+1 oy
834 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi

Öncellikle yorum yapan herkese teşekkür ederim, cevaplardan özür dilemek ya da dilememek arasında kararsız kaldığım konu da dilememem gerektiğinin farkına vardım. 

O yüzden herkese tekrardan teşekkür ederim ve akşam akşam rahatsiz ettim 

43 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Sana birşey söyleyim mi o umut denen PC den uzak dur o kadından da özür falan dileme eşinde o kadar basit bı erkek ki bı orusbunun avukatı olmuş soyleyeceklerim bu kadar 
-Reklam-
0 oy
(1,995 puan) tarafından
ayy çok uzun okuyamam ama sensindir haklı :dd ❤️
tarafından
Çok saol  biraz fazla olmuş ;))
0 oy
(2,062 puan) tarafından

Umut kim???

Kadın mi
tarafından
Umut eşimin arkadaşı erkek
(2,062 puan) tarafından
Ona ne oluyor ki sana haber veriyor resim filan atyor
Sen iyi cevap vermişsin de
Kızdan neden özür dilixen ya da o neden özür dieksin ki senden ikiniz hiç konusmamissiz bile umut denilen akıllı ortalığı karaitrmasin canımı sıkmasın:)
tarafından
Ortalığı karıştıran herseyi baslatan Umut olmus hahaha
(2,062 puan) tarafından
He ama biseyler hsisettm de ben neyse boşver.
Bende bu umuttan uzak durmali bu arkadaş cunu umut ilişkinize zararlı biri belkode uyduruyor
tarafından
Aynen bende ilk okudum bende hissettim bana hic iyi niyetli biri gibi gelmedi belki o kiza da gdip iste seni kiskaniyor karisi falan demistir kızı kim bilir nasil doldurmuştur ki kizda boyle bi cümle kurmuştur
0 oy
tarafından
Tabikidee o kiz Haksızzz ...  o kimmiskii onun kiskanilmasii normalmiss yanii ?? 

Saçmalkkk !!! 

Tamm daa yerindee bir konusmaa yapmissin 

Esinde sana cok ayip etmis ozur dile falan diyee kizin ozur dilemesi gerekirken senin dilemen sacmalik olur
tarafından
Bahsettiğim konu buydu, geleli kaç gün oldu da başkasının ilişkisi hakkında yorum yapmayi kendinde buldu
0 oy
(242 puan) tarafından
Peki kız senin bu dediklerini nerden biliyor ?  
tarafından
Umut saolsun herşeyi iletmiş,
0 oy
(1,719 puan) tarafından
Ortalığı karıştıran sanırım eşinin arkadasi Umut ordan oraya laf taşıyor 
tarafından
Belki karıştıran umut ama kızın tavirlari çok sinirimi bozdu. İlişkimizin neden yürümeyecekmiş ona ne. Bir de eşimin özür dile demesi üzdü beni
(1,719 puan) tarafından
Ağzını verme canım eşinin arkadaşına haklı olanda sensin özür dileme valla
0 oy
(1,381 puan) tarafından
Saçmalığa bak ne diye özür dileyeceksin . Sakın dileme canım . Sonuna kadar da haklısın
0 oy
(1,616 puan) tarafından
Yani eşin başka Bi kız için senle 1 hafta küs mü kaldı ula öyle kocaya tükür emi elalem için bana öyle yapck burnundan getiririm tabiki de sen haklısın süründürrrrrrr
tarafından
Hiç konuşmadık neredeyse, ben biraz ayrılalım gibi söylemde bulundum belki onunda etkisi vardır yine  onun tarafıni tutmasi kalbimi kırdı, sanki ilk laf atan benmişim gibi
0 oy
(79 puan) tarafından
Bence az bile demişsin ben kiskanc bi insan okarak xok daha fazlasını derdim yuh yani ne demek ben kiskanilcak biriyim esinle birlikte olabilirim falan ben bi daha bir araya gelmelerini bile istemezdim esimle cok rahatsız olurdum
tarafından
Kızda ki saçma özgüven beni bitirdi yani ortada bir şey yokken sinirlerimi bozacak cümleler söylüyor yani o yokken ben vardım, bu özgüven ne ya s
0 oy
(331 puan) tarafından
Aaa aaa çok ilginç canım  ya valla yorum yapmasam daha iyi olur… umut gibi bir şeref yoksunu olmak istemem. 
0 oy
(7,298 puan) tarafından
Özürlü dilicen bide ben senin yerinde olsam o kadının saçını başını yolmustum yelloza bak istesem elinden alırım koçanı demiş hemn hemen ve sende çok sakinsin helal vala
tarafından
Kızın dediklsrini umursamadım ama eşimin öyle davranması beni üzdü. İş arkadaşı hakkında konuşmam uygun olmayabilir ama o kizin demesi çok mu uygundu? Hem zaten o kız hakliysa ayrılalım dedim. Bu tarz konularda gerçekten kavga etmek istemiyorum çünkü
(7,935 puan) tarafından
eşin sen kimsin de benim evliliğim vemeşim hakkında konuşabiliyorsun deyip kıza haddini bildirmesi lazım canım .İş arkadaşı işte kalmalı .Umutun fotoyu çekip sana atması da saçma
0 oy
(1,610 puan) tarafından
Ortalığı kızıştıran umut denen şahıs. Bence sen haklısın büyük ihtimalle bu umut denen şahıs kıza senin söylemediğin laflar söylemiştir kız da o lafların üstüne öyle Bi cümle kurmuştur. Bu umut denen şahıs çok tehlikeli biri dikkat et 
tarafından
Valla bilemedim ama umutun öyle bir şey yapacağını da zannetmiyorum, çünkü uzun zamandır tanıyorum ama bilemedim ya kızın durup dururken böyle konusmasi da işi bozuyor
(1,610 puan) tarafından
Bi kız durduk yere böyle söylemez. Bu devirde babana dahi güvenmeyeceksin
0 oy
(48,671 puan) tarafından
umut niye resim atiyor ki 

kiskanmani mi istemisler 

is icin elbette gorusurlerde iki günlük sahsiyet bu sekilde konusma hakkini nerden buluyor ve esin seni ezip özür dilemeni bekliyor 
tarafından
Onu da atmasını da anlayamadım eşim kiskanmam için böyle bir şey yapmaz, benimde anlamadığım nokta kızın böyle konuşması esimde şey diyor iş arkadaşı hakkında böyle konusmamin uygun olamayacağını belirtiyor, sonuçta iş yapıyorlarmış
(48,671 puan) tarafından
durduk yere seni tahrik etmisler. eşinin de umut denen kisiye ayar vermesi lazim aranizi acmamasi icin..o kizlada mesafe koymali başlarim.sizin isinize de cek restini daha cok basini agritmasinlar
0 oy
tarafından
Asla özür dileme ne hakkı var kocandanda uzak dursun
0 oy
(551 puan) tarafından
Umut ortaligi karıştırıyor.. 

Kız boktan biri belli ki ağzımı bozdum ama daha kötü bişey demem den iyidir.. 

Eşin de bir ayrı alem bütün bu söylemlere karşı bana güvenmen beni onurlandırdı dicegi yerde kızdan özür dilemeni istemesi saçma geldi.  

Şu an ki duruma bakılacak olursa bir şekilde aklı başına gelmiş ama tepkinin büyük olduğunu sanmıyorum canım. Hatta iş arkadaşı da olsa arasına mesafe koyması gerektigi insanlar olmalı.. 
0 oy
(7,621 puan) tarafından

Yani bi laf var

Esegin aklina karpuz kabugu sokmak gibi bisey uyari vermiş sinyalliyor kiz seni:angry:

0 oy
(7,249 puan) tarafından
Sen haklisin umutuda ortadan kaldır karıştıran o karı gibi laf tasımasın
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Umut dediğiniz kişşye ne oluyor da böyle şeyleri göndererek sizi kışkırtıyor  bide üstüne basa basa kıskanmadın mı diye soruyor .eşinizin davranışı yanlış olmuş size karşı 
0 oy
(2,014 puan) tarafından
Kocanın eşi umuta ne oluyor sorunlu :) ben eşinin yerinde olsam öncr umuta kızarım sana ne oluyoda karıma mesaj atıyosun diye, allah korusun anlayışlı biri olmasan yuva yıkmaya kadar gider bu
tarafından
Gider yani atistigimiz zamanlar çok  oluyor ama hiçbir zaman bitirme noktasına gelmedik sadece bunda ben bitirmeyi düşündüm, ve isin garip yani ayrilalim dediğim zaman bana istediğin buysa, böyle bir şey için ilişkiyi bitireceksen ayrilalim tamam dedi. Ama benim demek istediğimi anlamadı.
0 oy
(119 puan) tarafından
Ben okudum ve gayet hak verdim sana . Senin aklında bile böyle bişey yokken senin aklına sokmaya çalışmış saçma sapan bi şekilde . Sen neden özür dilicekmişsin gayette iyi yapmıssın 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 230 göst.
28 Nisan 2023 Aile kategorisinde Esha (502 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 394 göst.
28 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Nehirrr (753 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 494 göst.
16 Aralık 2023 Aile kategorisinde Ela_05 (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 388 göst.