0 oy
551 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Canlarım merhabalar :kissing:

İlk öncelikle konuya şöyle girmek isterim ki :) Ayak basparmaklarimda ve onun yanindaki tirnagimda şekil bozukluğu var. 3 tırnağım uzun yıllardır bu şekilde. Hastaneye gittiğimde ' Yanlış ayakkabı seçiminden dolayı tırnak yatağın bozulmuş. Tırnaklarini çeksek bile yine aynı şekilde gelir ' dedi doktor. Bu sebepten dolayı çektirip o acıyı yaşamak istemedim. Tirnaklarimda bu şekilde kaldı. Kafaya çok taktiğim bir konu estetige girdiği içinde ücreti fazla söylüyorlar.

Eltim yeni evliyken ' Tirnaklarimda sorun var yenge . O yüzden çorapsız gezemiyorum' dedi. Bakmak istedim ve çorabını çıkarınca aynı benim tırnağım gibiydi. Kalınlaşmış ve yan tarafa doğru uzamisti. Ayy bir mutlu oldum kahkaha attım. Yerimde duramıyorum. Eltimde şaşırmış baktığını görünce çıkardım gösterdim tırnaklarımı. Oda benim gibi mutlu oldu :D mutluluğumuzun sebebi ise yalnız olmadığımız hahahahhh benim gibi bir başkasının tirnagida böyle diye :D

Şimdi ise kaynım halen eltimin tırnağını görmemiş . Hep çorapla uyuyormuş :D benim eşim biliyor. Hatta konuşurken ' ilk defa gösterdim sana şok olmussundur belki' dedim . ' Ben önceden de biliyordum hayatım. Nisanliyken sabah seni almaya gelmiştim ev için emlakciya gidicektik sen uyuyordun uyandirmak için kapıyı çaldım ve sen uyku sersemi açtın ayağında çorap yoktu ve gördüm ' dedi . Ayy bile bile evlenmiş adam :D hoş olmayan bir görüntü çünkü.

Neyse konuyu uzattım yine. 3 gün öncede kaynım Siirt'ten geldi. Ve onunda ayak tırnakları benim gibi olmuş bir tırnağı düşmüş . Çorabını açıp gösterdi. Eşimde 'Diger tırnağını da göster kardeş bı bakayım ' dedi. Kaynım 'cok kötü abi boşver ' dedi ve göstermedi. Sonra bende başladım sorular sormaya. ' Çorap bile çıkarmaya insan utanıyor dimi abi? Çok mu kalın tırnağın? Kesilmiyor bile yan keskiyle kes abi ' gibi şeyler söylüyorum. Hepside beni şaşkın dinliyor kaynım ve kaynanam. Ben konuştukça gaza geldim. Doldum doldum en sonunda cesarete gelip ' bunları nereden biliyorum diye merak ediyorsunuz dimi ? Çünkü benim Tirnaklarimda aynı durumda . Ohh be söyledim rahatladım yıllarca soyleyememistim ' dedim. Ayy ben bunları derken kaynım konuşuyordu kaynanamda oğlunu dinliyordu. Benim lafım arada kaynadı gitti :D

Ne güzel cesarete gelip söylemiştim yaa birdaha nerden bulacam bu cesareti :D birdaha itiraf edemem :pinch:  Hayy aksii bendeki şansa bakarmisiniz kızlar :D 

Eve gelince eşim ' helal olsun valla bi anda söyledin şaşırdım nasıl söyledin 4.5 yıldır sakliyordun ' dedi. Bi o duymuş :D

Güya itiraf ettim pehh kimse duymadı . İçimde bir hüzün oldu kii sormayın gitsin kızlar . Yine coraplarimin arkasına saklanacagim yazın bile offf anamm offf hahahahhh :D

Bende burdan söyleyip rahatlayım bari :silly:

19 Cevaplar

+5 oy
(1,224 puan) tarafından

Çok boş konuşuyorsun kız sen:D 

tarafından
Aşk olsun kız ://
(450 puan) tarafından
Bnce cok tatli konusuyor ❤ bu ramazanda kalp kirmak ne kadar gunah takma bacim sen okurken cok keyifli okudum valla
(198 puan) tarafından
Ben de üslubunu sevdim okurken tebessüm ettiriyorsun çevrendekiler çok şanslı bence enerjini postundan bile hissettim hep böyle kal inşallah :)
(1,224 puan) tarafından
Kalp kirmadim ki hanımlar sakin olun gereksiz ayrintilari  anlatıyorsun demek istedim☺
-Reklam-
0 oy
(1,449 puan) tarafından
Sağlık olsun kizzzz
tarafından
Olsun canım benim ❤️☺️
(1,449 puan) tarafından
♡♡♡♡♡♡♡
tarafından
❤️❤️❤️❤️❤️☺️
0 oy
(10,414 puan) tarafından
Ahahahaa be güldüm kizzz olsun bu kadarda takma her gece tırnaklarına vazelin sür ve çok dipten kes zamanla normale  dönüyormuş ve bunun Bi ilacı var eşimde 1 buçuk paket yedi iyi oldu gibi ama ilacı çok ağır ve yan etkileri olduğu için burakti
tarafından
Eşinin tırnağı aynı mi canım bnmkiyke?? Dibinden kesilmiyor çok kalın olduğu için yan keskiyle kesmeye çalışıyorum çok sert . Ne ilacı canım markası nedir ?
(10,414 puan) tarafından
Kız eşimin ayak parmaklarının 10 u da öyle ve eşimde keşkeler kesiyordu ve benden utaniyordu  bende kaç kere büyük tırnak makasiyla kestim ama saatlerimizi alıyordu ve tırnak bakmalarını coook oluyoo Dr a gitti ve Dr ilacı verdikten sonra eşimin sırt  böbrek dalak ağrıları başladı  boyun baş eklem ağrıları  emar  bile çekti bisey çıkmadı ben laf olsun diye dedim hayatım dur ben Bi şu ilacın yan etkilerine bakayım bundan dolayimi sen bu haldesin ve gerçekten internettrn bakınca ve ilacın prespektüsunü okuyunca şok oldum direk ilacı çöpe attık sonrasında eşim iyileşti
tarafından
Çok geçmiş olsun canım bir tirnak için sağlıktan olmaya değmez. Ama 10 tırnak olması dahada zordur. Benim 3 tırnağım böyle. Eltimin 1 tırnağı , kaynimin 2 tırnağı. Ama hayatımızı etkiliyor insanlar tiksinecek diye rahat edilmiyor. Bende tek başıma kesmeye çalışıyorum. Çok zor cidden. Kesilmiyorum gücüm yetmiyor. Eşimde ben yanlış birşey yaparım diye korkup kesmiyor. Etini keserim yada acir diye yeltenmiyor kesmeye.
(10,414 puan) tarafından
Evet valla çok zor canım eşim çok çekiyor tirnaklardan  ve bu tırnak mantarı bulaşıcı diğer tirnaklarada bulaşıyor  sen vazelin sür ben eşimin tırnaklarına sürüyorum ilaç baya duzeltmisti  incelmislerdi  ama
tarafından
Benimki tirnak mantarı değil canım sordum doktora yok tırnak mantarı olsa diğer tırnaklarında aynı şekilde olması lazım dedi. Sen doğru ayakkabi seçimi yapmamissin. Tırnaklarını hep bir yerlere vurdun mu dedi bende evet genelde vururum dedim . Mesela kapıyı acarken baş parmağıma hep vururdum. Başımdan aşağıya kaynar su dökülür gibi canım yanardı. Yada koltuk kenarlarına vuruyordum yanlışlıkla . Bu sebepten dolayı da tırnagim bozulmuş. Kaç yıldır hep 3 tirnakla kaldı. Diğer tirnaklarimda bir sorun yok. Vazelin iyi mi geliyor ? Ne faydası var ?
0 oy
(611 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım ama istemsiz güldüm. Ayağını merak ettim çok mu kötü duruyor yoksa sen mi çok rahatsız oluyorsun 
tarafından
Bakılmayacak gibi değil ki kız :D
(611 puan) tarafından
Çıkart çorabını gitsin o zaman benim de bı tırnağım ortadan kırık geliyor çocukken düştüm çekildi yine aynı geliyor.goren ayyy diyor bende vahh vahh tuhh tuhh Allah başka dert vermesin diyorum
tarafından
Ne biliyim kız ben tiksiniyorum kendi tirnagimdan başkası da kesin tiksinir midesi bulanır bu nasıl tirnakk iyyy derler diye açamıyorum ayağımı :)
(611 puan) tarafından
Aç gitsin bırak rahatsız olan bakmasin bende başta öyle yaptım bazen bende tiksiniyorum ama yapacak birşey yok mini minnak parmağım özgür olmak istiyor
tarafından
Haklılar özgür olmakta hep çorap çorap nereye kadar :D
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Bnmde parmaklarım ***** cik takuyidum önceden simdi umrum degil ne olcak sanki ya begenen boyke beğensin.
(7,791 puan) tarafından
Yam.uk canim parmagim ayak parmagim bas parmagin hemen divi sabki kirik gibi eklemden muhtemelen ben kucukken fln kirilmis o yanlış kaynamis onun bi yani da voyle ***** yine setce parmak diger parmaklara bakar vaziyette yani nozamyyok boyle hepsi dümdüz değil ama artik umrumda da değil :)
tarafından
Ne güzel artık umursamiyorsun darisi bana canım :)) geçmiş olsun kuzum
(7,791 puan) tarafından
Umursamamak istiyosan 2-3 kere utana sıkıla da olsa corapsiz terlik giy oyke oyle bakiyisun ki senin ayagin paagin kimsenin umrunda degil. Alisiyosun :D
Simdi ben kendim gosteririm baak benim parmaklatim y,amuk diye :D gurur duyuyom sanki ahaga
tarafından
Sen gurur duyuyorsun benimkilerde gurursuz duruyor hahahahhh :D
(7,791 puan) tarafından
Ne gurur duycam kiz sanki oyke gibi hareketlerim diyom :) bosver insan kusurkariyla güzel
0 oy
(581 puan) tarafından
Benimde sağ ayağım yanık. Küçükken çaydanlığa vurmuşum. Ama kimseden utanmıyorum. Tırnağının da öyle olması Bi kusur değil. Emin ol ayağın benim ki kadar kötü duramaz. Benim ayağıma küçükken kuzenim Bi ortamdayken aynı yaşlı ayağı gibi demişti çok ağrıma gitmişti.
tarafından
Ayy canım benim ne kadar acımasız yorumlar yapanlar var. Anlayışsız insanlardan nefret ediyorum. Senin ki yanık olduğu için normal canım. Tırnakların da sorun oldu mu ? Bu arada çok çok geçmiş olsun canım. Allah'ım beterinden korusun
(581 puan) tarafından
Sağol kuzum benim Amiiin. İnsanların gerçekten o kadar acımasız ki sanki ölene kadar sapa sağlam olacaklar. Başlarına hicbirsey gelemezmis gibi karşısındakini yadırgıyorlar. Vallaha canım ayak baş parmağımda çok kötü batmış bi şekilde. Canımı alıyor resmen
tarafından
Benim tirnagimda ağrı yapıyor. Topuklu giyince özellikle. Resmen canımdan can gidiyor. Düğüne nişana gidesim gelmiyor. Zaten artık kızım olduğu için giymemde.
0 oy
tarafından
Kız millet ayak fetisti değilse neden takilsinlar kız ,boşver :) 
0 oy
tarafından
aman hiçte saklanma valla herkesin eli ayağı dört dörtlük güzel değildir baksana ailede de varmış bunda utanacak ne var kız :) 
0 oy
(1,106 puan) tarafından
Nolacxak kız. Ne saklıyor ya hiç tırnağın olmasaydı nolacaktı. Boşver sene herkes kendi eksikliklerini, bozuk yerlerini görsün de konuşsun. Bu arada çok merak ettim parmağını haaaaa 
0 oy
(158 puan) tarafından
Foto at da bakalim su meshur tirnaklara -DD

Insan goruntuden ibaret degildir.. Bunu eşine soylemicek kadar neden sorun ettigini anlayamadim

Olabilecek seyler yani bu abarti neden? Merak ettim
0 oy
(1,154 puan) tarafından
Allah başka dert vermesin kız 
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Ayağını merak ettim çekip atarmsn
0 oy
(27,780 puan) tarafından

Ahahah ay Allah'ım ya sonuna kadar meraktan okudum 

(812 puan) tarafından
Ben bir güldüm bir güldüm sesli sesli gülüyorum valla gözümden yaş geldi yaa anlatmasina gülüyorum çok dadli anlatmamıss mii :D
(27,780 puan) tarafından
Hahahaha aynnn
0 oy
(2,207 puan) tarafından
Valla varya öyle bi anlatmışsın ki kitap okuyorum sandım bi an kendmi :D öyle betimlemeler flan :D çok iyi ya hahahah aşırı merak ettim tırnanıda ha :D 
0 oy
(7,991 puan) tarafından
Çok ama çok merak ettim o tırnakları 
0 oy
(544 puan) tarafından

Ayy ben bunu okurken inadına aşk dizisindeki defneyle yengesi geldi aklıma :D

0 oy
(812 puan) tarafından

Kız ne güldüm sesli sesli gülüyorum gözlerimden yaş geliyor hele bakalım ayağına bu kadar anlatmışsın Rabb'im başka dert vermesin amin çok güldüm anlatma tarzına :D:woot:

0 oy
tarafından
Cnm yazın çorapsız gez herkes görsün niye bu kadar takıyorsun. O bahsettigin çoğu kişide var
0 oy
tarafından
Olsun canım nolucakki. Benim ayak serçe parmağım çok garip gibi. Birde sağ elimin 2-ci parmağı biraz farklı:))

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 236 göst.
3 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aşkı❤evladı⚘ (2,194 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 210 göst.
17 Şubat 2024 Aile kategorisinde Bizimkz12 (2,758 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 272 göst.
22 Aralık 2023 Diğer kategorisinde fatmahilall12 (213 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 403 göst.
14 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

385,999 soru

11,540,315 cevap

35,213 kullanıcı