0 oy
607 göst.
Aile kategorisinde (1,685 puan) tarafından
Kızlar hep eşlerle kavgalar tartışmalar konuşuluyor biraz da iyi yanlarını konuşalım :) ben çok seviyorum eşimi severek evlendim çok şükür her geçen gün de iyi ki diyorum... Beni hiç kırmaz yeter ki ağzımdan bir istek çıksın da yapayım diye bekler :) her gün mutlaka bir şey canın istiyor mu bir yere gidelim mi canın sikildi mı diye sorar cevap olarak ne istersem de yapar. ya da üzüldüğüm bir konu olur o konuda uzulmemem için elinden geleni yapar. çok şükür... Bugün bana mont almaya AVMye gittik gitmeden diyor ki bana 1000 TL de olsa alacaksın montu beğendiysen. Gerçekten al desem alacakti. Milletin kocası alma der sen alayım diye bekliyorsun diyorum :) çok şükür ama ben de onu hiç zor durumda bırakacak şeyler yapmam savurgan harcama yapmam karşılıklı birbirimizi çok düşünürüz :) Allah herkesin yuvasına mutluluk versin. sizin eşlerinizle aranız nasıl :)

23 Cevaplar

+4 oy
tarafından
Benimki varligi bir dert yokluğu yara bide gormeyince göresim görünce olduresim var 
tarafından
Ygyhfhjhyjjb
tarafından
Ay sesli güldüm keca kurda eşim neye gülüyorsun diyor :D Allah iyiliğini versin nasıl anlatım tarziydi o süper
tarafından
Ne yapim ama gerçekten öyle hdhdhdh
tarafından
Öyle ama
tarafından
Aha bu ben
-Reklam-
0 oy
(177 puan) tarafından
Kocaların illaki tek tük kötü huyları vardır mutlaka ama dediğin gibi iyi huyuda vardır tabiki benimki yemede icmede asla kısıtlamaz kiloluyum asla laf etmez ye gülüm der bsy alincaksa parasına bakmaz al gülüm der Allah başımdan eksik etmesin onu 
0 oy
(119,456 puan) tarafından
olmazsa olmazim bee
tarafından
Hamilelikte aşkın baya depreşti :D
(119,456 puan) tarafından
sorma yaa
0 oy
(167 puan) tarafından

Çok şükür diyorum onunla evlenmek verdiğim en iyi karardı heralde. Allah utandırmasın çok seviyorum <3

0 oy
(2,698 puan) tarafından

Bende  çok büyük aşkla severek evlendim çocukluk aşkım eşim halen ilk günkü gibi çok sevsem de  bu onun ayııı yogi olduğunu değiştirmez 

0 oy
(601 puan) tarafından
Kaçarak evlendik ilk zman alkol yüzünden biraz problem yaşadık ama yinede nereden evlendim diye keşke dedirtmedi bana...severek evlendik çok sıkıntılar çektik bebeğimiz olmadı vs ama çok şükür şimdi herşeye sahibiz Rabbim herkesin evine huzur versin bolluk versin inşallah .    ☺️
(601 puan) tarafından
Yaa sizdemi öyle
(1,334 puan) tarafından
Evet 19 yasinda kacarak evlendim sonra alkolden cok sıkınti cektik 5 yil cocugumuz olmadi simdi 8 aylik hamileyim cok sukur esimde az cok duzeldi
(601 puan) tarafından
Ay ayni bizimde öyle 5 yıl olmadı tedavi gördüm tüp bebek denedik ikincide tuttu şimdi kızım 1.5 yaşında oldu..Rabbim sağlıkla kucağınıza almak nasip etsin
(1,334 puan) tarafından
Aminn insaAllah sizinde evladinizi Allah bağışlasın
(601 puan) tarafından
Amin kuzum
0 oy
(9,021 puan) tarafından

Bende çok seviyorum kocaayimi <3 hem.bana hem oğlumuza evine çok düşkün tek kötü alışkanlığı sigara onu da kabullendim ev işlerine yardımcı olur oğluma bakar elinden geldiğince her istediğimi yapar  ben ondan razıyım Allah ta ondan razı olsun 

0 oy
(410 puan) tarafından

Canım içi o benim beni benden bile iyi tanıyan.yazmaya başlasam sonunu getiremem.öyle bişey yani.çok seviyorum gün geçtikçe artıyor.tek sıkıntı ayrı evimizde olmadığımız için birbirime gün içinde ayırdığımız vakit sınırlı ama olsundu.yine de elinden geldiğince birlikte vakit geçirelim diye sıklıkla dışarı çıkartır.  :angel:

Rabbim hiç bir evde huzur ve sevgiyi eksik etmesin bizimde <3
0 oy
(371 puan) tarafından
Kirsada özür dilemesini gönül almasını bilir asla bı dediğimizi iki etmez elhamdülillah hiç bir yanlışını görmedim sekiz yıldır elinden geldiğince benim ve çocuklarım için en iyisini yapmaya çalışır çok severim kendisini
0 oy
tarafından
Seviyorum uleeennn ötesi varmı 
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Senin anlattigin gibi iste her konu da da yardimcidir ama bi ara soguttu kemdinden hala gicigim ona yine de cok seviyorum ama bazen olduresim de gelmiyo degil :D 
0 oy
(149 puan) tarafından
Allah muhabbettinizi artırsın.. Benim eşim de benim her dediğimi alır iki etmez.. ama her şey keşke para pul olsa..Benim eşim ben güzel bir kadın olduğum ve okumuş biri olduğum için seviyor beni, bense onu sevemiyorum ne huyları bana uygun ne bisey.. Iletişim kuramıyorum, halbuki Eşim de çok yakışıklıdır her gören ailemize çok beğenerek bakıyor, imrenir hatta 2 oğlum da var ama gel gör ki her şey görüntüde bizim için .. O yüzden böyle muhabbetli eşleri görünce kıskanmıyor değilim, Allah mutlulugunuzu bozmasın daima öyle olun ..
(12,264 puan) tarafından
Sen niye sevmiyorsun peki merak ettim
(149 puan) tarafından
Zamanında bazı huylarını yakaladım cinsel içerikli görüntü vs.. kadın meraklısı benim eşim ondan soğudum daha doğrusu tüm erkeklerden nefret geldi.. yani eşim ağzıyla kuş tutsa yine yaranamaz artk bu saatten sonra bana.. beni de sırf görüntü olarak tercih etti, ben de onu öyle.. bakalım sonumuz ne olacak, bazen bir ömür nasil geçecek diyorum onu o kadar sevemiyorum yani..
(12,264 puan) tarafından
Himm anladım canım Allah yardımcın olsun inşallah ♥️
0 oy
tarafından
Bu saydıklarının hiçbiri yok eşimde düşünüyorumda hiç iyi yanı yok yani canım ne diyim kadermiz böyleymiş 4 yıllık evliyim onun parasıyla bir çöp dahi almışlığım yok kendime bir hediye aldığıda yok
0 oy
tarafından

Çocukluğum gençliğim olgunluğum ve inşallah yanında yaşlandığım yaş aldığım adam kocaman 25 yılım çeyrek asırım iyikilerin ilki  verene şükür varlığına elhamdülillah:D

0 oy
(8,582 puan) tarafından
İyiki o benimmm♥️♥️
0 oy
(4,651 puan) tarafından

Biz de severek evlendik çok şükür diyorum ilk gün nasılsa şimdide öyle. Kilo alsam da versem de iltifat eder. Halen daha hasta olduğumda benek gibi bakar. Oğlu ile ilgilenir mamasını yedirir banyosumı yaptırır yemek yapmakstemiyom desem boşver madem ben gelirken alırım bişi der.hamileyken temizlik yemek yapardı.küsme huyu yok. Ne kadsr çemkirsemde ilk o gelir.

Yani kısaca asabi ve huysuz biriyim ama beni iyi idare ediyo :) tabiki ben de artık o kadar asabçyet ve huysuzluk yapmıyom. :)
0 oy
tarafından
Büyük aşklar kavgayla başlar derlerdi inanmazdım ❤️

bütün sinirimi ondan çıkarmıştım sonra aşık oldum ilk masaya oturdum evlilik yoktu aklımda ciddi değilsen oturmayalim dedi 3 ay cekmeddi Nisan yaptık 1 sene çekmedi evlendik 

4/4 luk dedikleri varya o oydu işte herşeyi harikaydi 

Kavgamız olsada tartışmamız olsada iyiki hayatımda beni benden iyi tanıyan mimigimden bile ne demek istediğimi anlayan kimseye ezdirmeyen vs vs vs 
0 oy
(566 puan) tarafından
Bende çok seviyorum iyiki var ayağıma kadar terlik getirir üşütme giy diye daha ne isterim boynum belim ağrır masaj yapar canım sıkılır elinden geleni yapar Allah herkesin yuvasına huzur versin inşallah
0 oy
(7,443 puan) tarafından
ıyı yanı cok yardımcı olur her dedıgımı yapmaya calısır sagolsun
0 oy
(485 puan) tarafından
Nöbette bugün o olmayınca o kadar çok sıkılıyorum ki bian önce sabah olsada gelse diyorum günüm çok güzel geçiyor o varken ❤️

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 464 göst.
8 Ağustos 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Emirsmom (313 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 62 göst.
4 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde DUYGUSALL (42 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 443 göst.
7 Nisan 2022 Aile kategorisinde 0234_sevim. (85 puan) tarafından soruldu

380,904 soru

11,404,068 cevap

34,942 kullanıcı

...