0 oy
977 göst.
Diğer kategorisinde (2,148 puan) tarafından
Ben anne olmadan önce hamile kalirsam muhakkak içimdeki canı hissederim diye düşünüyordum. Filmlerdeki gibi başım döner, midem bulanır sanıyodum :)) Hiçte oyle olmadı. Çok kötü hasta oldum. Kolumu kaldiracak mecalim yoktu. Keniklerimin ağrısından doktora bile gidemiyordum. Tanıyı koymuştum. Kesin korona. Eşimle odaları ayirdik 2 gün boyunca:) evde maske ile geziyordum. Biraz toparlayınca eczaneye gittim. Ilaç istedim o an adet gecikmem aklima geldi. Söktürücü birşeyler sordum. Allahtan kız hamile olma ihtimalimi sordu. Ne kadar konduramasamda test alip eve geldim. Kendi kendime kızıyordum. Gitti boşuna 10tl diye:) Evde öğrendim anlayacağınız. O kadar inanmıyordum ki 2 test daha aldım. Allah bakabilecek isteyen herkese hayirli evlat nasip etsin...

62 Cevaplar

0 oy
tarafından

Ben bebek için tedavi olmaya gittim. Doktor sıkinti ne diye alttan muayene ederken keseyi gördü:D sanki var gibi dedi. Esim ve ablam vardı yanimda şok olduk:angel:tedaviye gerek kalmadan eve döndük 

(2,148 puan) tarafından
Çok güzel bir an. Demeki hiç belirti olmadi
tarafından
Hayır 4 haftalikti hic anlamamistim
tarafından
Bide adetlerim duzenli degildir aylarca olmam. O yuzden tahmim edemedim
-Reklam-
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Yaa okurken bile mutlu oldum desemmm:) benimde olmuyordu eczanenin önünden geçtim adetim den 2gün gelmişti cebimde 5 liram vardı, aldım ve eve geldim yaptım ikinci çizgi belirgin olunca eşimi aradım çabuk eve gel dedim kekeledim ağladım ahhh ah Rabbim herkesin kucağını doldursun inşallah 
(2,148 puan) tarafından
Amin canım saglikla büyüsün evladin
(2,067 puan) tarafından
Aminnnn cümlemizin inşallah

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 139 göst.
0 oy
3 cevap 120 göst.
0 oy
12 cevap 422 göst.
0 oy
9 cevap 82 göst.
15 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kezban94 (415 puan) tarafından soruldu

379,243 soru

11,351,893 cevap

34,822 kullanıcı

...