0 oy
441 göst.
Aile kategorisinde (85 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar eşimin amcası vefat etmişti memleket te burda istanbuldada orucun ilk günü taziye verildi neyse ben  ve görümce lerim beraber gidicektim eşim sabah erken den gitmişti  bende onlarla gitim neyse bir görümcem bekar bende kalıyor diyeri evli. 

Evli olan görümceme ugrayıp beraber gidecektik neyse gitik tuturdu illa kıyafeti değiş diye yok abla iyi böyle diyorum ve yani taziye ye gidiyorum siyah tuniğimi giymiştim  diyor değiş işte orda akrabalar var seni daha görmemişler merak eder ler çok şık olmalısın fln diye bende dedim abla ben kendimi göstermeye gitmiyorum taziyeye amcanız için dua etmeye gidiyorum çok görmek isteyen evim beli yurdum beli gelip burda görsünler dedim neyse çıktık yoldayız benim bebegimde var ben onunla önden gidiyorum bunlar da hemen arkamda baktım yine diyorlar çıkarsaydın fln. Neymiş eşimin benden önce Bi arabasıyla ilişkisi olmuş cidilermiş olmamış ayrılmışlar neyse onlarda  orda olurlarmış milet kıyaslama yaparmış işte seni begenmezlerse dicekler bunumu almış bende ters ters baktım bişey demedim bu seferde yok eşimin eski kaynanası oradaymış o bakarmış fln dedim bakın hiç komik degil sustular büyüğü devam etmeye çalişti küçüğü susturdu tmm sus diye ama çok sinirlendim eşimle 1 buçuk yıldır evliyiz mutluyuz 3 aylık bebeğimiz var ve çok şükür anlasıyoruz ben onların acısına saygı duyup ramazan vakti taziyeye gidiyorum Bi dua okumaya onların düşündüğüne bak taziyeden sonra büğüyle hiç konuşmadım küçüğü de bende kalıyor zaten 1 gün tabir aldım geri konuşuyorum   eşime anlatmadım ama halla sinirliyim
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

10 Cevaplar

+1 oy
(1,750 puan) tarafından
Şimdi ölüme bile saygı yok hep gosteriş kıyaslama Allahım yarabbim terbiyesizler 
-Reklam-
+1 oy
(850 puan) tarafından
Okumaya başlayınca bir an üzerini değiştirdiniz diye endişe ettim, cenaze evine şık gidilir mi Allah Allah..sizi huzursuz etmeye yer aramışlar ama siz yapmanız gerekeni yapmışsınız..
0 oy
tarafından
Kız boşver onların var bir kuyruk acısı ki seni sinir etmeye çalışmışlar
0 oy
(1,448 puan) tarafından

Yapman gereken tek şey sadece sevinmek, böyle fesat olmadığın için8-)

0 oy
tarafından
Ölüye de saygı kalmadı şıkır şıkır gitmenin anlamı ne el kadar bebekle gittiğine dua etsinler. Çok saçma. Millet ovse seni ne olacak kocan almış üstüne bebekte yapmış 
0 oy
(3,163 puan) tarafından
Ay valla var ya insanlar nasıl bu şekilde düşünebilir ben anlamıyorum demekki seni begenmiyorlsr delimi ne
(85 puan) tarafından
Vala onlar önce kendilerine baksınlar cilt yapılarından dolayı yüzleri Bi tuhaf benim yüzümde 1 sivilce bile çıkmaz düzenli kuaföre giderim boyum uzun Bi dügüne biyere gitigimde gözlerini benden alamazlar taziyeye giden insan güzel giyinmez saygıdan ötürü ölen onların amcası ama ona bile saygıları yok
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Esine şikayet eder sekilde degil ama yaa böyle oldu gibisinden sohbet arasinda anlat. Üzüldüğünü dike getir.

Bidaha bu diyalogun yasanmasini onlesin.
0 oy
(776 puan) tarafından
Cenaze evinde söylemeleri ve üslupları yanlış ama niyetlerinin pis olduğunu sanmıyorum bizimde bir gelinimiz var akrabaların içini bildiğim için zamanında bende udehale ettim ama bu üslupla defil oda saolsun anladı beni dinledi herkesin dili de bibtarafina kacti
(85 puan) tarafından
Canım ben zaten nerde ne giyicegimi biliyorum boylu poslu yum ne giysem yakışır ama taziyeye de öyle gidilmez milet aglıyor ben ortalık ta sıkır şıkır genzimi
(776 puan) tarafından
Hayır elbette ki ben onu kastetmedim demek istediğim üslupları yanlış ama kötü niyetli değiller bence
0 oy
(1,383 puan) tarafından
Zaten akilli bise olsalardi snaa demezlerdi cok şık olman lazim diye akilli insan taziye evine oyle gidilmeyecegini bilir cnku 
0 oy
(1,156 puan) tarafından
Yuh bide sana bunu söylediler he kesinlikle art niyetliler uzak dur 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 59 göst.
4 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde DUYGUSALL (42 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 606 göst.
14 Kasım 2021 Aile kategorisinde OgretmenAnnee (1,685 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 463 göst.
8 Ağustos 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Emirsmom (313 puan) tarafından soruldu

380,192 soru

11,381,979 cevap

34,878 kullanıcı

...