0 oy
392 göst.
Diğer kategorisinde (748 puan) tarafından

Kaynana ile sözlü tartışmıştık bilenleriniz bilir küsmüş yine her zamanki gibi yaklaşık 1 hafta oldu kapımızı açmadı kızımda bende salgın sebebiyle hastanelik olduk gelip bakmadı geçmiş olsun dahi demedi.  Bugün de eşim izinli.  Ben dünde bugünde aradım kahvaltıya çağırmak için gelmedi.  Bende tabakları vardı eşimle yolladim eşim demis niye kusuyorsunuz sen büyüksün anne böyle örnek olunmaz fln demiş oda demis nehir bana bağırdı ya bagirtmasinlar o zaman yanlış birşey demedim ki ben kendi kızı olsa küs kalmaya dayanamaz ben el kızıyım diye mi bu hâller... eşimde bana diyor özür dile de barışın dedim ben küs  değilim özür de dilemem suçum yok hatam yok yani gelirse kapım açık gelmezse cani sağolsun.

Özür dilemeli miyim ya 

Bu bilmeyenlere önceki postum)

image

9 Cevaplar

0 oy
(9,247 puan) tarafından
Ben dilemem ya
(748 puan) tarafından
Bende dilemiycm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Aman hiç umursama keyfine bak küs olması daha iyi
(748 puan) tarafından
Bilmiyem valla baci
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Dilemem esinede güzel demişsin gelirse açık kapı die boş ver sen yüz verirsen astar ister
(748 puan) tarafından
1 hafta oldu bacı torun torun diye ölür ama hasta halimizle birkere kapıyı bilenacmadi
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Dilemem artik barişşin diye de uğrasmam hem suclu hem güçlü 
(748 puan) tarafından
Ben yine elinde geleni yapuyrm iyi yaklamasyama çalışıyorum hala çocuk çocuk tavirlar
(5,272 puan) tarafından
Iste sen öyle yaptigin icin nazlaniyo zaten
0 oy
tarafından
Ya yanlış anlama da sen haksizsin bunda bişey yokki sen abartmissin ben annesiyim ben bilirim falan tabiki sen annesisin yaşlı kadın niye uzatiyrisun ki gül geç ufacık çocukları evlendirecek halleri yok ya .. buyugundur git özrünü dile diledikten sonra da anne ben bu tarz konuşmaları sevmiyirum hoşuma gitmiyor rica ediyirum send wbiraz dikkatli ol de olsun bitain
(3,760 puan) tarafından
Kız sorma herkes banada aynisi diyo biktim
(748 puan) tarafından
Bende biktigimdsn cevap verdim kötü  oldum
(3,760 puan) tarafından
Vermezsen usutune daha gelecek
tarafından
Kaynana bu ne yaparsan yap söyler zaten benimkiler de diyor çok veriyorsun çok bulmuşsunuz diye ciddiye almam bile ben niye canımı sikayim ki
(3,760 puan) tarafından
Altan alma bence daha çok üstüne gelecek aynen sıkma canini
0 oy
(3,760 puan) tarafından
Zayıf denmesi çocukların karşıyım suçun yok kendi resmen irdeliyor basaka gelin neler derdi özür dilersen ne olacak yine aynı şeyler olacak kendi için rahat değilse dile bnm ccogum da zayıf bebeklikten beri hastalık atlattı ama anlatamıyorum önüne gelen zayıf diyor
(748 puan) tarafından
Doktorumuz zayıf değil boylu dedi ama anasi neymiş ki çocuğu ne olsun kırk kez kullanıldı bu kelime bende bunaldim napam ikimizde görünürde zayıfsız ama şükür sağlınız yerinde
(3,760 puan) tarafından
Allah daim eylesin sağlığı şükur iyi olsun da
0 oy
(1,065 puan) tarafından
O anasının evinden mi getirmiş de konuşuyor ***** ***** dengesiz ne özür dilicen sen enayi misin arkadaşım neden çağırıyorsun yaa sen o çocuğu ona mı doğurdun büyükler diye her boka burunlarını sokmasınlar şaka da yapmasınlar oturup defolup gitsinler bu ne bee aaaaa yeter gına geldi valla yüz verme sakın beyendiği yere gitsin haklıyken haksız duruma düşmeye bayılıyorsunuz valla iyiliğin için diyorum yoksa banana ama çok sinir oldum artık 
(748 puan) tarafından
Bacı bende sakın kalmaya çok çalışıyorum alttan alınca karsisindksini enayi yerine koyuyo eşimde özür dile diyo bende dilemiycm
(1,065 puan) tarafından
Anası gelip büyüklük göstersin de özür dilesin bakalım 1 kere yapınca gerisi geliyor yüz verme benim başımda altından kalkamıyorum şimdi valla aklını başına al
(748 puan) tarafından
Dilemiycm zaten asko uğraşamam biktimmmmm
(1,065 puan) tarafından
+++++++++++++
0 oy
(5,813 puan) tarafından
Kız kaç yaşındada bu verme alma muhabbeti dönmüş çok çirkin. Ayrıca sen kötü bişey dememişsin hiç özür dileme sen o bebeğin annesisin babaanne anneanne dediğin sevecek oynayacak gidecek bukadar yani müdahale etmesin 
(748 puan) tarafından
Sevme oynama da yok biri gelir veya biz gidersek göstermelik sever ama burda yüzümüze bakmaz
(5,813 puan) tarafından
Ama herşeye karışıyor baksana boşver alttan alma
0 oy
(1,097 puan) tarafından
Benim kaynanamda der kızımızı şuna veririz. Ev isteriz araba isteriz ama ciddi demediğini bilirim. 40 gğnlük bebeyi kime veriyoda ev alıyor. Haklıyken haksız duruma düşmüşsün bırak konuşsun. Yarın evlenirken tabiki senin onayınla olacak. Neden benim kızım ben veririm diye laf yetiştiriyosun ki sanki yarın evlendireyim diyor kadın. 

Zayıflık konusunda da oğluma derler zayıf bu diye. Bende babası ne ki oğlu ne olsun genetik diyorum. Doktor iyi diyo diyorum geçiştiriyorum. Normal de geçiştir işte takma kafana bu kadar. 

Boş konuşuyolar laf yetiştirmeye değmez.
(748 puan) tarafından
Laf yetistirmeyince de susmuyor sürekli konuşuyor sürekli konuşuyor ben artık kaldıramıyorum sürekli aynı şeyler duymaktan
(1,097 puan) tarafından
Bence haklısın ama sabredip geçiştiricen. Öyleler anlamazlar. Sonra haklı gibi özür beklerler. Dediğim gibi ben olsam geçiştiririm. He geçiştirmeyip cevap verdiysemde özür dilemem. Çünkü haklıyım

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 228 göst.
28 Nisan 2023 Aile kategorisinde Esha (489 puan) tarafından soruldu
+1 oy
43 cevap 834 göst.
7 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,402 soru

11,326,585 cevap

34,780 kullanıcı

...