşimin ailesi ile kendi ailemi davet edicem ama o kadar zor geliyor ki. Her hareketimde yoruluyorum uzanma isteği bacak ağrısı oluyor nasıl yapıcam bilmiyorum. 
(1,541 puan) tarafından
Kaç haftalık birde ben yeni korona atlattim bugün bitti
tarafından
25 haftalığım. Toplam 9 kişi oluyoruz işte. Gözüm kesmiyor. Eşimde misafir çok sever. Daha sırada arkadaşları ve onların eşleri var büyük ihtimal :) :) gelsinler başım gözüm üstüne de herkes benden bekliyor birşeyleri bende dediğim gibi çabuk yoruluyorum.
0 oy
tarafından
vermiştim ben ama kaynanam yardım etmişti menü de az bence bi çeşit daha yemek ekleyebilirsin 
(1,541 puan) tarafından
Ne mesela teşekkür ederim
tarafından
fırında tavuk mesela en basitinden
0 oy
(53 puan) tarafından
Bende 20 haftalık hamileyim dediğin gibi temizlik zor geliyor bende karasizim çağırmak konusunda menun yeterli bence insan iftarda çok yiyemiyor
(1,541 puan) tarafından
0 oy
(10,978 puan) tarafından
Daha ne yapacaksın canım yeter tabiki gebe halimle. Temizlige esin yardım etsin üstten üstten yapın. Derine girmeyin. 
(1,541 puan) tarafından
0 oy
(572 puan) tarafından
Yemek yapmak gerçekten temizlikten daha kolay temizlik yapınca her yerim ağrıyor bide ev büyük her şeyi sirkele kaldır geri ser süpür sil falan bide ben 7 aylık hamileyim zorla yapıyorum gözümde büyüyor
(1,541 puan) tarafından
Evim küçük ama çok kirleniyor hele o süpürge çok ağır geliyor
0 oy
(1,124 puan) tarafından
Lahmacun yaptırsaniz içini evde hazırlasın

Çorba ve salata yapsan DHA kolay olmz mi canım senin için çok ugrasmamista olursn 
(1,541 puan) tarafından
Yemek zor olmuyor ama evi temizlemek zor
(1,124 puan) tarafından
Aynn yaaa o ayrı zahmet ...
0 oy
(119,490 puan) tarafından
yeterli bana gore 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 242 göst.
10 Mart 2024 Diğer kategorisinde Emine S (16,074 puan) tarafından soruldu
0 oy