0 oy
1,911 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar doğumum çok yakın heran doğum olabilir eşim gececi diye kayinvalidemlerde kalmaya geldim gece gündüz bişey olursa diye bize bi oda verdiler on tarafın balkonu o odadan aciliyo neyse işte odaya girdim üzerimi degistircektim geceliklerimi giycektim tam soyundum afedersiniz atlet kilot yani kaynım odaya bi girdi ay pardon kusura bakma dedi tam kapıyı açmadan çıktı hemen o da çok utandı bende şimdi onun olduğu odaya giremiyorum napcam ben kızlar gördü beni o halde çok kötü hissediyorum kendimi ya bilseydim ışığı acmazdim ya da off durdum durdum o an mi aklına geldi üst değişmek napiyim ben şimdi eşime ya da kaynanama söylesem mi 

49 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kapını neden kitlemedin 
tarafından
Kapıda kilit yok ki anahtar yani
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ne soylicen kız saçmalama 

Tovbeeee olur öyle şeyler 

Tam odaya girdimi yoksa yarınki açtı kapıyı
tarafından
Çok kötü yaa çocuk odasına girdi cikamiyo ben salonda tek başıma oturuyorum çıkamıyorum off
tarafından
Yarın unutur birşey olmaz kaç yasinda
tarafından
24 yaşında nişanlı koca adam
tarafından
Birşey olmaz canım eşine söyleme ama söylersen her ikiniz aynı ortama geldiğinizde düşünür aranız bozulur
tarafından
Bende bundan korkuyorum işte ufff ne kötü bi gün keşke bugün hiç yasamasaydim
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Kaynında yırtik dondan çıkar gibi odaya dalmasaydi hiçte utanma o utansin
tarafından
Evet haklısın boşluğuna geldi muhtemelen balkona cikcakti heralde sigara içmeye
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Kötü olmuş gerçekten...

Odanın kilidi yokmuydu bacimmm...
tarafından
Malesef anahtar yoktu yaa bi de tam giyinirken perdenin açık olduğunu fark ettim boş arsaya bakiyo ama surdan biri görmesin dedim perdeyi çektim evdeki adama yakalandım
(15,823 puan) tarafından
Benimde çok korktum şeydir Allah korusun ya
Bilinçli olan bişey degill daha dikkatli ol bundan sonra  Kayninn kapı vurmadan girmez inşallah bı daha
tarafından
Bi daha odaya yaklaşmaz eminim de ben banyoda giyinirim bundan sonra
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Belliki bilerek yapmamış ama neden senin olduğun odaya öyle kapı çalmadan giriyoki 
tarafından
Yok asla bilerek yapmaz sonsuz güveniyorum boşluğuna geldi heralde benden önce bahaneleri o odada kalıyordu o zamanda ordan balkona girip çıkıyordu rahat rahat benim öyle olduğumu tahmin edemedi sigaraya cikcakti kesin
0 oy
(419 puan) tarafından
Kapıyı kilitleseydin en çok korktuğum sey
(419 puan) tarafından
Eşine şöyle bilsin sonra sıkıntı olursa eşinin haberi olduğu bilinsin yani dersin bilmiyerek içeri girmiş oda bende çok uatnmisim falan de konu kapat
(4,101 puan) tarafından
Nie eşine soyliyorki bilmesi gereken bı durum değil eşi kizar dikkatli olmadi die
tarafından
Ortalık karıştı kaynım kaynanama söylemiş yengemi mutfakta saniyodum şarjimi almaya girdim abime şöyle bi daha benim şarjimi almasın demiş hep eşimin suçu kendi şarjı duruyo cocugunkini alıp kullaniyo geride yerine koymuyo bi de uyardım yerine koy dedim kendini kini kullan dedim kaynanam biliyo artık eşime de söylememiz lazım çocuğun şarjını ellemesin diye napiyim ben şimdi
(419 puan) tarafından
Eşi ne kadr kızsa bile sonra daha büyük tartışma çıkabilir kaynanası olayı büyütebilir her an herşey olabilir sonuçta kötü birşey olmamış haberi olsun ne oalcak ki
tarafından
Valla bilmiyorum benim suçum günahım yok kaynimin da yok en büyük suç eşimin kaynanam uygun bi şekilde söyleyecek artık napiyim ben mi istedim böyle olmasını gitmeyelim ben evde kalırım dedim ona gidelim gidelim diyen kendisi napiyim şimdi
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Kaynin niye odana dan diye girer ki
tarafından
Balkona cikcakti muhtemelen o tahmin edemedi
0 oy
tarafından

Bende kayın pederimi tuvalate çıplak görüp kaynanam ile görümcemin yanına kacmistim :))

Yeni evliyken üzerimi değişince eşimin ortanca abisi odanın kapısını açmıştı beni gördü , misafirliğe gitmiştik.

Esime söylemiştim böyle böyle diye .

tarafından
Napsam bende söylesem mi eşimde çok kıskanç bi kardeşinden kiskanmaz beni aralarına soğukluk girer diye de korkuyorum
tarafından
Boşver söyleme bence, sonuçta kayininda bilmiyormuş ...
Bilinçli olan birsey değil ...
tarafından
Aynen haklısın
(2,562 puan) tarafından
Esrarengiz anne yaaaaa çok güldüm yenin ederim.m. Kayın babamı ciplak gördüm tuvalettesjajajsjsjajajj ayyyy hakkını helal et ya valla çok guldum
tarafından
Allah dahada güldürsün inşallah ,hep gül ❤️

Estağfurullah kız ne hakkı...
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Anahtarla kilitleseydin ya bacım kapıyı insan kapının arkasında soyunur
tarafından
Kız bacım anahtar yılki kapıda ne biliyim karnım burnumda oturarak yarım saate giyiniyorum ayakta nasıl giyiniyim
(1,726 puan) tarafından
Ay çok kötü olmuş ya  eğer eşin anlayışlı bir insansa ben söylerdim saklamazdim canım
0 oy
(554 puan) tarafından
Bence eşine söyleme canım kayınvalideni bilemedim de sonuçta art niyet yok ikimizde çok utanmissiniz eşinin bilmesine gerek yok
tarafından
Asla kötü niyeti yok kesin eminim yani hep gelir kalırım bi yanlışını görmedim kendi kardesim gibidir
(554 puan) tarafından
O zaman hiç söyleme canım olan olmuş sonuçta kötü niyet yok orta da söyleyip de büyütme bence
0 oy
tarafından
Yani o evde gelin var bilmiyormu kapıyı laps diye aciyor dağda mı yaşıyor birde diyorsun bana oda verdi ora senin odan sa
tarafından
Utançtan uyuyamıyorum valla tobe estağfurullah tobe estağfurullah
(852 puan) tarafından
Bacim niye bu kadar dert ettin ya vala şiştim burda ..tamam olmasaymış ama olmuş napalim oda kardeş sayılır yani kaza ile düşer insan ölür derler gurban olum bu derdi bu kadar büyütme doğuracan simdi ...esinede niye söylüyorsun onu anlamadım.?kıskançsa sorumluluk bilseymis te kendi şarjını kullansaymis
tarafından
O kadar haklısın ki Allah razı olsun valla çok iyi geldin yoksa çocuk gerginlikten içime kaçacak hiç doguramayacaktim heralde o da bi tuhaf oldu iyice aşağıya baskı yapiyodu şimdi yukarı çıktı mideme bastiriyo
(852 puan) tarafından
Sakin ol bazen küçük şeyleri kafamıza cok takip hayatı kendimize zehir ediyoruz...Allah kismeye dert vermesin oyle dertler var ki .Allah bu ayın yüzü suyu hürmetine her eve huzur bolluk bereket rızk versin .hamileliğin tadını çıkar bosver sen olmamış gibi davfan ki herkes unutsun ..eşine de söyleme bnde senin gi i herseyi söylerdim ama gerek yok canm
tarafından
Çok haklısın valla çok doğru söylüyorsun
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Kapalı kapılar tıklanmadan girilmez hele ki başkasına verilen odaysa 
tarafından
Çok haklısın da olan oldu napsam şimdi
(3,148 puan) tarafından
Eşine anlat
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Suç kaynın da kapıya vurmadan pat diye girilir mi öyle 
tarafından
Öyle de olan oldu artık napcam şimdi
(2,545 puan) tarafından
Kayınvalidene söyle çok utandım anne de işte uyarır en azından oğlunu bir daha pat diye girmez eşine birşey deme
0 oy
tarafından
Söylemeye değmez belliki bilmeden girmiş boşver 
tarafından
Ne bilim ilk defa böyle bişey geliyo başıma doğrusu ne bilemedim
0 oy
(4,503 puan) tarafından
Kiz bossver ne soyleceksin olan olmus artik hemen kapiya kilit al
tarafından
İyi bi ders olmuştur zaten bi daha yapmaz kapının anahtarı var mı bilmiyorum da banyoda falan giyinirim büyük ihtimalle
0 oy
(396 puan) tarafından
Olur öyle şeyler maalesef benim de başıma geldi wc de yakalandım bende :)))) 
tarafından
Off çok kötü yaa ilk defa başıma böyle bişey geldi çok utandım
(396 puan) tarafından
Benim de ilkti ve son olur inşallah :)))) bir zaman sonra geçiyor ben 1 hafta da zor atlattım o şoku ve utancı :)))
tarafından
Utançtan doguramicam heralde çocuk geri içime kaçtı :(
0 oy
tarafından
Ayy  çok güldüm ya :))kız bişey olmaz eşine de
tarafından
Ben çok utandım valla
tarafından
Blym kız insan utanır tabi
0 oy
tarafından
Ayyy nasıl yaa niye senin olduğun odaya dalıyor ki kapıya vurmadan neden giriyor odaya 
tarafından
Bilmeden daldı yaa çocuk alışık hep girip çıkmaya dusunemedi
0 oy
(780 puan) tarafından
Kayinpederim de ben emziriken girmişti birden çok utanç verici bişey ama söyleme bence hiç üzerine düşme bile onun da hatasi değil bilememiş 
tarafından
Yok ya kayinvalideme söylemiş kaynım eşimin suçu çocuğun şarjını almış bizim odadaymis kaybında benim mutfakta sanmış ondan girmiş
0 oy
tarafından
O odanin size ait oldugunu bilmiyo muydu niye pat diye girer ki insan kapı çalma adeti yok mu 
tarafından
Kaynanama söylemiş eşimin suçu hep çocuğun şarjını almış kaybında beni mutfakta sanmış ondan girmiş haklı da kaynanam mutfaktaydi onunla konuştum odaya girdim beni orda gördü bi anda odaya geçtiğini dusunememistir

İlgili sorular

0 oy
39 cevap 2,661 göst.
0 oy
27 cevap 933 göst.
6 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 1,112 göst.
12 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 479 göst.

380,730 soru