0 oy
148 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,343 puan) tarafından
Kızlar kendini asla unutturmayan tam gobek deliği de bazen etrafında ve yukarılara cıkan agrım oluyor. Baska ishal yada kabızlık olmuyor bende. Endeskopi kolonoskopi yaptırdım 2 yıl once ilaç kullandım ama maalesef bir faydasını görmedim. Yıllarca midem arıyor diye gezdim megerse bagırsakmıs. Gobegim mi dustu acaba diyorum ama doktorlar tıpta gobek dusmesin diye birsey yok diyorlar ama benim gobegim gobegim de atmıyor cogu zaman. Yasayan var mı kendinizce cozum buldunuz mu? 

3 Cevaplar

0 oy
(11,151 puan) tarafından
Bazı şeylerin tıpta dili yok tıpkı çıkığı bilemedikleri gibi göbek düşmesi diyorsan bilen birine göster ovup adip yerine getiriyor bunun tecrübesini bilenler ben yaşamadım ama duydum gobek düşmesini 
(1,343 puan) tarafından
Kayınvalıdem yapıyor ama yine aynı sıkıntıları yasıyorum kronikleşti artık Allah ıma sukur devasız dert vermesin ama insanın neresi agrırsa canı ordaymıs ya bıktırıyo artık. Hani huzursuz bagırsak sendromu mu yoksa gobek dusmesi mi bilsem anlıcam da.
(11,151 puan) tarafından
Allah şifa versin canim umarım neyinin olduğunu bilebilirsin
(1,343 puan) tarafından
Allah razı olsun canım benim :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Huzursuz bağırsak sendromu dediğin başka bişey 
(1,343 puan) tarafından
Bilmiyorum işte canım sadece agrı oluyor bende
0 oy
(7 puan) tarafından
Annem öyle olduğu zaman uzanır bacaklarını duvara dayar her gün o şekilde iyileşiyor diyor 
(1,343 puan) tarafından
Sagolasın canım Allah ım inşallah bir daha agrımaz ama agrırsa denerim :) Annende de mi aynı sıkıntılar var?
(7 puan) tarafından
Amin inşallah evet annemde de ağrılar oluyordu ağır iş yapınca olurdu
(1,343 puan) tarafından
Ayy cok gecmıs olsun canım yasamayan bilmez agrıdas teyzeme cok selam :)
(7 puan) tarafından
Ayy Allah razı olsun sağolasın çok kibarsın :)

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 45 göst.
27 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Musmutlu (398 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 98 göst.
0 oy
8 cevap 189 göst.
9 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zambak (1,948 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 107 göst.
29 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hicrannn (1,068 puan) tarafından soruldu

378,031 soru

11,314,716 cevap

34,755 kullanıcı

...