0 oy
665 göst.
Aile kategorisinde (1,348 puan) tarafından
Kızlar hayırlı sabahlar kaynanam kışları bizde kalıyordu bu gelişinde de artık sınırı aştı bana sürekli herşeyi laf ediyordu ben sustukça herşeyi çocuğu yatırmaya götürsem ertesi gün eşime anneme sanki ben çocuk muşum gibi benim yanımda oturmuyor yalnız oturuyorum diye şikayet ediyor en sonda yine ben zaten çocuktan önce boşasın seni istiyordum zaten evlendim evleneli hep diyordu ben mi seni istedim sanki çocuk olmasa bugün derim oğlum boşar seni daha birsürü şey bende artık bitirdim konuşmuyorum muhatap olmuyorum şimdi kızına gitti birazda onda kalacak aramıyorum diye her taraftan bişey diyorlar görümcem açmış annem diyor işte sen idare et ne diyorsun çekmiycem mi diyorsun eşim de konuşmamı istiyor ama içimden gelmiyor siz olsanız ne yapardınız 

17 Cevaplar

0 oy
tarafından
Tam okuyamadım oglum a kahvaltı hazırlıyorum da

Bence böyle şeylerde ısrar etmemeli esin benimkide ısrar etti kaynanamla anlaşamıyordum en sonunda kanlı bıçaklı düşman olduk tabir-i caizse önceden en azindan meraba meraba vardi
(1,348 puan) tarafından
Evet canım gerçekten öyle istemiyorum içimden ona karşı bişey yapmak gelmiyor
-Reklam-
0 oy
(1,348 puan) tarafından
Kızlar gerçekten  evlenirken sadece eşle evlenmiyoruz bunu çok geç anladım
tarafından
Daha doğrusu eşin dışında sülalesiyle evleniyorsun
0 oy
tarafından
O zaman işler daha kötü oluyor. Tecrübe ile sabit.

Saygı duysun sana bırak konusma. 
(1,348 puan) tarafından
Aynen öyle canım daha kötü olunca napacak lar acaba
tarafından
Biz öyle olduk valla eve geliyor sinirim zıplıyor. O gelince temizlik falan birşeyler yapiyorum. Mecbur kalmazsam asla konusmam. Benimki biraz sorunlu zaten.
(1,348 puan) tarafından
Uzun süre kalıyor valla evde bile durmak istemiyorum artık
tarafından
İşte insanı hayattan soğutan bir sebep. Eşinle ciddi bir şekilde konus. Kalmasında bence.
(1,348 puan) tarafından
Tamam canım inşallah anlar beni
0 oy
tarafından
Aynısını yaşadım diyebilirm. Eşimde ısrarcı olup benmle tartışınca kavga edip babamn evine gitmiştim. Beni böyle bir şey için zorlamaya hakkı yok ki. Baktım zorluyor o haksız olduğu halde beni savunmuyor hiççç. Çekip gittim. 2ay babamlarda kaldım boşanma davası açmaya bile karar vermiştim hatta. Sonra aileler toplandı falan eve geri gittim tek şartla. O kadın bidaha evime ayak basmayacaktı... Neredeyse 1yıldır evime gelmiyor konuşmuyoruz. Kafam rahatt

Tabi bennm başımdan büyük şeyler geçti kaynanam bana iftira falan attı kocamı doldurup duruyordu. Daha neler neler. O yüzden konuşma restini çek kesinlikle kaynanana. Huzurunu bozan şeyi hayatından çıkar.. Şuan kafam çok rahat Vala 
(1,348 puan) tarafından
Bende o olunca hep eşimle bile huzurumuz yok ama yine anlamıyor eşim konuş diyip duruyor görümcem bile srn idare et diyor sanki mecburum
0 oy
(4,961 puan) tarafından
O görümceni ara yell..ozu deki senin kaynanan sana bunlari dedi mi he benimki dedi bana laf söyleyene kadar anana konuşmayı öğret derim
(1,348 puan) tarafından
Diyor ki annem lafını bilmiyor işte desekte sen idare et
(3,419 puan) tarafından
Canm benim esimde öle konuşmamı istiyor o deli aklı yok bilmiyor konuşmayı diyor ama bende görüşmüyorum anasının evine tek yolluyorum hep :))
(4,961 puan) tarafından
Annelerinin huyunu blmeleri güzel ama bu şans öyle yapmasını gerektirmez o hakkı da vermez
(1,348 puan) tarafından
Aynen öyle ben annesine öyle yapsam neler olur kıyamet kopar
0 oy
(6,356 puan) tarafından
Tâbi.. gelsin senden özür dilesin sende affet. Anladığım kadarıyla onların derdi kadın yine sende kalsın diye. Eşine de söyle bu sekildet kesinlikle annenle muhatap olamam de.
(1,348 puan) tarafından
Evet canım zaten öyle kalsın diye uğraşıyorlar bende zaten dedim kalmasına karışmam ama onla muhatap olup konuşmamı beklemeyin benim kalbimde taş değil her ağzına geleni söylüyor
(6,356 puan) tarafından
Arsizlik yapıyorsa kalmasına da müsade etme
0 oy
(323 puan) tarafından
A aa edepsiz kadın yaa sen evlenmişsin çoluğun çocuğun var bu neyin nefreti senin annen kocanı istemese sürekli laf soksa yine de annenle konuşur muydu bi düşün ben olsam konuşmam bana söylediklerini de kocama anlatırım 
(1,348 puan) tarafından
Anlatıyorum diyor ki annem öyle diyor diye brn napayım
(323 puan) tarafından
Sen de böylesin yapcak bir şey yok
0 oy
(7,249 puan) tarafından
Allah allah ne demek idare et kendi idare etsin o zaman inceldigi yerden kopsun tekrar gelirse tüm yüz göz olursunuz 
(1,348 puan) tarafından
Aynen öyle canım
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Nereye kadar konusmayacaksın. 
0 oy
(2,152 puan) tarafından

Bende aramam konuşmam tahammül edemiyorum kadına ifrit oluyorum eşimde konuş ara flan der ama zaten 3 4 günde bir gidiyoruz bide niye arayım. Benim kaynanam bana ağzını açamaz orası ayrı eşim kesinlikle izin vermez anne flan dinlemez haksız olduğu yerde kapar çenesini benin karımın adını ağzına alma der. Tabi bu mevkiye kolay gelmedim orası da ayrı :D kaynanam demediğim yapmadığım şeyler için beni suçladıkça eşimin bana olan bağını güvenini güçlendirdi benden soğutmaya çalışırken daha çok bağlanmasını sağladı buda takdiri ilahi işte :D

(1,348 puan) tarafından
İnşallah bizimde öyle olur
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Bu lafı eden kaynana daha benim evime giremez girersede ona cehennem azabı yaşatırım kendi kaçar
(1,348 puan) tarafından
Ayy çok güldüm canım ya
0 oy
(5,046 puan) tarafından
Senin kaynananın ağzını dikmek lazım. Konuşma bence
0 oy
(13,088 puan) tarafından
Valla başka neden osla belki alttan alırım ama yuvamız bozacak kadar art niyetli olacak bunu da utanmadan sıkılmadan yüzüme diyecek ve ben o kadının peşinden anne anne diye dolanacağım oldu canım başka istekleri var mıymış eşin de ısrar ederse ayrılmamızı istemiş yüzüme söylüyor ben seni gelin olarak istemedim diye ben daha onla ne konuşayım de geri adim atıp barışma bence burdan yüz bulursa daha neler neler der 
(1,348 puan) tarafından
AYNEN ÖYLE konuşamam valla
0 oy
tarafından
Bidaha böyle şeyler yapmayacağım derse konuş ilk adımı o atsın 
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Konuşma konuşma görümcen yine snde kalsn diye öyle der aman diyim haZır kurtulmuşsun yılan dilliden başına bela alma
(1,348 puan) tarafından
Aynen canım bende istemiyorum
(7,768 puan) tarafından
millete bakma acıyan alsında evinde beslesin
(1,348 puan) tarafından
Bencede valla kendilerine gelince kimse bakmıyor
0 oy
(17,787 puan) tarafından
Kendi kızıda var neden elalemin kızına böyle laflar ediyo boşver yüz verme
0 oy
tarafından
Ah bu benim eşim ama eşim için değil Allah için evime gelen misafire hürmet ederim gerektiğinde gerektiği cevabı alır benden

İlgili sorular

+1 oy
11 cevap 255 göst.
0 oy
8 cevap 510 göst.
27 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Lunaa (140 puan) tarafından soruldu
+1 oy
34 cevap 1,666 göst.
0 oy
8 cevap 323 göst.
23 Kasım 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,040 soru