0 oy
483 göst.
Diğer kategorisinde (25,223 puan) tarafından
Durumu olmayan bir ailenin çocuguna, kendi çocugunuzun 1 yaş dogum gününde giydiği kıyafeti bayramlık giymesi için hayrına verirmisiniz? Başka kıyafetler de ayarladım birazdan götürcem komşuma yarın o gidip vericek onun bi tanıdıgı. Ben hem çok vermek istiyorum sevinsin bayramda çocuk giysin diye bi yandan da kıyamıyorum oğlum giydi ilk yaşında diye. 1 kere giydi sadece tertemiz yeni duruyo sizce onuda yollasam mı iç sesimi dinleyip:) 

25 Cevaplar

+2 oy
(5,314 puan) tarafından
Açıkçası dolapta durıp arada bir bakıp gülümseyeceğim diye bir çocuğun yüzündeki tebbesümünden eksik  bırkmam nede olsa oğlum birdaha giymeywcwk dolapda durdukça eskiyecek en iyisi bu çocugun üzerinde olsun daha iyi olur 
(25,223 puan) tarafından
Çok haklısın çok mantıklı
(5,314 puan) tarafından
Yani kuzum ben oğlumun çoğu kıyafetini verdim sdece bi kaçtane beğendiğim bırakyım kardeşi giysin diye
-Reklam-
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Hatıra kalsın istiyorsan verme kanka
0 oy
(3,849 puan) tarafından
Ben yollardım ya eğer çocuğum için saklamayacaksam tabiki. 
(25,223 puan) tarafından
Önümüz bayram diye vermeyi çok istedim aslında
0 oy
tarafından
Ben o kıyafetini saklıyorum yag anısı var 
0 oy
(3,456 puan) tarafından
Çocuğumun bütün kıyafetlerini verdim, hiç giyilmemişte vardı bir kere giydiği de vardı,  yerinde olsam verirdim yani, ben bütün hepsini olmadıkça veriyorum 
(25,223 puan) tarafından
Saklayıp ayırdıklarım var ama bende çoğunu veriyorum hepsi yeni gibi tertemiz
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Gönder gitsin cnm Mübarek günde sevaptir
(25,223 puan) tarafından
Göndereyim tmm cnm
0 oy
(15,842 puan) tarafından
Onu vermezdimmm ben veremezdimmm zaten veriyormuş dün başka şeyler o hatıra kalsın bencee....
(25,223 puan) tarafından
Vericem karar verdim
(15,842 puan) tarafından
Allah razı olsun insallahh ❤️ Rabbimmm daha fazla versin sana bı çocuğu sevindireceksin
(25,223 puan) tarafından
İnşallah sevinirler canım amin inşallah
0 oy
(3,894 puan) tarafından
ben yuksek rakama aldigim kiyafetleri sakliyorum palto uyku tulumu falan . o tur ozel kiyafetleri de sakliyorum  2. cocuk icin   , o yuzden vermezdin sanirim
(25,223 puan) tarafından
Anladm cnm
0 oy
tarafından
Canım ben kızımın sadece ilk bayramlıklarini emzigini sakladım onun dışında herşeyi veriyorum 
(25,223 puan) tarafından
Anladm cnm
0 oy
tarafından
Bence yolla canım kıyamam çocuk giyer mutlu olur sende bol sevap alırsın Allah razı olsun ne güzel düşünmüşsün 
(25,223 puan) tarafından
Yollıyım o zaman ya
0 oy
tarafından
bence çok sevinir  yinede sen bilirsin  tabi 
(25,223 puan) tarafından
Vermeye karar verdim
tarafından
çok güzel düşünmüşsun  abla ❤
0 oy
(16,238 puan) tarafından
Ben hatıra kalması için vermem. 
(25,223 puan) tarafından
Hatıra çok şeyi ayırdım bu kıyafeti çok güzel tam bayramda giymelik bayramlık alamazlar diye vermek istedim vericem ya
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Içimden geldiyse verirdim sonuçta   o kadar fotoğraf, video var onlar kalir hatira yada başka bir kiyafetini saklayın
(25,223 puan) tarafından
Aynen fotoğrafı var sonuçta dogru
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Hatıra kalsn başka birşey alıver
(25,223 puan) tarafından
Şuan başka bişey aşma imkanım yok o yüzden vericem ya hatıra olarak resimleri var zaten
0 oy
tarafından
Hatıra diye saklarsan sen bilirsin ama sevinir giyer 
(25,223 puan) tarafından
Evt sevinsin o daha önemli
0 oy
tarafından
Bence yolla bizler alabiliyoruz ama alamayanlar var bir yaş kıyafetini giyse ne kadar giyecek
(25,223 puan) tarafından
Zaten 1 kere giydi bidaha kaldırdım şimdi 2 yaşına gelcek allaha şükür dediğin gibi alıyoruz biz alamayan sevinsin en azından
0 oy
tarafından
yeniden gösterildi
Bende kıyamıyorum. Durumu olmadığından değil isteyen var sonuçta ne olacak saklayıp napacam. Ama dediğin gibi içimde bisey oluyor da sonra sonra geçiyor ama... 
(25,223 puan) tarafından
Evet bide onların duasını alıp sevindiğini duyunca daha da iyi geliyo insana
0 oy
(616 puan) tarafından
Verince daha çok işine yarar sevabı yeter 
(25,223 puan) tarafından
Haklısın canım
0 oy
(1,244 puan) tarafından
1 yaş ilk doğum  gunu ben vermezdim. Kızımın ki güzelce paketleyip saklıcam o elbise ile resimleri de var. Hatıra olarak kalsin. O kadar ayarlamışsınız vermeye ona gerek  yok bence 
(25,223 puan) tarafından
Onu bayramlık kullanır diye vermek istiyorum aslında tam bayram kıyafeti gibi çünkü
(1,244 puan) tarafından
Ama sizinde oğlunuzun ilk doğum günü kıyafeti.  Bence vermeyin.
(25,223 puan) tarafından
Evet ama resimli anıları çok var zaten içim hep vermekten yana ver sevinsin diyo içimden bi ses ama diğer ses kıyamıyor :)
(1,244 puan) tarafından
Kıyamayan sesi dinleyin.Ee o kadar ayarlamışsınız.  Ki eminim sizde eski şeyler verecek birisi asla değilsiniz.  Yani oğlunuzun ilk doğum gününde giyindiği kıyafeti saklayın derim
(25,223 puan) tarafından
Yok hepsi tertemiz yeni gibi bikaç sefer giydiği şeyler valla bir leke dahi yok. Bak şimdi kafam karışıyo
0 oy
tarafından
Yenidoğan kıyafetleri verdim arkadaşıma bi sürüydü. Hatıra olarak da ayırdim biraz. Bebeklerin yedigi helal giydiği haram derler. Öyle düşünüp verdim. Durumu da kötü değil arkadaşımın o olsa oda verirdi 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 111 göst.
25 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde mys62 (1,911 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 137 göst.
4 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Prensesp (7,546 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 125 göst.
17 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Prensesp (7,546 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 149 göst.
14 Mart 2023 Diğer kategorisinde Prensesp (7,546 puan) tarafından soruldu

383,601 soru

11,478,543 cevap

35,093 kullanıcı